negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid Można rzec sytuacja wróciła do normy.
1
@fiflok23 Podpowiem: Mathieu. On chyba nigdy nie był przyjacielem Messiego, a sam żeby tu przyjść dołożył do własnej i coś musiało się dziać, że tuż po odejściu powiedział, że chce strzelić Barcelonie bramkę z dedykacją dla zarządu za ich zachowanie. Tutaj chyba sprawa jeszcze wygląda ciekawiej, bo gość który poszedł na rękę żeby przejść do nas, potem mówi publicznie takie rzeczy.
0
@mindbender84 Zdaje, ale próbujesz złagodzić obraz Bartomeu a prawda jest taka, że na taki potencjał jaki miał klub, gdy obejmował zarządzanie a sytuację teraz to zdecydowanie oceniam jego kadencję na minus. Przy nowym zarządzie od razu sytuacja się nie zmieni od razu, ale może stopniowo iść ku poprawie i lepszego okresu dla klubu.
0
@mindbender84 Skoro kupił dwóch wszechstronnych zawodników to mógł przekazać trenerowi, żeby z nich skorzystał a nie się wymieniali, bo później pojawia się problem. Nie mógł, bo co? Obrażeni pójdą szukać nowych klubów? Czy ze względu na zapisy w kontrakcie. To co byś Ty zaproponował w takiej sytuacji jak mówisz, że to głupoty?
mr_robot No to coś mu nie do końca dobrze to wychodzi.
0
@mr_robot Ja pierdole, a kto finalnie podpisuje z nimi umowę. To po co on właściwie tam jest, zaraz dojdzie do tego, że za nic nie jest tam odpowiedzialny, a robi tylko dobre wrażenie.
0
@mindbender84 Jakie głupoty? To po cholere im daje takie wysokie kontrakty skoro przez kilka lat później ten sam problem jest, że graczy trzeba oddawać za friko, byle żeby obniżyć wydatki na pensje. Wkurwia mnie to wybielanie Bartomeu, przychodzili różni trenerzy, dyrektorzy sportowali, itd. i problemy dalej są podobne. Skoro tak żarliwie chce być na tym stanowisku prezesa, to niech bierze też odpowiedzialność za działania a tak to według niektórych wygląda to tak, że szef jest zajebisty tylko pracownicy do dupy.
4
@mr_robot Mówisz serio czy żartujesz? Dla przykładu mogę powiedzieć, że za jego kadencji kilku zawodników odchodziło w złych relacjach z zarządem Alves, Neymar, Mathieu (który sam dołożył się do transferu, co już świadczy o nieprofesjonalności zarządzających) teraz Suarez, to nie przypadek. Kolejną kwestią dla przykładu jest fakt, że po zatrudnieniu Valverde na stanowisku trenera i odejściu Neymara ściągnięto Dembele i następnie Coutinho i Ci zawodnicy grali wcześniej jak pamiętamy na jednej pozycji na zmianę, czyli wydano na każdego z nich po ponad sto milionów, żeby według koncepcji obecnego wówczas trenera grali na zmianę. Można znaleźć i inne rzeczy świadczące, że Bartomeu popełnił trochę złych decyzji.
Obwinianie za blamaże jest słuszne, ale Bartomeu po wpadce z Liverpoolem jakby pomyślał to mógł obniżyć im pensje, za to co zrobili i większość by nie miała pretensji wśród kibiców i Socios. Spróbujcie gdzieś zrobić dwa razy podobny babol i ciekawe czy szef/prezes nic z tym nie zrobi wam.
0
Weekend zapowiada się ciekawie sportowo, w nocy z sobotę na niedzielę gala UFC 253 i walka Blachowicza o pas, w niedzielę mecz Barcy.
2
@Jakchcesz O to, to a jak chce się im pomóc poprawić sylwetkę, to jakoś nie kwapią się do tego.
0
@Bykunn Piłkarze i prezes też są winni, bo kto im dawał podwyżki prawie co chwilę, pewnie zaraz powiesz, że jakby nie dawał, to by poszli do innego klubu, u nas i tak dajemy najwięcej na pensje wśród wszystkich klubów. Np. w sektorze IT jakbyś strzelił babola przy projekcie to by Cię wyrzucili i odszkodowanie trzeba zapłacić by było, więc nie mów, że w Barcelonie prezes jest bez winy.
0
@Coutinho007 Jak dla mnie transfer AG miał też na celu m.in. uspokojenia tendencji socios, kibiców, po wpadce z Liverpoolem i przegranym finałem PK oraz zainteresowanie Neymarem w tym czasie, żeby zmienić nastroje.
0
@Coutinho007 Patrząc na ich reakcje przez kadencję Bartomeu, można mieć obawy.
1
@Coutinho007 Oni potrafią zamydlić oczy Socios, więc nie zdziwiłbym się jakby ktoś od nich wygrał... Mogą zrobić coś na zasadzie, że ich kandydat w czasie kampanii zrobi trik, że wie jak się działo podczas rządu poprzednika, zaczyna na własny rachunek, itd. A jak wygra to sytuacja się nie zmieni. Na tą chwilę największe szanse ma raczej Laporta jak będzie startował.
