- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1498 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1498 Culés
2
Jeden z najlepszych fold w historii tego programu:
https://pl.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/Polk-wykonuje-niesamowity-fold-w-High-Stakes-Poker_117078/
A dzisiaj zaczyna sie potyczka Wiktora z Fedorem na GGPoker.
1
@negreanu a to widziałeś ?
0
@thebaanqn Tak, tylko bez tej analizy.
1
@negreanu Takie zagrania odróżniają pokerzystów na najwyższym poziomie od średniaków :D Moim zdaniem Phil trochę za agresywnie, chociaż bezpiecznie. Jakby spadł trzeci spade to miałby problem
1
@Bykunn Problem z nutsowym stritem jest taki przy flopie z flush draw, że trzecia karta do koloru albo parująca board psuje akcje. Strit z flopa vs flush draw ma jakieś 60% szans na wygraną (jesli ma sie jakiegoś blokera do flush jakąś kartę to nieco więcej) na seta 65%. W tym przypadku wchodzi grę jeszcze QT gdzie tylko dama ratuje do splita i pewnie to zaważyło na foldzie, bo zakladajac ze Phil ma tam QT, mocny flush draw czy seta, Polk nie bedzie miał nawet 50% szans na wygraną na ten zakres.
1
@Bykunn A co gry na roomach to bardziej mnie przekonuje pokerstars niż ggpoker jeśli chodzi o grę online.
0
@negreanu ja jakoś mam sentyment do poketstars :D chociaż w starych czasach na Evereście jeszcze grałem trochę
1
@Bykunn W ciągu ostatnich kilkunastu dni tylko na ggpoker wywaliło mnie kilka razy z roomu (jakoby za dużo osób zalogowanych było) dwa razy przerwało mi akcje grając spin and go, jeszcze wiecej baboli by się znalazło, ale to może w osobnym poście napisze, po krotce mogę powiedzieć, ze przez 3 miesiące gry miałem tyle samo a może nawet więcej problemów technicznych na ggpoker niż pokerstars.
Oferta turniejowa dla graczy co chcieli by zagrać z niskim wpisowym bądź zaczynają grę na najniższych stawkach na turniejach to jest zdecydowanie mniejsza w porównaniu do pokerstars.