0

@volume4443 Tak czy tak będziesz musiał sporo wiedzy samemu nabrać, bo w zależności od uczelni, wszystkiego Ciebie nie naucza, więc i tak musisz samemu większość czasu popracować nad tematyką programowania.

1

@Pawlak1992 Laporta w tej sytuacji ma największe szanse na wygraną. On tak naprawdę nie musi zbyt wiele robić, żeby przypadkiem siebie samego sabotować, tak jak np. Font tą wypowiedzią ostatnią. Ludzie będą pamiętać bardzo dobry okres jego zarządzania, co pomoże mu zyskiwać poparcie.

0

@BarcaInfo I bardzo dobrze, wystarczy już omamiania Socios i kibiców przez tego okularnika, a jeszcze tu widziałem głosy z które go broniły.

1

@Bezi Windows 10? Spróbuj jeszcze jak osoba wyżej inną klawiaturę lub inny port wpiąć. Miałem podobną sytuację ostatnio, tyle że przed wczytaniem systemu już się zacinał, trzeba sprawdzić jeszcze ewentualnie nośnik danych w innym komputerze czy dysk sprawny jest. Ale z tego co piszesz może być jakaś usterka na płycie głównej, jak podpięte urządzenia nie działają, jeszcze można sprawdzić czy pójdzie bootowalny nośnik USB.

0

@justfootball Dla mnie strata czasu jak inne tego typu portale, aplikacje.

1

@macio_944 Z tego co wiem to jesteś grafikiem, więc dla grafików w grach jest spore pole do popisu, mnie bardziej interesuje administracja systemami i trochę programowanie a w gry też nie gram już z kilka lat, dawniej jak się grało to się bardziej interesowałem tą tematyką.

0

@macio_944 Ostatnio czytałem recenzje o tym cyberpunku, po grze 4 godzinnej redakcji, projekt ciekawy,wymagający jeszcze korekt pewnych, choć u mnie zainteresowanie rynkiem gier spadło dość mocno.

0

@Batista Jeśli suplex to Brock Lesnar jest w tym mistrzem.

1

@Krzysiek_FCB Widzę, że Orange i INEA mają zawarte porozumienie na korzystanie z infrastruktury sieciowej INEI przez Orange, ale nie wiem dokładnie czy we wszystkich rejonach Polski. Musisz sprawdzić jakie warunki masz w swojej miejscowości co do możliwej prędkości łącza, adresacji IP, itd. bo one z pewnością będą się różnić.

0

Traffic na ps w ostatnich dniach wynosił ponad 100 tys. graczy, w niedzielę wieczorem liczba grających to ponad 150 tys. według mnie nieźle jak na okres letni.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ProMILs Skoro już elity głosują na PO, to wypadałoby dobrze policzyć proste rzeczy: "Psychiatryk w Krakowie 77% AD - 33% RT" to daje 110%

1

@VenoM Dokładnie, po raz n-ty wpis o tym samym tylko w innej formie, ja rozumiem, że jest zwolennikiem RT, ale tu wygląda jakby się płyta zacięła.

0

@Kluivert_P Podobnie jak ja, KSW tak nie sledze, bardziej UFC do mnie przemawia.

4

@damiano996 Bo zachowujesz się nieracjonalnie, mówisz że Trzaskowskiego nie można oceniać pod względem działań PO za czasów rządów a oceniasz sam Bosaka, który nie miał okazji być u szczytu władzy. Powiedz jak to wygląda w takim razie? Na taką logikę nie powinieneś żadnego z nich oceniać w takim razie, a nazywasz dzieciakami osoby, które nie popierają Trzaskowskiego, PO.

4

@damiano996 Ale Ty jesteś zaślepiony tym Trzaskowskim. Ludzie mają prawo być przeciwko PO, skoro też narobili strat, które śp. Lepper wspominał w słynnej wypowiedzi w Sejmie, podobnie jak przez 8 lat rządów. Bosak jeszcze nie miał okazji rządzić, więc można go oceniać dopiero po odbytej kadencji. Ale nie, bo Rafałek wielce krystaliczny jest i nie wolno złego słowa na niego powiedzieć.

0

@Bykunn W taki sposób jak wyżej według mnie nie robi się pozytywnego PR dla danej opcji, co było również pewnie tego postu.

