negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler To było "złote dziecię" dla Dany, teraz psychika odwala mu coraz bardziej, nie wiem czy zawalczy jeszcze.
0
2-3 gole w pierwszej połowie w meczu San Marino-Anglia oraz Polska wygra i powyżej 1.5 gola w meczu, co myślicie o takich typach?
5
@FLYP O tu widzę ktoś dobrze wyjaśnił jak to funkcjonuje. Ja mimo, że zajmuje się informatyką to wolę normalnie podejść i poznać jakąś dziewczynę, bo zazwyczaj będzie u niej lepsza reakcja jak się podejdzie i zagada normalnie, bo przez internet i tak dostaje wiele wiadomości.
0
@Ghotti Ja odpuszczam poprosi samotne matki, taką mam zasadę.
1
@kryhaa W klubie z tym różnie bywa, napewno nie jest tak sytuacja jeden do jeden jak na tinderze, bo jest interakcja na żywo a nie przez internet. Ale szczerze to w klubie i tak nie poznasz w zdecydowanej części czasu kobiety na dłuższą relację.
0
@Ghotti Ja nie chciałbym mieć samotnej matki za partnerkę, skoro o byle pierdoły potrafią uciąć kontakt bez słowa nawet a taka kobieta , dzieckiem to jednak ogólnie trudniejsza kwestia.
1
@lucas/catalan Chyba, że będą chcieli zrobić walkę Omega vs Bryan o pas, ale Omega i tak już długo trzyma to mistrzostwo. Vince to cwany lis, wie że wrestling ogólnie nie jest też tak popularny jak kiedyś i od tak nie poprawi się diametralnie oglądalność.
0
@Ghotti No tak, ale wiesz jak trafisz kilkanaście pod rząd tego typu dziewczyn jak wspomniałem to się odechciewa, sytuację z tego typu apkami można porównać do sytuacji w klubie gdzie masz większa liczbę mężczyzn w stosunku do kobiet, tam wtedy dużą rolę odgrywa wygląd i mowa ciała.
2
@tomek8756 Ja zdecydowanie odradzam Tindera i inne podobne tego typu aplikacje. Jest tam sporo atencjuszek, samotnych matek, księżniczek z fochami, że nie warto tam zaglądać.
0
@lucas/catalan Page jest zdecydowanym faworytem w tej walce, Bryan pewnie wygra z Miro i dostanie title shota, a to co w WWE serwują to chyba się szykują sprzedać federację.
1
@don'T.R.I.P.e No właśnie miałem to pisać jeszcze prawie kopia Valdesa jeden z ich graczy, mają sentyment chyba do byłych naszych graczy.
1
@tomek8756 Nie liczylbym na to, sam jestem zwolennikiem marszu, świętowania, ale zawsze się trafiają osoby, które szukają problemów.
0
@macio_944 Myślisz, że tego typu osoby grzecznie by posłuchały, jakby zabronić im udziału w tym marszu? Sami by pewnie zorganizowali coś, jak ktoś wierzy w spokojne załatwienie sprawy z wiecznymi zadymiarzami, szukającymi problemów ciągle to gratuluję wiary w ludzi...
3
@Mixtape Dlatego powinni dostać tacy w mordę od normalnych ludzi, to by się wtedy nauczyli, bo kary typu grzywna itd. niewielkie wrażenia na takich robią
2
@maciar Niektórzy chyba nie wiedzą co to ironia.
0
@kamilo0066 Już widziałem też tekst ktoś wrzucił akurat dzisiaj jedna kobieta, że jest podległa, niepodległej ojczyźnie, że powinna być wolna, jej ciało, jej wybór itd.
0
@Kwiatek67 ...ebało
2
Ale tutaj niektórych to poj....
0
@Chaoss Różni, jak na codzien bardziej się rozbudza negatywne emocje między sobą czasem w bliskim gronie się zdarza, to od tak wszyscy nagle się zjednoczą? Chciałbym też żeby tak było.
1
@IronSanHybrid Powinno, ale wątpię żeby tak było.
0
@sonek Na RMF24 wrzucają info i nagrania na bieżąco
0
@IronSanHybrid Wierzysz w to? Jak tutaj zwykli ludzie się gryzą a co dopiero oni na górze, każdy chcący ugrać coś dla siebie.
3
@Sau_Ron Ten co patrzy w telefon, sprawdza zasięgi ekipy...
1
@Abominacja Skoro taki mądry jesteś, to czego nie obwiniasz Łukaszenki, który podrzuca tych ludzi pod granicę. Łatwo Ci wytykać u nas błędy a Łukaszenki się chyba boisz skrytykował hipokryzja się wylewa mocno u Ciebie.
0
@Litman W zeszłym sezonie Legia przecież z nimi nie wygrała żadnego z dwóch meczów ligowych.
1
@IronSanHybrid Po za tym starszej osobie łatwiej się pomylić, zrobić gafę czy jak niektórzy starsi potrafią być upierdliwi, ale to raczej tak ludziom nie przeszkadza, bo spora część populacji tutaj chętna jest na pracę aż po grób, jak chcą jeszcze po 70-tce pracować, to taki "dziadki" będą się trzymać.
2
@IronSanHybrid Ogólnie to będąc przy tym temacie to również, nie podoba mi się, że takie stare osoby kierują losami kraju czy wielkich firm, bo niczemu dobremu to nie służy. Terlecki powinien być dawno na emeryturze a nie zajmować jedno z najwyższych stanowisk w tym kraju. Choć z jego partii pobratyńcy wybitnie lepsi nie są.
3
Dawniej się mówiło, że 2-0 to niebezpieczny wynik, teraz 3-0 takim będzie (tak żartobliwie, żeby nieco poprawić nastrój), szkoda bo punkty by się przydały w tym cięższym okresie dla nas.
1
@macio_944 Słuchałem to niedawno na którymś z retro mix'ow ten utwór. Ogólnie to te dawniejsze utwory częściej słucham niż te obecnie tworzone.
1
Powodzenia z powrotem u nas Xavi.