1

@VegetaPolska Wiesz, to że ona tak mówi to wcale nie znaczy tego, różne historie się zdarzają w relacjach damsko-meskich.

0

@koksik2700 To wcale nie jest wykluczone, jakieś emocje ma z nim związane z tego co mówi autor postu, więc nie jest jej obojętny. Ja bym jeszcze radził, po za normalnym luźnym podejściem do znajomości, obserwowania na spokojnie jej zachowania, rozmowy z innymi kobietami, np. w sklepie jakimś że sprzedawczynią w jakimś podobnym wieku do Ciebie, luźne pytania bez jakiegoś podtekstu, żeby uspokoić emocje i nie angażować się tak od razu w znajomości.

2

@dzejdzej Piękne rady pytanie o dzieci to ogólnie zostawiłbym w ogóle na dalszy tor, na początek znajomości nie ma co o to pytać nawet, bo kobieta może odebrać jako wyraz desperacji u mężczyzny jak zapyta on o to ją na pierwszych spotkaniach. Zresztą to później można odczytać u kobiety jak będzie opowiadać jakieś historie związane z dziećmi np. w jej rodzinie to można wyczuć będzie jaki ma stosunek do nich. Twoja znajoma ma dopiero 16 lat, to nie będzie na pewno o nich myśleć, ja bym proponował zorganizować jakieś spotkanie na luzie, żebyś nie był spięty, jeśli się nie widzieliście jeszcze, bo czasami tak bywa, że niby w pisaniu jest ok, a jak się realnie spotyka tą osobę jest inaczej.

4

@VegetaPolska Pierwsza zasada, nie pisać do kobiety kiedy ona nie odpisała na ostatnią wiadomość a na pewno nie w ten sam dzień.

2

@Ojciec5tkidzieci No niektórzy to takie rzeczy piszą, że nie myślą nawet co, aż szkoda nieraz wchodzić na tą stronę.

1

@Coutinho007 Pamiętam te czasy kiedy wiele osób go zachwalało, jak krytykowałem jakieś jego pomysły, to zawsze ktoś starał się bronić. Niestety socios też byli zaślepieni na jego punkcie i proszę można zauważyć do czego doprowadziły jego działania, wystarczy porównać okres z 2015 roku a 2020/2021.

0

@taris Takie przeczucie mam, ale zobaczymy.

0

@vangoor No właśnie, z jednej strony wzmocnienia są bardzo potrzebne, z drugiej nie ma środków za bardzo, z taką grą to mniej kibiców niestety będzie przychodzić na mecze, jak wypadniemy z LM i w najgorszym wariancie nie załapiemy się na przyszły sezon do LM, to będzie bardzo trudna sytuacja dla klubu i chyba tylko jakiś prywatny sponsor mógłby w dużym stopniu pomóc jednak oznaczało by to odejście od modelu socios choć oni w ostatnich latach zdecydowanie zawiedli jak poprzedni zarząd.

0

Chyba postawię, że w przyszłym roku Hamilton zostanie mistrzem świata w F1...

1

@puyol_presidend5 Ogólnie z naszych wód typu jeziora, rzeka najlepsze w smaku są ryby drapieżne, po za boleniem, szczupak, sum, sandacz i okoń są bardzo dobre w smaku.

0

@Khardan A czy ja mówię, że można coś robić tylko tutaj? Przecież wiadomo, że to niewiele samo pisanie tu na forum coś zmieni...

0

@Khardan Właśnie takie podejście w większości przypadków powoduje z góry porażkę.

0

@Khardan Oni mają takie pomysły, że wszystko jest możliwe, zresztą lepiej wcześniej wiedzieć o co chodzi niż później kiedy może być mało czasu na reakcję.

0

@JoeBlack Bardzo dobrze to ujęte.

0

@Khardan Coś takiego już było w planach, bo słyszałem wcześniej o tym pomyśle, więc coś jest na rzeczy.

0

@JoeBlack No tym wszystkim rządzącym właśnie o to chodzi a ludzie niejednokrotnie zbyt biernie reagują na pewne wydarzenia.

0

@JoeBlack Łatwiej jest wtedy obserwować i kontrolować, również wpływać na osoby w takim rozwiązaniu.

3

0

@PatrykBarca Ja się spotkałem z ciekawym określeniem, nie co do samych oświadczyn, ale co do związku, że to kobieta powinna go zaproponować a nie odwrotnie.

1

@Kusco15 Ja nie pochwalam rządu PiS, ale serio nie chciałbym żeby tylko grosze łaskawie dawało tylko ciągle, zresztą wiele kwestii nie naprawionych przez PO nadal jest nieruszonych przez PiS.

1

@Kusco15 Na zarobki przecież też mają wpływ, a kto ustala place minimalną jak nie rząd? Sam jesteś prymitywny i się wymądrzasz tylko.

2

@DonMatteo901 Najgorsze w tym wszystkim, że są też i mężczyźni co bronią i popierają tego typu zachowania dziewczyn.

3

@Kusco15 Tak się rozwijała wspaniałe, że pod koniec ich drugiej kadencji można było zarabiać aż 10 zł na godzinę, bo taka była najmniejsza stawka a i też dużo osób zaczęło coraz bardziej wyjeżdżać za granicę. w szkołach też siedzieli niejednokrotnie emeryci, blokując miejsce dla młodych osób, w służbach mundurowych też niewielkie pieniądze ludzie dostawali na start, można wymieniać więcej przykładów, ale nie tęsknię za tamtym okresem ich rządów.

0

@bartas97 I zawsze wychodzi na dobre.

0

@bartas97 Ja sobie ją robię profilaktycznie co jakiś czas.

3

@tomek8756 Skąd tacy "eksperci" się biorą. A potem płaczą, że PiS wygrywa, jak sami sobie strzelają samobóje różnymi wypowiedziami.

0

@AduŚ07 Tego typu dziewczyn jest trochę w dzisiejszych czasach.

0

@masq Po roku czasu może zmienić zdanie, wiele osób zmienia często zdanie i jakoś o nich tak się nie mówi, że hipokryta, chyba że każdego wypisujesz tutaj jak się tak zachowuje.

2

@masq A źle powiedział, że zasłużył w zeszłym roku na ZP? Pretensje miej do France Football, że nie zrobili gali, niektórym to nie dogodzi nigdy.

0

@masq To co miał wyjść i powiedzieć, że inni są gorsi od niego, ja jestem najlepszy tamci są słabi, itd. nawet jakby wyszedł i powiedział, że oddaje ZP w tym przypadku Robertowi to i tak ktoś by się przyczepił, że coś mu nie pasuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?