negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@kamilos1214 To zależy od dziewczyny.
3
@Gwidon Większość ludzi widzi tylko PiS i PO dzięki czemu ich duopol polityczny jeszcze bardziej się umacnia, co tym partiom jest na rękę.
1
@macio_944 Większość zdecydowanie była kiepska, Bartomeu w porównaniu do Laporty miał świetną bazę przy starcie a że to popsuł, no cóż
1
@macio_944 A pamiętam jak co niektórzy pisali "czapki z głów" co do działań Bartomeu...
0
@RomanHoffer Bezpośrednio nie musisz od razu przyjmować komunii możesz na kolejny dzień np. Co do niedzieli, to zgodnie z Dekalogiem i Przykazaniami Kościoła Katolickiego powinno się dzień święty święcić, przez uczestnictwo w niedzielnej i świątecznej Eucharystii.
0
@Kamil.FCB10 Kolega wyżej dobrze mówi, bo większość laptopów w tej cenie do podstawowych zadań się nada, m. in. dysk SSD, czterordzeniowy procesor, 8 GB pamięci RAM. Warto przy wyborze sprawdzić oceny danego laptopa, bo może się zdarzyć, że większość urządzeń od danej firmy, ale może się zdarzyć jakiś feralny model lub seria, gdzie urządzenia będą problematyczne.
4
@Janiama Przecież Twój idol, zabrał im już trochę głosów, to mógłby pokusić się o kolejne.
4
@Ramos9248 Wygląd przyciąga, a charakter zatrzymuje.
0
@Bykunn Ja nie mam pojęcia? Wy wyolbrzymacie reakcje na to co się dzieje w mediach. Dostaną w przyszłości mniejszości też takie prawa i u nas myślę. Dziwne, że jak z założenia nasz kraj jest katolicki (przynajmniej statystycznie) to kiedy parodiowali kościół jakoś nikt im nic nie robił, a przecież obrażali odczucia większości osób, a tu jak już ktoś choćby słowem coś nie tak powie w te grupy mniejszościowe, to już wielka burza się robi. Media same nakręcają tą otoczkę do poróżniania ludzi.
Z przykładów jeszcze to niejednokrotnie zachowania Jachiry czy gość podpalający polską flagę nie wywoływały też takiej reakcji.
0
@Bykunn Powtarzam, po za wyzwiskami niektórych osób, nic im nie zagraża tak naprawdę. Skoro tak bronisz ich praw, to powinno się tyczyć wszystkich grup, a nie tylko wybranego rejonu, nie uważasz?
1
@sebasek99 Większości osób tak naprawdę nie obchodzi czy ktoś jest homoseksualny, itd. Ludzi bardziej denerwuje to, że reakcja w mediach jest wyolbrzymiona i ludzie po raz kolejny się nakręcają.
0
@sebasek99 Ja mówię, że nie mają źle tak u nas jak to mówią niektórzy. W czasach kiedy panowała większą agresja na ulicach, w klubach, itd. nie zauważyłem jakoś, żeby ktoś u nas bił, aresztował, zwyzywał, itd. homoseksualistów, przynajmniej w moim rejonie.
0
@IAmBackCules No skoro jest tyle obrońców walk o prawa to mogą też coś zrobić, chyba że się tam boją.
0
@macio_944 W Polsce i tak jest dużo lepiej w porównaniu do kraju islamskich np. Czego tam jakoś tak nie walczą o te prawa, skoro nawet kobiety nie mają normalnych praw, boją się? Skoro tak zaciekłe bronią interesów to powinni robić to wszędzie a nie tylko tam gdzie po za wyzwiskami, krzykami nic im nie zrobią.
0
@Janiama Tak dosięgnie jak Twoich ulubieńców z Platformy, chociażby za straty państwa przy sprzedaży państwowych podmiotów, itd.
1
@Cochise Tak naprawdę Ci co ciągle, bez wyczucia starają się przekonać innych do zmiany poglądów politycznych, sprawiają że jeszcze bardziej betonuja się zwolennicy danego ugrupowania.
