1

@BartaxXx Oby więcej takich dzieł powstawało

0

@lucas/catalan Rozmawiałem z kolegą właśnie o tym, z punktu widzenia Vince'a to najlepsza chyba decyzja, bo on już tego nie pociągnie wyżej, ratingi spadają, fanów coraz mniej.

2

@AlicjaFCB Jeszcze nie zdziwiłbym się, jakby wśród tych co wymyślają kilkadziesiąt płci były takie osoby nazywające innych np. płaskoziemcami, itd.

11

@DonMatteo901 Po trenowaniu Realu wydaje mi się, że idzie mu coraz gorzej, ale nie skreślałbym go całkowicie, wszak doświadczenie i umiejętności w trenowaniu drużyn ma.

0

Ostatnio trafiłem na post, którego autor stwierdziłem, że w tym roku ggpoker może stać się poker roomem numer 1 na rynku.
Na ten moment więcej osób bywa zazwyczaj na ggpoker niż pokerstars (rano czy wieczorem), dużą część graczy stanowią gracze z Azji (m. in. Chiny).
Jest kilka rzeczy, które wymagały by poprawy na ggpoker.
Pierwszą z nich jest czas wczytywania softu, w porównaniu do pokerstars jest on co najmniej dwa razy dłuższy (wersja mobilna również dość długo się wczytuje, ale przeważnie gram na komputerze). Kolejna sprawa dzienne nagrody, u mnie jak i u niektórych osób, żeby ją odebrać, trzeba skorzystać z mobilnej wersji ggpoker, bo w tej desktopowej przy próbie odbioru będzie widniał komunikat, że nagroda została odebrana, mimo że tego nie zrobiło się. Przyznawanie ggcare (bilet do takiego turnieju gdzie przegrywamy przez bad beat bądź cooler) też niejednokrotnie jest rozdawany w dziwny sposób, np. nie dostanie się go, gdzie z królami wrzuci się wszystko przed flopem a przeciwnik będzie miał asy (czyli druga ręka startowa vs pierwsza ręka startowa), ale dają w takiej sytuacji, gdzie np. goście mieli drugą parę w 3betowanej puli i poszli all in na river. Tak samo mankamentem tam bywa, że próbując odpalić spina na ggpoker w mobilnej wersji zdarza się tak, że ciągle losuje nagrodę i wyskakuje komunikat, że spin się zakończył. I tutaj się przechodził do kolejnej kwestii czyli supportu. Zarówno u ggpoker jak i pokerstars nie można nazwać bardzo dobrego, odpowiedzi często bywają po długim czasie albo wcale.
Kolejny temat kwestia wyplat, ostatnio wypłacałem z obydwu softów kwoty do 100$ na skrill i tutaj przewaga pokerstars, bo pieniądze w ciągu pięciu minut są już na portfelu internetowym, a z ggpoker tak w ciągu 36 godzin. Dodatkowo ggpoker nalicza jeszcze do każdej transakcji 1$.
Z takich nowości to pokerstars podobnie jak ggpoker wprowadzili leaderboard z tą różnicą, że na ps liczy się pierwsze 300 rąk jakie rozegramy na cash games i w zależności jakie ręce dostaje się, to przelicza na punkty, które są później sumowane. Dla najmniejszego limitu wartość nagród wynosi od 0.1$ do 50$, 500 osób zgarnia w jednym dniu nagrodę z tej puli. Z tego co czytałem ma to potrwać, do któregoś czerwca a później się zobaczy co ps wymyśli. GGPoker wprowadzania różne rzeczy, nowości, ale czasami wydaje mi się, że przekombinowują nieco, oberwali też za akcję z zakontraktowaniem Dana Bilezeriana.

0

@Hosh Tu bardziej pasuje trzy dyskusje albo moje tridente.

1

Jak na dwa sezony, to dobra opcja nawet, jeśli będzie mógł grać i urazy go będą omijać.

0

@lucca87 Jak dla mnie opcja, że liga i puchar kraju są oddzielnie jest dobra.

0

@Karzel Jest jeden szybki sposób na spokój w tym temacie - nie wchodzić na stronę.

1

@RobiS Kolega mi opowiadał o przypadku gdzie mama jego koleżanki zaszczepiła się moderna i ją męczyło z tydzień, tak że takie przypadki pewnie się zdarzają.

7

@Quavosk Można się z nim nie zgadzać w różnych kwestiach, ale tutaj ma rację, muszą pojąć kontkretne, stanowcze działania, bo takie delikatne nic nie dadzą, zresztą podobnie jak wobec np. ostatnich aresztowań w Białorusi.

0

@SaulGoodman Polityka od dawien dawna jest tematem wywołującym efekt zapalnika.

1

@IronSanHybrid Dokładnie, a jeszcze to by się odbiło na cenach sprzętu elektronicznego m.in. na komputerach, telefonach dodatkowo.

1

@Tridente2015 Jemu pewnie chodziło, że wybrali go na nową kadencję po tym jak drużyna zdobyła tryplet.

0

@wyjasniecie Tylko tolerancja powinna być normalnym odruchem i raczej tego nie nauczy się wieloma wpisami na ten sam temat.

0

@wyjasniecie Widziałem te wypowiedzi i one dotyczyły się do ogólnej tolerancji osób homoseksualnych, ten temat poruszasz dzień w dzień.

0

@Hopner15 Dokładnie, zresztą sam papież Franciszek po słowach w październiku,gdzie niektórzy tłumaczyli, że to nie jako przełom w nauczaniu, nie poczynił sam kroków by zalegalizować w pełni takie związki, tylko potwierdził nauczanie kościoła jakie istniało i istnieje w tej kwestii.

0

@tobiasson92 Pisowi się nie wzmocni raczej do takiego poziomu poparcie, zostali w większości przypadków mocni ich ich zwolennicy, coś tam nieco lekko podniesienie się im poparcie, ale na wysoki wzrost bym nie liczył u nich.

1

Brawo Villarreal!!!

0

@Piotr,1985 Przed nimi powinni jeszcze trenerzy

0

@D10SLEO No to chyba od dawien dawna wiadomo, że każdemu się nie dogodzi.

2

@Senyer Z tych aut co wymieniłeś jeździłem Audi A4 i Volkswagenem Passatem (zarówno Audi i Volkswagen w sedanie), jak dla mnie obydwa są dobre w jeździe, komfortowe w miarę, nie mulą (mam tu na myśli płynne wyprzedzanie), więc w sumie obydwa te samochody mógłbym polecić.

0

@Barca1992 W którymś kraju coś takiego zorganizowali.

0

@Encore Jednak nie

2

@arasz1819 Ci chyba co pisali, że mamy taką topową kadrę, wydaje mi się, że równie zacięcie bronili Bartomeu podczas jego rządów, bo teraz mamy pokłosie jego działań przez całą kadencję...

0

@Geble Niekoniecznie, zależy to od organizmu, też słyszałem o przypadku o znajomej osobie z rodziny, że po Pfizerze męczyło ja ponad tydzień czasu, tak więc kwestia organizmu jak zareaguje.

0

@catalunya77 Dlatego uwzględniłem, że jak będą mieć taką możliwość, bo póki co takowej nie mają.

0

@pt9 Nie, dziękuję za uwagę.

1

@Azi Ja się wcale nie zdziwię, jak za jakiś czas powiedzą, że trzeba zrobić obowiązkowe szczepienia, jak tylko to będzie możliwe, bo będzie za mało osób zaszczepionych do "odporności stadnej"...

1

@MarioVeB! Idź w takim razie popsiocz na Japonię, tam jest zaszczepionych zaledwie kilka procent mieszkańców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?