negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShawnC Tak widziałem, dlatego pewne osoby by lepiej robiły nic nie robiąc niż robiąc jak np. Rydzyk.
11
@ShawnC Może ktoś niewierzący być i ok, ale żeby od głupków wyzywać kogoś kto wierzy to bez przesady.
0
@koksik2700 Tą serię z 8 ligą mistrzów mieli dobrą kartofliska.
2
Tej nocy pierwsza od ponad roku gala UFC z pełną liczba widzów na obiekcie, kilka walk mistrzowskich w karcie, będzie co oglądać.
1
@JANEK777 Też z tej czwórki wolałbym, żeby on wygrał, ale rzeczywistość jest taka, że ludzie pójdą za Warchołem, bo ma poparcie Ferenca albo Fijołka, bo jest z opozycji.
0
@JANEK777 Nie wygra raczej, pewnie prezydentem w Rzeszowie zostanie Warchoł albo Fijołek znając życie.
0
@tobiasson92 To by trzeba było podawać w każdym miejscu swoje dane i informację o zaszczepieniu to raz, dwa to nie wiadomo kiedy osiągną ten próg odporności przez szczepienia a takie akcje zamiast zachęcać będą odpychać na pewno.
3
@tobiasson92 Spokojnie, zaraz wyskoczy i ktoś będzie bronił tego typu pomysłów.
1
@ProMILs Jeszcze do tego duża część młodych kobiet myśli czysto egoistycznie.
15
@tomek8756 Za to zniesienie Niedzielskiego jest akceptowalne bez żadnego ryzyka.
0
@Transu96 I rok później wygrywa mistrzostwo. Tak a propo Rollinsa to zjazd zaliczył niesamowity przez ostatnie dwa lata jako postać w WWE.
0
@Bykunn Dlatego według mnie naśmiewanie się z kogoś wierzącego przez niewierzącego czy odwrotnie z powodu religii wyznaniami czy braku jest słabe, bo jak się spotyka nawet to nie wiadomo od razu jaka jest w tej kwestii a skreślać kogoś tylko, bo ma inne zdanie na ten temat to nie jest dobre rozwiązanie.
5
@Bykunn Ale religia sama w sobie nie polega na faktach, bo nie jest związana z nauką. Wierzy się w coś co nie jest w pełni zbadane, bo gdyby tak było nie byłoby religią
7
@Bykunn Dla kogoś nie ma sensu dla innego ma, po prostu.
2
@JohnnyBarca Już nie rozliczając zalet i wad superligi, to Perez po części wpłyniena końcówkę sezonu własnej drużyny, nastrój tam może zrobić się nerwowy teraz zwłaszcza po upadku pomysłu na tą chwilę i kontuzjach graczy. Oby się udało to wykorzystać przez nas.
0
@Goho Wśród niektórych osób napisałem chyba wyraźnie widać...
0
@pt9 Chyba w Wielkiej Brytanii planują wśród niektórych osób trzecią dawkę podawać i szef Pfizera mówił ostatnio, że prawdopodobnie ona będzie konieczna...
9
Pamiętam jak niektórzy mówili, że Bartomeu jest lepszy od Pereza, w tej chwili ten pierwszy przepadł, a drugi wpływa na zmianę w piłce nożnej.
0
@Bobo25 Ja się nie do końca zgodzę z tą kwestią, że nie ma się w ogóle wpływu jako kibic, bo to przecież głównie dla nich są organizowane mecze, żeby miał kto je oglądać, bez względu już na to czy ktoś jest za czy przeciw tej koncepcji. Tak samo jest z każdą inną dyscypliną czy rozrywką sportową, jakby nie było widzów, chętnych do oglądania to by nie organizowano meczy, pojedynków, wydarzeń, itd.
0
@Esio Oj też się w to grało
0
@patry295 Przy takiej kwocie to jak najbardziej, bo wiadomo, że na tą chwilę jest znacznie mniej wart.
0
@mkord W ostatecznym rozrachunku tak potrafili więc jak się trafiła możliwość to skorzystali.
0
@draxidox Oj tak, fajnie żę wyszli z taką inicjatywą, bo co by nie mówić to kluby są jednym z miejsc, które najbardziej ucierpiały przez pandemię. Te mniejsze jak już miały trudności przed koronawirusem to pewnie upadną, może ktoś tam po wykupi jakieś, ale Energy przetrwa na pewno.
0
@patry295 Rasiak mógłby jedynie zaskoczyć pozytywnie, bo każdy wie jak jest i cudów by nie oczekiwał a Cou to na ten moment zagadka a można potem za niego kogoś kupić. Tylko ten warunek z każdym meczem jest ciężki, ewentualnie po parę minut w meczu.
0
@draxidox Ja właśnie najbardziej lubię te edycje retromanii i też tenatykę dancową.
0
@draxidox Oj tak i będzie na pewno słynny jego numer orgasm.
1
@NaFazieHitman Oj tak, choć w ostatnich latach nieco mniej chodziłem niż w czasach liceum czy sttudiów, ale to zawsze jakaś odskocznia była.
Pamiętam jak sobotę miałem całą zajętą do 20 lub 21, potem szybko się ogarniało i na imprezę. Jeszcze nieraz w drodze leciał set z Ibizy, dało się poczuć klimat...
2
Była mowa wcześniej o tym, wrzucę linka jakby ktoś chciał posłuchać (dzisiejszy live stream energy2000):
1
@Kgorecki2500 To z pewnością nie, mam na myśli tutaj tylko kwestię gospodarki.
0
@tomek8756 A po co będą podawać, jak im zepsuje narracje. Mimo, że nie przepadam za Niemcami to jednak potrafili się podnieść po klęskach w obydwu wojnach światowych jak i kiedy kraj został podzielony pomiędzy dwa konkurujące bloki.