1

@Commandement W porównaniu do androida do systemy iOS są bardziej zabezpieczone niż na androidzie.

0

Nie podobają mi się takie słowa z ust trenera, ja wiem że jest szczery i bezpośredni, ale z drugiej strony jak mają grać Ci co są dostępni, skoro trener nie do końca w ich wierzy, każdy widzi jaką mamy kadrę, a takie słowa to niepotrzebne wprowadzanie nerwowej atmosfery w tym trudnym okresie.

0

@michal26 Z drugiej strony przy takim prawie pojedynczego weta, dużo osób by dbało o swój interes niż o dobro ogółu jak to dawniej było.

1

@escarabajo Haha trzeba być wtajemniczonym.

0

Gość co overbetował karetę na tym flopie, po sizingach widać, że to był 4bet pot.
Jak kogoś by interesowało to może opisze według siebie to rozdanie:
https://imagizer.imageshack.com/v2/1600x1200q90/924/7GKg2E.jpg

0

@karci0 Teraz z tego co widzę to idzie do góry, może jak będzie kolejny spadek wartości wtedy sam coś pomyślę o jakimś zakupie.

21

@MarioVeB! Za to odezwał się wielki bohater mi.

0

@Kusco15 Już o tym wspomniałem właśnie wcześniej, ale pewnie nie odpowie on Ci na to.

3

@NaFazieHitman Mi ten artykuł też się bardzo spodobał i jest wiele racji w tym a przede wszystkim są argumenty przedstawione dokładnie przez kilka osób.

35

@Chakalaka Jakich nienawistnych? Gdybyś się zgłębił w temat, to może byś wiedział czego młodzi mężczyźnie sięgają do poglądów konserwatywnych. Cała tammachina feminizmu, ruchów różnego rodzaju, które swoimi poglądami osłabiają pozycję mężczyzn, w tym stopniu też, że część z nich boi się nawet podejść i zagadać do kobiety jak chce jakąś poznać. Kobiety młode obecnie są bardziej pewne siebie od mężczyzn, bo te Twoje wywody i tym podobnych osób służą do celu, żeby też zbić poczucie pewności siebie u młodych mężczyzn, przykładów na to jest mnóstwo i w związku z tym niejednokrotnie się zdarza, że chłopak chcący poznać dziewczynę zostaje wyśmiany w nieprzyjemny sposób i nawet było takie zdarzenie opisane niedawno na forum. Psychologowie wypowiadali się też w tej tematyce, że młodzi mężczyźni utracający swoją pewność siebie, poczucie wartości sięgają właśnie do tych poglądów konserwatywnych m.in. z wyżej wymienionych powodów. Jak znajdę link z opisem gdzie to fajnie było przedstawione to podrzucę dla chętnych.
Mam: https://www.rp.pl/plus-minus/art9318951-dlaczego-kobietom-i-mezczyznom-coraz-trudniej-sie-dogadac

0

@barcelonaLM Moim zdaniem konserwatyzm nie wyprze się całkowicie a dlaczego to może później napiszę więcej na ten temat.

0

@geass Gdzieś czytałem kiedyś, że rządzący obiecali się pokryć koszty odszkodowań po szczepieniu, nie pamiętam już który się wypowiadał, jak producenci szczepionek jakoś nie wzięli na siebie odpowiedzialności za nie jak u kogoś coś będzie nie tak.

0

@clyde Dzisiaj ogólnie spodziewam się więcej bramek niż we wczorajszych meczach, może pomyśle o jakiś overach.

1

@Lathspell Co do kibiców o reakcji zgodzę się, ale np. socios ostatnie lata trochę przespali i przez co też w pewnym stopniu doprowadzili do tej sytuacji a to im najbardziej powinno zależeć na klubie.

0

Barcelona-Bayern obie strzelą i powyżej 2.5 gola co myślicie o tym?

0

@DonMatteo901 Ona nie pierwszy raz już odpływa, tak a propo np. wędkarstwa, czego miało być zakazane, jak spora część ludzi po złowieniu wypuszcza ryby? Niektóre kobiety jeszcze są ogarnięte i znają się na rzeczy, ale takie jak pani Spurek chyba z przypadku się znalazły tam gdzie są.

