negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 Teraz właśnie będzie dużo tego typu oszustw, bo będą się starać naciągnąć ludzi w związku z obecną sytuacją Ci, którzy z tego żyją.
0
@Jaca27 https://img18.dmty.pl//uploads/201504/1430088309_qgwtog_600.jpg
0
@lucas/catalan Niestety obecny booking w WWE pozostawia wiele do życzenia.
4
@kubix05 Oj piękne to było, wiele rzeczy fajnych się robiło, jeszcze wtedy mało osób wyjeżdżało, więc praktycznie wszyscy na miejscu i jest co wspominać.
0
@tusieQ Może port się uszkodził przy czyszczeniu, spróbuj na innym go podłączyć jak masz możliwość.
0
@Szicek10 Ja trochę jazdy rowerem i spacer dzisiaj, później może jeszcze jakieś ćwiczenia w domu.
0
@NeroTFP I to mi się podoba
0
@KmN W ostatnich dniach widać było spadek wartości m.in. bitcoina.
0
@Bykunn Jak się czyta niektóre wpisy tutaj, to może i lepsza była by przerwa z Ramblą heh.
0
@FeloRPS Jak coś to pisz na priv, to coś doradze.
1
@FeloRPS No na najniższych stawkach częste blefowanieija się z celem, tak z takimi rzeczami ludzie potrafią sprawdzać czy zagrać ale in, że ciężko w to uwierzyć nieraz.
1
@FeloRPS Haha zależy kto jak gra, w tym roku na razie kilkadziesiąt dolarów na plus, ale ostatnio mniej grałem, chociaż teraz można będzie nadrobić zaległości.
0
@FeloRPS Weekend się zaczyna to sprawdzimy, może poker online odzyje nieco bardziej.
1
@FeloRPS Swoją drogą ciekawe czy będzie większy traffic na poker roomach teraz.
0
@l0Messini Niby z kobietami trzeba prosto i zdecydowanie, ale one swoim zachowaniem i postawą sprawiają, że trzeba obmyślać takie strategie, że najwięksi taktycy by się nie powstydzili.
2
@bartekvisca Tam gdzie przebywa mniejsza ilość osób to można pobiegać, dla odporności też dobrze będzie choć trochę się rozruszać na zewnątrz.
1
@Mroziu Dokładnie, przy takich sytuacjach zawsze trzeba sprawdzać czy ma ochotę na coś więcej, po tym wiadomo co i jak. I według mnie trzeba zrobić tak, żeby dziewczyna bardziej angażowała się w znajomości a nie dostawała wszystko na tacy.
3
@Karlik08 Jak się nie ufa kobietom, to człowiek jest spokojniejszy.
1
@chavez Ja rozmawiałem z kolegą ostatnio co w Niemczech jest, to mówił, że wszystko normalnie funkcjonuje póki co.
1
@Janiama W Polsce już od dawna wiadomo, że służba zdrowia i tematy z nią związane kuleje.
0
@Bykunn Kobiety... Ich nie zrozumiesz haha
6
@Bykunn Albo jedzie z palcówką pod kołdrą haha
2
@Chaoss Przecież seks to zdrowie!
0
@tadzik447 Wódka w zamrażarce leży.
0
@Kuczek Tu też nie popieram tego jej zachowania, ogólnie ją lubię, ale tutaj nieco przesadziła.
1
@Uukasz_93 Za tą kwotę tak naprawdę bardzo ciężko coś lepszego znaleźć jeśli chodzi o laptopy.
1
@IronSanHybrid Haha świetne
4
@YoungTalents Dokładnie, większość osób tylko patrzy jakby tu ubliżyć kościołowi, bo dzisiaj to takie cool jest. Wiadomo, że ma swoje słabe chwile i nie wszystko jest tak jak być powinno, ale bez przesady.
0
@Kajtek77 Moje typy: Bryan, Styles, Strowman, Miz and Morrison, Baszler, Street Profits, Andrade
0
@Avada Kedavra szkoda właśnie, ale sama walka bardzo dobra, chyba jedna z najlepszych w dywizji kobiecej.