negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta To jest teraźniejszość, a jaki duet nas czeka w przyszłości...
0
@Rewolucja123 No nie jest zła ona.
7
@Rewolucja123 Proszę tu dwa ujęcia od frontu:
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/217435842_3962905260485142_6613955482134234607_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=7wkRqRe4WdsAX8dvqe_&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=ac86dfdd694c2f31e3029b9e2f61947c&oe=60F77A41
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/216758842_3962905747151760_2499517879436664568_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=AJvbYx1U8_EAX_TN3qc&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=7ccae09ccb5f71ce151ca2a82140f1e6&oe=60F71418
2
@Rewolucja123 Wrzucę później foto z przodu.
1
@jordus100 To chyba ironicznie napisał wydaje mi się.
0
@QUNJ Przystań na lato w Rzeszowie, @kubinho1032 cóż zrobić haha
1
@dzagos Wiem o tym, to tylko jeden z przykładów takich, kobiety lubią zazwyczaj podkreślać swoje atuty będąc na imprezach i nie tylko tam.
35
Kiedy ona ma taki tyłeczek, że nawet jej koleżanki go lubią...
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/217837507_3962907030484965_1937193320897414565_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=J_CT1gBIxb0AX8zlVDG&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=04c44bf1f32d8303fa336424fb7c3a10&oe=60F512AD
1
@HighestInTheRoom A to trzeba by sprawdzić, żeby się przekonać.
1
@HighestInTheRoom Haha trzeba zrobić coś w stylu prawy sektor za Ester lewy za jakąś inną.
0
@patry295 Powiem tak, sam kościół miał podzielne zdanie na temat ojca Pio z tego co czytałem (wśród papieży również) więc ciężko jednoznacznie stwierdzić jaki on był naprawdę.
0
@patry295 Powiem tak, przeczytałem kilka stron na ten temat, ten zarzut się pojawia, jednak nikt nie widział co robi dokładnie z tym fenolem (zakładając, że go miał) więc różnie to mogło być.
0
@patry295 Ale to już nie można wspomnieć o niczym innym, są przecież wypowiedzi, w których nie tylko się rozmawia na jeden temat stricte, rozumiem że to bardzo przeszkadza.
0
@patry295 Ja się odniosłem ogólnie do jej osoby, a nie tego konkretnego tweeta, którego wrzuciłeś, chyba to można zrobić...
0
@patry295 No i to z tego, że ona negatywnie jest nastawiona do każdego wyznającego jakąś wiarę, można na to zwrócić uwagę.
0
@patry295 Przeczytałem trochę jej wypowiedzi na tym jej twitterze, wszyscy wierzący dla niej to głupcy, krzywdzący innych, itd. a nie wszyscy tacy są, byli tacy w historii co oddawali życie za innych jak np. tutaj:
https://dzieje.pl/wiadomosci/odslonieto-obelisk-pamieci-wiezniow-dawnego-niemieckiego-obozu-i-wiezienia-w-sosnowcu
0
@Boogmacher To słyszałem o tym właśnie, przez to poleciał z obsady, ale też zarazem jego brak osłabił serial i oglądalność.
1
@Boogmacher Z tego co pamiętam był taki moment u niego, kiedy trwał trzeci sezon Dwóch i pół, gdzie rozstawał się ze swoją żoną i nie przechodził tego łatwo, jednak nie odbiło się to na jego postaci w tym serialu.
7
@El dominatore U nich to działa w jedną stronę tylko, jakby mężczyzna powiedział, że np. nie lubi puszystych kobiet, to by była od nich cała litania, że jak tak może... haha
3
Jak to w lipcu bywa na Pokerstars jest Micro Millions Tour, gdzie jest organizowane są turnieje z niskim wpisowym, pula nagród w tych turniejach jest duża, potrwają one do 25 lipca.
2
@Kgorecki2500 W sumie to kolejna kara nałożona na tą firmę.
0
@A_Gomesinho_21 Jak można kogoś takiego szanować, Connorowi odwala coraz bardziej.
0
@Karzel Ja nigdy za nim nie przepadałem, fakt że przyczynił się rozwoju UFC, ale jego zachowanie mnie irytowało. Teraz już kilku lepszych od niego w wadze lekkiej więc chyba zbliża się ku końcowi kariery.
1
Argentyna wygrała, to teraz Poirier niech wygra również.
1
@Mario96w Z tych co oglądałem to dwóch i pół (do ósmego sezonu), przyjaciele, teoria wielkiego podrywu, jeśli chodzi o te zagraniczne, z polskich to na pewno świat według Kiepskich.
1
@Messibestplayerintheworld Proponował bym wersje pro, więcej możliwości jest w niej niż tzw. home. Ja korzystam z education, ale jest też droższa od wersji pro i ma nieco więcej możliwości od niej, a w stosunku wersje pro/home jest nieduża różnica cenowa.
1
@IronSanHybrid Kiedyś wspominałeś coś o laptopie, ja mam z podobnymi parametrami do tego modelu:
https://dreammachines.pl/pl/notebook/G1650Ti-17PL54, z tym że u siebie mam i7 ósmej generacji, wcześniejszy model GeForce'a, ale z taką samą ilością pamięci.
Na ich stronie można też konfigurować podzespoły w laptopie, spoko opcja ogólnie. Minus, że trzeba wgrać tam system operacyjny. ale nie jest to duży problem.
Z budżetowych laptopów jeśli ktoś chciałby kupować, to odradzałbym wybór z polskiej firmy EccoPc, miałem styczność z nimi i w kilku był problem z dyskami, z matrycą również też się pojawiały problemy.
0
@konrad1661 Warto też zaznaczyć, że po za tą ekipą, Energy też się rozrosło przez te lata funkcjonowania, od jednego klubu teraz mają dwa, Energylandie, planują tam jeszcze hotele postawić przy tym parku rozrywki.
0
@Qlewer Za bardzo chyba ten Venom z awataru przejął u niego kontrolę...
3
Brawo, oby tak dalej Dania