- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
12
Font zachowuje się jak jakiś robot, który nie reaguje na otaczającą go rzeczywistość, tylko wypełnia to, co zaplanował, bo tak jest zaprogramowany. Prezydent powinien dostosowywać swoje plany do aktualnej sytuacji, a nie pieprzyć, że nawet jak za Koemana będzie świetnie, to i tak go zwolni bo już wcześniej zaplanował, że trenerem będzie Xavi. To tak jakby przed meczem trener ułożył plan, że na przykład w 70 minucie zmieni dwóch pomocników i mimo, że w trakcie meczu sytuacja ułożyła się tak, że obrona kuleje i potrzebuje zmiany, to on to olewa i zmienia tych pomocników, bo taki plan ułożył sobie już wcześniej. To nie może skończyć się dobrze.
Tym samym dał do zrozumienia, że nie ma żadnego planu awaryjnego, skoro nie widzi współpracy z innym trenerem. A co jeśli Xavi za rok z jakiegoś powodu nie będzie mógł prowadzić Barcelony? Na przykład wpadnie w depresję, lub coś innego i stwierdzi, że musi jeszcze rok poczekać. Cały ten wielki plan pójdzie psu w dupę? To ja dziękuję za takiego prezydenta. Niech spada.
Laporta, wracaj i ratuj ten klub!
1
@Pawlak1992 To się beton nazywa. Barcelona - klub, który ma wiele kolorów, ostatnio chyba aż za wiele
1
@Pawlak1992 Laporta w tej sytuacji ma największe szanse na wygraną. On tak naprawdę nie musi zbyt wiele robić, żeby przypadkiem siebie samego sabotować, tak jak np. Font tą wypowiedzią ostatnią. Ludzie będą pamiętać bardzo dobry okres jego zarządzania, co pomoże mu zyskiwać poparcie.