La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 765 Culés

3

"Konferencja" Ministra Zdrowia, na którą spóźnił się 30 minut objęła trzy zdania. Obostrzenia działają. Bądźmy solidarni i ich przestrzegajmy. Nie siejmy paniki w stosunki do AstraZeneci ;)

0

@tobiasson92 No i jeszcze nowe roczniki będą miały możliwość rejestracji na szczepienia.

0

@tobiasson92 z czego dwa są mądre a jedno głupie

5

@Bykunn Chyba mądre jest tylko jedno - ostatnie. Obostrzenia oczywiście nie działają. Akcja pt. zostań w domu nie ma wpływu na przebieg pandemii. ;)

0

@tobiasson92 ale to żeby być solidarnym i nie zachowywać się jak debile też jest częściowo mądre. Powiedzmy neutralne bo niektóre obostrzenia są debilne więc i stosowanie się do nich

3

@Bykunn Zdecydowana większość ;) Istnieje na bank jakieś optimum restrykcji, które ma wpływ na liczbę zakażeń po przekroczeniu których dalsze nie mają sensu. Przykład Szwecji jasno to pokazuje.

0

@tobiasson92 Przykład Szwecji jest nieprzekładalny na Polskę. Ale nieistotne. Nie wiem czy większość, na pewno wiele restrykcji nie ma sensu. Ale nadal uważam że interesie wszystkich jest zachowywanie się rozsądnie

3

@Bykunn Zależy co rozumiesz pod pojęciem rozsądnie. W obecnej sytuacji niekoniecznie poszedłbym na imprezę do klubu, co uważam za nierozsądne. Niemniej taka restauracja czy wyjście do kolegi to już całkiem inna sprawa.

1

@tobiasson92 No to tu się zgadzamy 100%.

0

@tobiasson92 Niedzielskiego to wzięli, żeby w razie czego można go szybko odwołać, jeśli tendencje społeczeństwa staną się coraz bardziej nerwowe lub uspokoi się trochę sytuacja z koronawirusem. Za obecnym ministrem zdrowia nikt nie przepada i tak, tylko klepie formułki i podaje dane, bo nie miał doświadczenia wcześniej z medycyna większego więc w razie czego idealny kandydat do odstrzału jeśli trzeba będzie kogoś zdymisjonować.

0

@tobiasson92 AstraZenece Ciocia przyjeła w czwartek 11 marca, 19 marca (wczoraj) ciocia zmarła 68 lat zdrowa babeczka jeszcze w lecie na dansingi jeździła, powód śmierci zator, przypadek nie sądzę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?