2

@Lola120 Fajnie, że tak uważasz, ja się przestałem łudzić. Wiele osób dzisiaj ma gdzieś relacje, egoistycznie podchodzi do życia. Ja nieraz mam takie okresy, że nie chce mi się kogoś poznawać nawet. Z czasem jest coraz trudniej, wbrew pozorom, że doświadczenie robi swoje też. Najbardziej śmieszą mnie takie dziewczyny z syndromem wiecznej singielki, które twierdzą że nie ma fajnych gości a jak ktoś chce je poznać to od razu urywają kontakt, bez próby poznania.

2

@Lola120 Ja ze swojego doświadczenia uważam, że nie istnieje miłość albo jakieś tam przeznaczenie miłosne, itd. To się zazwyczaj sprawdza tylko w jakiś filmach czy literaturze. A co do tego, że jak niektórzy zauważyli, że spora część młodych mężczyzn boi lub nie wie jak zagadać do kobiety na żywo, to efekt niestety obecnych nurtów, mocnego odzewu feministek, ukierunkowania na zbyt miłych, spokojnych a to irytuje bardzo często kobiety (jeśli ktoś twierdzi inaczej to niech powie, czy tylko przez samo przymilanie poznał jakąś i się związał a jeśli nawet to po jakim czasie to było). Dużo osób tak naprawdę sama nie wie czego chce jeśli chodzi o relacje i przez to ciężko się sparować.

0

@Dojaar Ja mówię o sobie i nie mam potrzeby tego wałkowania ciągle jak niektórzy.

0

@Dojaar Tak, bo nie widzę tu, żeby jakoś osoby wierzące parodiowaly czy używały w jakiś dziwny sposób tekstów o ateistach itd. żeby je prowokowaly czy wysmiewaly. Ja sam nie atakuje takich osób czy homoseksualistów itd.

0

@Dojaar Ty tak ciągle tylko nawijasz o tej tolerancji, a wyżej już widzę było parodiowane z religii zdania, teksty do reprezentacji Polski wyżej z drugą osobą o podobnych poglądach jak Ty i tylko głupi by tego nie dostrzegł. To jak ta tolerancja wasza ma działać w końcu wobec każdego i wszystkich poglądów czy dla tych wybranych?

7

@Comentateiro Jakie antykobiece obszary? Teraz to prawie wszędzie kobiety mają lepiej od mężczyzn w wielu dziedzinach.

0

@patrykzmc2000 Okaże się pewnie pod koniec sezonu co z Koemanem, w zależności pewnie od wyników i sytuacji finansowej.

1

@pioz123 Jedyne w czym może wpłynąć na innych zaszczepienie, to że chroniąc przed ciężkim zachorowaniem nie blokujemy miejsca w szpitalu dla kogoś innego. Wiem, że z początku była taka narracja z początku od rządzących, że chronić miały szczepienia przed zarażeniem, później poprawili tą kwestię.

0

@lukaszbarca15 Cena teraz rzadko się pojawia, skupił się na karierze filmowej.

1

@Pawlak1992 Sam sobie Vince jest winny, zbierał dawniej ludzi, byle żeby konkurencja nie miała, potem nie mieli na nich pomysłu i marnowali ich, do tego trzeba było im płacić, mimo że część z nich rzadko występowała. Khan ma pomysł i sporo funduszy więc jest ciekawie w AEW

1

@tomek8756 Teddy zawsze mi się kojarzył z "tag team Playa"

0

@patry295 W pierwszym kroku likwidacja tindera. Nawet zrobili jakieś doświadczenie, że podstawili kobietę podającą się za mężczyznę, żeny sprawdzić czy jako kobieta będzie wiedzieć co lubią kobiety, itd. i rezultat był taki, że sama stwierdziła, że rzeczywiście ciężko poznać kogoś tam.

4

@LS Dobrze napisane, portale internetowe omijam, bo tam jest kopalnia atencjuszek, zupełnie nudzących się kobiet, nierzadko bez pracy czy nawet prawa jazdy a i jest dość spora grupa samotnych matek. Jak się podchodzi normalnie tak do jakiejś dziewczyny to zazwyczaj szybko wiadomo czy się pozna ją lepiej. Niektórzy mogą się zrazić przy próbach poznawania, bo dużo młodych dziewczyn patrzy egoistycznie i teraz tak nie jest też nastawiona na związki.

0

@Batys Z tego nie korzystam akurat, ja używam głównie skrilla.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?