La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

konto usunięte

9

Szczerze, konto założyłem niedawno i chciałem się jakoś miło przywitać czy coś ale widziałem wszędzie politykę, mówię odpuszczę, poczekam. Ale nie wiem, nie rozumiem tego narodu. 72% popracia dla partii które już nam świetnie pokazały troskę tylko o siebie jest jak wyjęte z jakiegoś horroru. Jestem młodym facetem, pracuje ciężko, zaczynam rozkręcać własny biznes i zamiast jakiejś zmiany znów pchamy się w ten sam syf. Moje poglądy są mocno liberalne, jestem za wolnością we wszystkich aspekatch życia, od gospodarki po życie prywatne. Nie ma partii na którą oddałbym głos z czystym sercem, jednak gospodarka wydaje mi się ważniejsza niż śluby homoseksualistów więc głos na Krzysia. Mnóstwo moich znojomych tak samo. W drugiej turze wyborów oddam nieważny głos, ponieważ głosować na kogoś z tej dwójki nie ma sensu. Kocham ten kraj, ale czas chyba wyjeżdżać bo ciężko o jakiś rozwój gdy moje pieniądze idą na nierobów. Nie mam nic do pomagania słabszym, jakiś system musi być nie jesteśmy zwierzętami ale dlaczego im więcej zarabiam tym więcej oddaje z wypłaty czy coraz nowszych podatkach. W średniowieczu obowiązywał system dziesięciny czyli płaciło się 1/10 swoich plonów władcy i jest to uznawane za wyzysk a obecnie płacimy 30% z pensji plus VAT i inne co daje nam z 60%? I to jest normalne, ludzie obudźmy się...

1

@SiSenior Tak naprawdę dwie główne partie w naszym kraju perfekcyjnie rozgrywają swój elektorat. Im to całkowicie na rękę, że taki duopol istnieje, bo raz jedni mają władzę, skorzystają ile się da, potem tamci zrobią podobnie, zmiana i tak w kółko jak na karuzeli. Skoro nikt nigdy za te afery, straty w finansach państwa nie odpowiadał z obydwu partii i dodatkowo przechodzą niektórzy z jednej partii do drugiej i odwrotnie, to nie trzeba być geniuszem, żeby zauważyć, że tak naprawdę PiS i PO są wygranymi a ich wyborcy przegranymi.

konto usunięte

0

@negreanu zgadzam się w 100%.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?