- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1168 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1168 Culés
5
w niektórych regionach Hiszpanii, Francji i Niemiec jest....zakaz rozmów w autobusie, tramwajach i metrze. Boże do czego ten swiat zmierza. I pandemia nie jest żandym argumentem, zakaz rozmów pomiędzy ludźmi to już totalni idioci wprowadzają. Ciekawe jak wtedy kanar poprosi o bilety
1
@FCB24 Może na migi, a tak serio to było tutaj nawet zagorzali zwolennicy wszelakich restrykcji, jak nie jaki Paweł (nie pamiętam dokładnego nicka) ale tak się nie da żyć w długim okresie.
1
@negreanu powiem, że jestem niewidomy i niech mi wtedy pokazuje na migi
1
@negreanu Panie tu są ludzie co potrafią zgłosić post w którym jest słowo na „k” wiec o czym my mówimy. W obecnej sytuacji gdy stoimy nad gospodarczą przepaścią należy wstrzymać wszystkie programy socjalne, ludzi zagnać do roboty a szczepić tych co są zdolni do pracy inaczej będzie tragedia.
1
@FCB24 pandemia jest bardzo dobrym argumentem żeby globaliści przyszli uratować świat :) ten system finansowy nie przetrwa tego co rządy odstawiają na świecie
0
@Mat_Cat Tylko zamiast tego dostaniemy ciąg dalszy restrykcji, znając życie na wiosnę będzie czwarta fala i znowu będą robić ograniczenia. Mniejsze przedsiębiorstwa podupadną (napewno jakaś cześć), duże firmy powiększa swoją przewagę, a rządzący bądź ktoś w ich imieniu może wykupić za grosze jakieś działalności, kiedy niektórzy mogą być zmuszeni by sprzedać firmę, a później na tym jeszcze zarobią.
1
@negreanu Polecam jak checie wiedzieć co się odstawia na świecie
1
@NaFazieHitman Zobaczę później to.
1
@NaFazieHitman pandemia jest i to wszystko dla naszego dobra:D
0
@FCB24 nie wiem czy jechałeś kiedyś komunikacją miejską w godzinach szczytu albo wieczorem? Dałbym wszystko żeby ludzie zamknęli te mordy krzyczące :D ale to tak tylko żartem. Zakaz jest oczywiście absurdem