0

@Bykunn Nie mówię, że jest ateistyczna, ale chodzi mi o to, że uogólnia i osoby, które mają wykształcenie wyższe, prowadzą jakieś firmy, itd. mieszkając na wsi, mogą być urażone takim mówieniem, że na wsi to same głąby nie wiedzące nic o świecie o to mi chodzi, może zrozumiesz.

1

@Bykunn A Ty co jego obrońca? Napisał przecież wyraźnie, że na wsi, nie mają dostępów dobrych do mediów i jedyne co się dowiedzą o świecie to ze słów klechy, co jest nieprawdą. Część osób nawet że wsi nie chodzi i tak do kościoła.
PS. Tak wiem, że jak ktoś ma inne zdanie jak Ty to musisz zareagować.

1

@Triv44 Dokładnie tak, na wsiach jest obecnie dostęp dobry do różnego rodzaju mediów (na pewno w większości) a część elit jak to określa użytkownik wyżej coraz częściej przenoszą się z miast na wsie czy to lekarze, osoby prowadzące własne działalności, itd. Takimi wpisami non stop osoby sprzyjające danej partii robią po częście negatywny PR, bo jest przemęczenie materiału, nie wszyscy mają ochotę słuchać w kółko to samo bez przerwy, kto jest rozumny wystarczy mu powiedzieć raz czy dwa i wie o co chodzi, a kto nie to nawet i tysiąc razy nie pomoże.

0

@SelloutCrowd A czy ja napisałem, że teraz też się tak nie dzieje? Nie, nie oglądam tvp, tvn, itd. Mówię jak było, u mnie w rodzinnej miejscowości i działalności w jednym roku za PO było kilka kontroli, a od 2015 ani jednej teraz, nie mówię że teraz jest dobrze. I też kilka różnorakich małych działalności też upadło w tym czasie, ale Ty chyba lepiej wiesz ode mnie co się działo...

0

@Ghostface Jeszcze dodałbym, że kandydat z PO nie jest gwarantem ostania się małych przedsiębiorstw, bo również i w czasach rządów PO wiele z nich upadło, zakończyło działalność. Były uderzane w nie liczne kontrole. Urzędu Skarbowego, itd. Więc to nieprawda, że Trzaskowski zapewni im wszystkim byt (Duda też nie).

1

@damiano996 Pewnie to dalej wybierajcie tylko PiS i PO i płaczcie dalej jak to jest źle.

2

1

@SiSenior Tak naprawdę dwie główne partie w naszym kraju perfekcyjnie rozgrywają swój elektorat. Im to całkowicie na rękę, że taki duopol istnieje, bo raz jedni mają władzę, skorzystają ile się da, potem tamci zrobią podobnie, zmiana i tak w kółko jak na karuzeli. Skoro nikt nigdy za te afery, straty w finansach państwa nie odpowiadał z obydwu partii i dodatkowo przechodzą niektórzy z jednej partii do drugiej i odwrotnie, to nie trzeba być geniuszem, żeby zauważyć, że tak naprawdę PiS i PO są wygranymi a ich wyborcy przegranymi.

0

@draxidox Co do wieku emerytalnego to sami przyznali, że większość była przeciwna Polaków, po tej wypowiedzi z marca: ''Polacy nie chcieli zwiększenia wieku emerytalnego. To był nasz błąd (rządu PO-PSL – red.), bo źle wytłumaczyliśmy ludziom, nie tłumaczyliśmy tego dokładnie – powiedziała Kidawa-Błońska we wtorek portalowi gazeta.pl"

0

@Tomo_95 A tak się chwalą,że większość wyborców KO, to ludzie wykształceni i przedsiębiorczy.

2

@Bykunn Paralizatorem też może zabić, zdarzały się takie przypadki, chociaż wiadomo, że z broni palnej więcej będzie trafień śmiertelnych. Widziałem też nagranie, jak gość dostał z tasera i dalej jeszcze atakował policjantów.

7

@DonMatteo901 Ona jest przykładem tych kobiet, które po za urodą nic mądrego nie zaoferują, ale wie że i tak wiele mężczyzn zrobi to co będzie chciała.

2

@D44H Do 1000 zł najlepszym wyborem biorąc pod uwagę cena/jakość będzie Xiaomi więc celował bym w tej kwocie za ich najnowszym modelem telefonu w tej cenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?