0

@paweldunajecfcb Ja jestem zdania, że istnieje

1

@Chakalaka To szmat czasu, do północy to przez ponad godzinę można tyle rzeczy napisać.

3

@PatrychoO Dokładnie ja też to oglądałem lata temu i jakoś ten skunks nie przeszkadzał ani nie wypaczył mi niczego i pewnie większości osób też nie.

0

@DonMatteo901 A jeszcze powstaje czy już jest w niektórych miejscach aplikacja,
w której partnerzy mają wspólnie wyrazić zgodę na seks (chyba nawet ktoś to wrzucał kiedyś tutaj).

0

@Olkovsky9 Niedzielski nie jest wielkim ekspertem w kwestii zdrowia, też nie ma jakiejś prezencji, więc jedynie może odczytywać statystyki coś tam powie i tyle.

3

@dorkizos Dokładnie, sam znam takie przypadki co osoby są zagorzałymi fanami PO i jak krytykują inne partie, ale jak dają jakieś 13-stki, 500+, itd. to biorą i nic nie mówią, że nie chcą tych pieniędzy, mimo że sami krytykują rozdawnictwo. Raz nawet był przypadek w znajomym gronie z wyborcą PO, że skoro tak nie lubi tego rozdawnictwa, to niech przekaże na potrzebujących czy jakąś fundację, itd. to odpowiedź była nie, bo mu się należy. W takim razie ciekawe czy większość by tak dobrowolnie zrezygnowała z pieniędzy jakby im dawali.

0

@lukaszbarca15 Żeby przekazać informację, dzieje chrześcijaństwa, tak niektorzy chcą tutaj wolnego wyboru we wszystkim, zeby nikt sie nie wtrącał w jego decyzję, a sami sie śmieją czy gardzą osobami wierzącymi.

1

@PapaFrancisco Akurat w czasie kiedy został wybierany obecny papież Franciszek, Barca dokonała remontady w meczu rewanżowym z Milanem, w ktorym wygrała 4-0 (pierwszy przegrała 2-0)

1

@Barca1992 Jeszcze trzeba lasy zamknąć jak w zeszlym roku przed świętami, a zimą na Boże Narodzenie nie zdziwię sie jak znowu coś podobnego bedzie jak teraz w święta.

0

@Zip Teraz niektóre kobiety same wprost się przyznają, że są gorsze od mężczyzn jesli chodzi o relacje i coś w tym jest, zwłaszcza patrząc na zachowania części z nich.

1

Szybka wygrana Nunes. I za chwilę ME

1

@Mario96w I dobrze mu tak, zawsze Rosjanom sie upiecze i tak czy przy agresjach zbrojnych dawniej nie bylo nigdy krytykowani, przy stołach tez zawsze kupa szczęścia na roomach, Rosjanie mnie irytują bardzo momentami.

2

Rusek co odje...

0

Trzeba w przerwie posłuchać co dzisiaj jaką muzę będą puszczać kobiety, w pierwszej tego typu edycji na live stream.

0

@Songo91 Pewnie po 6 rano, Main Event gal UFC zaczynaja się wvprzedziale 6:00-6:30

1

@Bykunn W ciągu ostatnich kilkunastu dni tylko na ggpoker wywaliło mnie kilka razy z roomu (jakoby za dużo osób zalogowanych było) dwa razy przerwało mi akcje grając spin and go, jeszcze wiecej baboli by się znalazło, ale to może w osobnym poście napisze, po krotce mogę powiedzieć, ze przez 3 miesiące gry miałem tyle samo a może nawet więcej problemów technicznych na ggpoker niż pokerstars.
Oferta turniejowa dla graczy co chcieli by zagrać z niskim wpisowym bądź zaczynają grę na najniższych stawkach na turniejach to jest zdecydowanie mniejsza w porównaniu do pokerstars.

1

@Bykunn A co gry na roomach to bardziej mnie przekonuje pokerstars niż ggpoker jeśli chodzi o grę online.

1

@Bykunn Problem z nutsowym stritem jest taki przy flopie z flush draw, że trzecia karta do koloru albo parująca board psuje akcje. Strit z flopa vs flush draw ma jakieś 60% szans na wygraną (jesli ma sie jakiegoś blokera do flush jakąś kartę to nieco więcej) na seta 65%. W tym przypadku wchodzi grę jeszcze QT gdzie tylko dama ratuje do splita i pewnie to zaważyło na foldzie, bo zakladajac ze Phil ma tam QT, mocny flush draw czy seta, Polk nie bedzie miał nawet 50% szans na wygraną na ten zakres.

0

@thebaanqn Tak, tylko bez tej analizy.

0

@Sherem Niestety idą zazwyczaj tam gdzie nie trzeba.

0

@DonMatteo901 Można by rzec, że u nas opłata opłatą pogania.

2

Jeden z najlepszych fold w historii tego programu:
https://pl.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/Polk-wykonuje-niesamowity-fold-w-High-Stakes-Poker_117078/
A dzisiaj zaczyna sie potyczka Wiktora z Fedorem na GGPoker.

1

Overeem i dos Santos po za UFC. Za kilkadziesiąt godzin zobaczymy jak Janek poradzi sobie z Adesanya.

6

@xBoMBoWiECx Nie widzę jeszcze tego tekstu, a swego czasu często się przewijał tutaj: Valverde Out

0

@thebaanqn Przy regularnej grze mógłby mieć równe szanse, ale poszedł w innym kierunku.

0

@thebaanqn Co do turniejów to nie byłbym taki pewny, że by sobie Wiktor o wiele lepiej radził, a już gdyby grali live to działało by na korzyść Fedora, gdyby Polk regularnie grał cash online, to podejrzewam, że mógłby nawiązać równą walkę z Wiktorem

0

@thebaanqn Wiktor w tym formacie siedzi już bardzo długo, gdyby grali w jakimś turnieju, to śmiało bym postawił na Holza, że zajmie wyższą pozycję od Wiktora, bo na turniejach ma spore wygrane.

2

Najnowszy news od GGPoker: Wiktor Malinowski zmierzy się z Fedor Holz w cash game heads up, ten wariant gry działa na korzyść Wiktora, nie mniej jednak pojedynek będzie ciekawy według mnie.

1

@YeastMoss Raczej na szczęście, bo patrząc na niektóre posty, tematyki to się odechciewa czasem wchodzić mi, nieraz po tydzień czy dłużej nie zaglądam tutaj.

0

@YeastMoss Myślałem, że już nie będzie odpowiedzi, dzięki za post.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?