1
@badej60 Jedyna rada, żeby zmienili swoje zachowanie moderacja, to musiałaby się zmniejszyć ilość osób na stronie, jak ruch by spadał, to może by się opamiętali, na niejednym forum widać było jak wpływały dziwaczne zachowania części użytkowników i brak odpowiedniej reakcji czy jakieś dziwne decyzję osób odpowiedzialnych za stronę.
0
@Nano22 Ja jestem zdania, że pewne rzeczy trzeba mówić bezpośrednio dziewczynie.
@Krzywy95 to zależy od dziewczyny właśnie, ale zazwyczaj za długo nie ma co pisać, bo się jej znudzi, cześć zgodzi się spotkać prawie, że od zaraz.
5
@Matan_Zajcev Zgodzę się, większość kobiet jak tylko dostrzeże jakąś słabość u mężczyzny, to po prostu wykorzysta na swoją korzyść.
0
@jeyx77x Niekoniecznie, kobiety zazwyczaj kierują się emocjami, część z nich faktycznie woli być same, itd. ale większość jednak chce mieć dzieci i jak są w pobliżu 30-tki i zegar biologiczny im zaczyna tykać, to będzie bardziej uległa, zrobi wiele, byle się związać z jakimś mężczyzną (poznałem kilka takich) i zmieniają swoje upodobania.
0
@Nano22 Według mnie friendzone w zdecydowanej większości przypadków jest zły, ponieważ dziewczyna będzie się cieszyć z czyjegoś zainteresowania, nie okazując nic w zamian, a pamięć o koledze jak znajdzie kogoś do związku pójdzie w niepamięć. Często też wiedzą, że ten ktoś za nic zrobi coś dla jej korzyści, nie wszystkie takie mają podejście, ale większość dzisiejszych młodych dziewczyn takich jest niestety.
0
@masa11 Ja się nie zdziwię jak na przyszłego prezydenta wybiorą jakiegoś kolegę z teamu Bartomeu.
1
@MesQueUnClub_87 Teraz jest jeszcze gorzej, bo przez tego koronawirusa, wiele placówek cały czas jest zamkniętych i tylko udzielają samych porad telefonicznych, w jednej z placówek np. jak już pójdziesz na wizytę, to nie możesz od razu się zarejestrować na kolejną, tylko musisz zadzwonić.
1
@macio_944 W sezonie 2017/2018 kiedy wzięli Valverde na trenera i ściągnęli Dembele i Coutinho to oni grali na zmianę zazwyczaj na jednej pozycji. Nie uwierzę w to, że zarząd w ogóle nie wiedział, jakie są plany Valverde, a jeśli nawet to tym bardziej świadczy o ich nieudolności w tej kwestii.
0
Komentarz usunięty
0
@itmustbejoke Początek 2015 to było pierwsze ostrzeżenie, kiedy Bartomeu musiał zwołać wybory niespełna rok po przejęciu władzy. Kolejne pojawiło się w 2017, tych sytuacji było sporo. Tak najeżdżali na Laportę obrońcy obecnego prezesa, ale porównując rozpoczęcie i końcówkę zarządzania klubem to widać sporą różnicę. Laporta miał też swoje wady, ale na starcie miał niełatwą sytuację a Bartomeu z kolei o wiele lepszą.
2
@Cochise Dokładnie tak, jak Neymar miał odejść, to ludzie mieli pretensje, że nie poinformował zarządu najpierw a wszyscy dookoła wiedzieli podobno. W tym przypadku jeśli tak jest, to najpierw Messi informuje władze klubu i też źle ludziom, ale to jest na rękę też Bartomeu, bo trochę osób będzie za nim i tak, a bierność socios przez jego kadencję, nie daje dobrego znaku, bo przy tym zamieszaniu jeszcze może przyszłym prezesem zostać ktoś z grupy Bartomeu.
2
@Bykunn Na niskich właśnie więcej nierozsądnych ludzi gra, więc relatywnie rzadziej się to robi niż na wyższych heh.
1
@Bykunn Na wysokich stawkach czasami blefy są potrzebne.
0
@arasz1819 Ja się dziwię, że są jeszcze osoby broniące Bartomeu po tym co zrobił przez swoją kadencję. Obecna sytuacja, może mu przysporzyć kolejnych fanów, gorący okres minie, a socios wybiorą jakiegoś kompana obecnego prezesa na jego następcę, oby tak nie było.
0
@LuisSalvano Jakby nie to całe zamieszanie, to nie zdziwiłbym się jakby socios wybrali kogoś z grupy Bartomeu, patrząc na ich bierność przez jego kadencję.
2
@Jarema1987 Na ten moment największe szanse ma Laporta, z pewnością by coś zmienił, jak to było za jego kadencji.
0
@ingielek Znając to jak omamiał socios przez swoją kadencję, to jeszcze odwróci tą sytuację na swoją korzyść.