negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn Ja korzystam ze skrilla, szybko idzie depozyt, praktycznie od ręki, podobnie jak na pokerstarsie.
3
@tobiasson92 Ten Niedzielski to nie wiem do czego on się nadaje tak naprawdę...
1
@Bykunn Wiem haha
3
Jakiś czas temu wspomniałem o sytuacji na pokerr oomach.
Dzisiaj opisze dwa największe z nich, z którymi mam styczność.
@Bykunn pamiętam, że chciałeś coś wiedzieć w tym temacie.
Część poker roomów po 2017 r. zablokowała graczy z Polski zważywszy na ustawę jaka weszła związana z hazardem. Jednak największy gracz jakim jest w tej kwestii Pokerstars daje cały czas możliwość grania dla osób z Polski jak również drugi na świecie największy room jakim jest GGPoker (powstał w 2019 r. ale już zdobył uznanie i cieszy się sporą po polarnością).
W godzinach porannych traffic (ruch/liczba osób na roomie) na Pokerstars przewija się w okolicach 30-40 tys. a na GGPoker ponad 50 tys. osób, w godzinach popołudniowych również zazwyczaj więcej osób przebywa na GGPoker niż na Pokerstars, ale już są to liczby ponad 100 tys.
Największy ruch można oczywiście zauważyć weekendami, w porach wieczornych.
Co do graczy na Pokerstars cześciej są to gracze jak to mówię ze ściany zachodniej (m.in. Europa Zachodnia, Ameryka Południowa) a na GGPoker więszą część graczy stanowią ze ściany wchodniej (kraje azjatyckie m.in. z Chin) choć i tak na obu softach można znaleźć z różnych krajów osoby.
Co do promocji dla nowych graczy, lepszą ofertę ma GGPoker, ponieważ przy wpłacie można wybrać ofertę bonus 100$ (wartych w biletach do gier np. spin and go) lub 100% zwrotu depositu, przy wypełnieniu określonych warunkach, jakim jest wyrobienie określonej kwoty rake (prowizja pobierana przez room, np. na pokerstars działa to tak, że przy puli 15 centowej grając No Limit Holdem stawki 0,01$/0,02$ 1 cent z tej puli bierze dla siebie pokerstars i im większa pula, tym większy rake dla room), ten drugi bonus natomiast jest wypłacany w ratach i maksymalnie można otrzymać do 600$ (im większy depozyt-wpłata tym większy bonus możemy wyrobić).
Na pokerstars obecnie jest dostępna tylko opcja ze zwrotem depozytu.
GGPoker oferuje też dla nowych graczy tzw. Honeymoon missions, są to zadania jakie gracz ma wykonać w okresie 30 dni, codziennie jest inne zadanie. Nagrody zaczynają się po wykonaniu 5 zadań i tak cyklicznie jeśli wykonamy 10, 15, itd. do 30.
Nagrodami są bilety do gier spin and go, gotówka, dolary turniejowe.
Może w innym wpisie coś jeszcze skrobnę o poziomie gier, itd.
0
@Bykunn Ja wolę już o tej "kanapce" raz posłuchać, niż ciągle te same tematy jak się przewijają w dzień w dzień praktycznie tutaj.
2
Jest, Poirier win!!!
0
@macio_944 No cóż, sami są sobie winni, część systemów, stron gdzie wykonują je na potrzeby publiczne, dla administracji, itd. to jest zazwyczaj i tak padaka a dodając cel i tematykę tego "udanego" serwisu widać efekt.
1
@Harnas2 Co do długów za Laporty, To Bartomeu wytoczył sprawę, czy rzeczywiście Laporta narobił długów i sąd stwierdził, że nie zadłużył, tak że ten argument jest nietrafiony.
0
@kewin Para złota na ręce... A tak serio to nie wiem co im tak to przeszkadza, takie wymyślanie rzeczy w tym przypadku na siłę.
1
@BeziteX Miałem na myśli w tym sensie, jakby chciał rozbierać sprzęt, obudowę, bo mogą być na niej plomby gwarancyjne, bo samo ustawienie np. w biosie nie spowoduje jego utraty, ale jak byś np. chciał wymontować dysk to już tak.
@Gonzo_VeB1899 z tego co zazwyczaj słyszałem to nie dawali żadnego zastępczego sprzętu.
0
@karci0 Z jednej strony według mnie źle, bo jak siedzą w domu cały dzień dzieci, przed komputerem i zapewne po zajęciach też przez długi okres czasu, potem mogą mieć problem z relacja, kontaktem normalnym, w życiu codziennym gdy kogoś spotkają, czy coś będą musieli załatwić w przyszłości. Człowiek żyje wśród innych i nawet Ci, którzy są samotni też muszą czasem wyjść, że tak powiem potocznie wyjść między ludzi z różnych przyczyn.
0
@Gonzo_VeB1899 Jak masz go jeszcze na gwarancji to daj, żeby Ci zrobili, bo jak zaczniesz sam próbować grzebać, to możesz ją stracić. Przyczyny mogą być różne, np. wada jakaś systemu operacyjnego, dysk, jak masz jakiś inny dysk z systemem to możesz podmienić na chwilę i spróbować go odpalić. Jak nie masz gwarancji na sprzęt to możesz odpalić jakąś płytę ratunkowa np. co ma wbudowane narzędzia naprawy systemu, diagnostykę sprzętu, skanery antywirusowe i spróbować coś zdziałać jak nie to przeinstalować system od nowa.
