0

@tbas Jaki on odcięty od świata jak dzisiaj ma wystąpić po 19 w polsat news ....

0

@Odcinkowy Ja myślę, że w połowie sezonu będzie można ocenić jak sytuacja wygląda w drużynie i dokąd to zmierza.

2

@Chaoss Niekoniecznie, ludzie już bez tej tematyki aborcyjnej co głosowali na PiS byli wkurzeni np. że nic nie zrobili latem by poprawić stan służby zdrowia, zdenerwowanych będzie coraz więcej.

0

@Cave Żeby to się przełożyło właśnie na zdenerwowaniu osób tzw. neutralnych na PiS, że przez tych patalachow nie mogą normalnie zrobić czegoś (np. przez protesty wrócić do domu z pracy) to będzie dobrze.

1

@Bykunn Plus jeszcze dojdzie obciążenie już i tak niewydolnej służby zdrowia przez bójki na interwencję w zamieszkach, bo zamiast protest iść w jedną stronę to może się rozbić na wiele grup, które będą walczyć między sobą.

2

@Bykunn A będzie jeszcze ostrzej, będzie ciekawie wyglądać na święto niepodległości jak Polacy między sobą będą się bić, a że krew będzie się lać, to bardziej niż pewne.

3

@michal26 Ja się obawiam jednej rzeczy, większość jest słusznie za główna ideą tego protestu, ale mamy tam różne osobowości i komuś może wpaść genialny pomysł, żeby na święto zmarłych po dewastować groby, cmentarze...

0

@Janiama Oczekujesz, że ma być ostro, ale bez demolki? Aha, tak się nie da, jak jest sporo negatywnych emocji przez rząd, to nie wiadomości do czego jest zdolny człowiek w amoku, a jak zaczną dwie grupy atakować wzajemnie i oberwie się tzw. neutralnym osobom, to oni też włącza się do akcji i będzie sajgon totalny.

0

@Shapiro No pewnie, masz racje a najbardziej ucierpią w tym wszystkim postronne osoby. Gdzie teraz są Twoi idole z PiSu jak narobili zamieszania.

22

@Chakalaka Też mi się nie podoba co niektórzy księża robią i nie ma co ich we wszystkim słuchasz, ale ku*** wrzucasz wszystkich do jednego worka, jakby każdy kto tam chodzi był zakłamanym typem

0

@Bykunn Ku*** teraz siedzą cicho, tylko zamieszanie umią zrobić.

0

@ShinobiQWE No to niech idą niego rozszarpać, skoro konstytucja zapewnia wolność wyznaniową, itd. to chyba każdy wie, że nie wszyscy w kraju są osoby wyznające jakąś religię i nie, to nie narusza się pewnych zasad, a teraz jak tchórz siedzi gdzieś zaszyty a szumu mocnego narobił. Gniew ludzi powinien być wymierzony na niego i spółkę a tak w ten sposób przerzuca się wzajemnie między grupy osób.

1

@fcbarcafan19 tak, jak szukasz tej informacji to masz np. ten model i opis związany z kartą graficzną (niewiele musisz przewijać):
https://dreammachines.pl/pl/notebook/G1650-15PL63

1

@fcbarcafan19 Ja mam od dwóch lat, całościowo jest ok, nie nagrzewa się bardzo podczas pracy i jakość ekranu też spoko.

5

@klemens100 Nie wrzucaj może wszystkich do jednego worka co?

3

@tobiasson92 Serio tam oni w takim kraju nie mają kandydatów innych, tylko goście po 70-tce muszą startować?

0

@adiczak Według mnie to kwestia indywidualna i każdy podejmie własną decyzję w takich przypadkach, a sam fakt wystąpienia takiego jest przeżyciem traumatycznym. Za nikogo się nie podejmie decyzji, można jedynie doradzić, wesprzeć.

2

@NaFazieHitman Żeby przerzucić emocje negatywne z jednej grupy na drugą i żeby wzajemnie bili się z sobą a nie na wspólnego przeciwnika. I te patałachy też nie pomyślą, że teraz przez to może rodzić się mniej dzieci, bo kobiety będą bać. No i oczywiście siedzą teraz, banda bez jakiegokolwiek honoru i krzty przyzwoitości.

0

@maroon Właśnie, bo większość osób jest wkurzonych działaniami PiS a tak w ten sposób grupy, które mają jednego przeciwnika napuszcza się na siebie wzajemnie.

1

@FCMichalo Powinien, tylko w biosie sprawdź czy go wykrywa.

2

@Bykunn Ja również podobnie uważam, bardzo dużo osób poznanych w tamtym okresie, fajna atmosfera m.in.

4

@MESSIah16 PiS wyciągając takie typu tematy, gdzie wirus już mocno denerwuje ludzi, gdzie umierają, tracą zdrowie, prace, itd. jeszcze prowokując jedne grupy ludzi przeciw drugim tylko dla własnych korzyści pokazuje brak jakiegokolwiek honoru i szacunku dla innych.

35

@Woland10 Ja pie**** stracił ojca i mama jego się pewnie obawiała, że dalsze walki mogą zniszczyć mu zdrowie a wiadomo jak ta dyscyplina potrafi wyniszczyć organizm.

0

@Encore Ja też stawiam na Khabiba

0

Jeszcze jedna walka i main event gali UFC 254

0

Szybko poszła ta walka teraz.

0

@siwykrb W tv na Polsat sport np.

0

@kamilo0066 Stawiam dwie dychy, że więcej tu jest zwolenników Trzaskowskiego niż Bosaka.

0

2

@NaFazieHitman Ale z drugiej strony pamiętaj też, że im więcej masz tego typu aplikacji to zwiększa się szansa ich wycieku danych.
https://niebezpiecznik.pl/post/programista-pracujacy-przy-aplikacji-protego-safe-odradza-jej-instalacje/
W naszym państwem administatorem danych jest rząd, a jak wiadomo systemu państwowe często pozostawiają wiele do życzenia, a to że Google gromadzi dane, wiadomo nie od dzisiaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?