1
@Unikatowy Powiem Ci, że ja byłem w podobnej sytuacji, tyle nieco krótszy staż, też ja byłem za domem i własną działką, co realizuje, a była dziewczyna za mieszkaniem w bloku. Konflikt interesów poniekąd, już nie jesteśmy razem. Według mnie to w takiej kwestii jak nie ma porozumienia co do zamieszkania to nie ma sensu tego ciągnąć.
7
@Chakalaka PiS to poziom żenady, ale żeby w Tusku widzieć jedyną nadzieję i wybawcę narodu, to zaczynam wątpić w ludzi.
15
@Cochise Ja zacząłem śledzić losy FC Barcelony i kibicowanie od okresu kiedy Ronaldinho występował w tym klubie i duże grono w otoczeniu było zafascynowanych grą klubu i tak zostało po dziś dzień.
0
@macio_944 Jakiś czas temu też była wzmianka o tej Kanadzie, lokacja taka by sprawiła nowy element w serii, bo w ogólnie toczy się na przemian Liberty City, Vice City i San Andreas.
3
@Mathew86 Tak się umacnia tzw. beton zwolenników parti PO i PiS. Wyborcy ich nie dostrzegają, że te partie się nawzajem potrzebują, na dowód m. in. Że nikt z obydwu partii nie został pociągnięty do odpowiedzialności za afery po obu stronach. Większość ludzi niestety daje się łatwo nabierać na zagrywki tych dwóch partii i zawsze będą głośno krzyczeć, że Ci są lepsi od tamtych i odwrotnie.
0
@Bykunn Nawet jeśli nikogo nie dyskryminowalo by i tak znajdzie się ktoś poszkodowany.
19
@Bykunn Skoro Ci przeszkadzają osoby wierzące i nieraz nazywales kościół od fanatyzmu, to chyba nie jest to w pełni tolerancyjne. Co do prawa ogólnie to nie było, nie ma i nigdy nie będzie takiego, żeby każdemu w pełni odpowiadało.
0
@darekgt01 Jutro podeślę Ci na priv parę propozycji.
0
@darekgt01 Do pracy codziennej w tym przedziale cenowym da radę.
0
@Pawlak1992 Oni marnują wielu osobom potencjał, Vince stosuje zasadę, żeby naściągać kogo się da, by inne federacje tych osób nie miały, a później co się dzieje z nimi to już go nie obchodzi.
3
@Chwytliwy umową zawarta między Polską a Francją i Wielką Brytanią była faktem to raz. Dwa, w poście niżej pisałeś, że Korwin powinien odpowiedzieć za słowa o wieszaniu a z drugiej strony popierasz wypięcie tyłka na sojusznika i pozwolenie na zabijanie i robienie co chce przez wroga. Czy to nie hipokryzja?
1
@Chwytliwy Co ja bredzę? To Ty popierasz nie wspieranie zgodnie z umową słów przez te kraje wyżej wymienione, Polska po porażce potrafiła jakoś dotrzymać zobowiązań. Hitler przed wojną posuwał się do coraz śmielszych działań, bo wiedział, że Europa Zachodnia nic z tym nie zrobi.
1
@Chwytliwy Nie zgodzę się z Tobą, Stalin czekał co zrobią właśnie Francja i Wielka Brytania, nie dość, że się na nas wypieli wtedy to potem za walkę m.in. w obronie Anglii, Churchill nie zaprosił nas nawet na marsz zwycięstwa i oddali nas od tak pod dyktando Stalina. Zachód przez swoją ustępliwość spowodował również takie skutki jakie nastąpiły.
0
@Chwytliwy Prawda jest taka, że jakby Francja i Wielka Brytania wywiązały się z umowy, to by wojna była znacznie krótsza i nie miała by takich skutków. Niestety dzisiejsze czasy bardziej popierają tchórzliwe działania, niż wywiązywanie się z obietnic.