0
@ronni37 Tylko zazwyczaj jakieś ciekawe informacje, wydarzenia, itd. to zazwyczaj i tak ginie to tutaj w odmętach dwutysięcznej którejś edycji o tematyce aborcji czy polityki, wymądrzania się ciągłego niektórych ludzi, to nic dziwnego, że niektórzy rezygnują z wchodzenia tutaj, a że niektórzy się ogłaszają, to już ich sprawa.
1
Ciekawe zestawienie (hotelarstwo):
https://www.horecabc.pl/aktualizacja-jak-wygladaja-obostrzenia-w-polsce-na-tle-europy-covid-19/
1
@tobiasson92 Będąc przy tym temacie ostatnio trafiłem na artykuł, że połowa Polaków w zeszłym roku zaoszczędziła najwięcej jeśli chodzi o roczne zestawienie a druga połowa nic nie zaoszczędziła.
0
@Bobo25 Zazwyczaj ona jest do sprawdzenia w ustawieniach, nowsze modele te podłączone do internetu mają automatyczne aktualizacje, co może wiązać się z tym, że mogą blokować zamienniki, musiałbyś sprawdzić w ustawieniach drukarki bądź ewentualnie wyłączyć automatyczna aktualizacje i sprawdzić zamiennik czy będzie działał prawidłowo.
3
@Bobo25 Odpowiem coś w tym temacie, w hp ogólnie tusze do urządzeń są drogie (oryginalne) w porównaniu do niektórych firm innych urządzeń drukujących. Część urządzeń hp posiada blokadę, że nie można podłączyć zamiennika tylko oryginalny tusz, w niektórych nowych modelach można ustawić takie blokowanie bądź nie samemu tych pojemników na tusze w drukarce.
1
Taka sytuacja...
https://niebezpiecznik.pl/post/ktos-hackowal-mezczyznom-penisy-przez-internet-i-domagal-sie-okupu-za-ich-uwolnienie/
1
@Bykunn Wrzucę coś później odnośnie nowego roomu i promocji. U mnie przez święta to tak sobie poszło, mimo że zazwyczaj graczy rekreacyjnych dużo, ale jak nie króle vs asy preflop to set vs top ywo na turn i na river full house vs full house (trafił lepszego), second nut flush vs nut flush w 3bet pocie i tak się kręciło. Mam nadzieję, że tendencja się zmieni, ale w sumie nie pamiętam, kiedy ostatnio asy szły all in preflop a dawniej to była normalka.
I bad beat jeden z najgorszych (nie mój):
https://m.imgur.com/y3IBJpC
1
@Bykunn Tak a propo ostatnio powstały nowy room i promocje na istniejących. Może bym się rozpisał, ale po co i tak ludzi tutaj wola po raz n-ty wygłaszać swoje zdanie w tych samych tematach.
0
@zmiter912576 Spokojny dzień tutaj? To się nie może udać...
3
"Ała, tylko nie w szczepionkę"
0
@MarioVeB! Po niektórych to wszystko możliwe.
0
@patry295 Oj to wasze też wymądrzanie się, ja rozmawiałem z kilkoma lekarzami i też narazie nie będą przyjmować szczepionki. A są też osoby, co nie mogą się zaszczepić, bo leczą się na inne choroby i co też będziecie się z nich śmiać?
1
@Recha_0684 Pamiętam jak na wiosnę użytkownik o nicku Piotr mówił co chwilę o tym wirusie, ale już usunął konto, może to jakiś jego następca. Co do tematu to od prawie roku są różne restrykcje, kolejne odsłony lockdown i jak to działa każdy widzi i może wyciągnąć wnioski. A kolejny przykład kiedy kilka tygodni temu odbywały się protesty, gdzie np. w Warszawie zebrało się sto tysięcy albo i więcej osób i jakoś to mocno się nie przełożyło na pogorszenie sytuacji epidemicznej. A ludzie też są zmęczeni tym wszystkim, bo rządzący co chwila zmieniają zdanie, były też niejednokrotnie przypadki, że sami obchodzili założone restrykcje, nie przestrzegając ich to jak ludzie później mogą im ufać w obecnej sytuacji.
3
@IronSanHybrid No i takie coś to ja szanuje
3
@zadafcb No właśnie, zresztą można poszukać wypowiedzi np. Brocka Lesnara o wrestlingu, w odpowiedzi na wypowiedź Dany. We wrestlingu też są eksploatowani zawodnicy, jakoś jak na fame mma "walczą" to się tutaj cieszą, że fajne widowisko, a tu że aktorzy, to trochę hipokryzja.
2
Bardzo dobra walka o pas wagi muszej w UFC.
1
@Ojciec5tkidzieci Też tak uważam, szkoda że nie można było go częściej oglądać.
1
@Ojciec5tkidzieci Dariusz Kowalski miał spory potencjał, jeśli chodzi o grę aktorską, co pokazał zresztą grając rolę Janusza Tracza.