negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium Tego typu akcji będzie coraz więcej w Rosji zapewne.
8
Nie wiedzą jeszcze czy na pewno, ale na RMF24 widzę, że nawet dzieci w Rosji aresztowali, za to że opowiadały się przeciwko wojnie na Ukrainie, tak podał jeden z rosyjskich opozycjonistów według portalu.
0
@Kgorecki2500 Część z nich przeniesie bądź już przeniosło się w kierunku azjatyckim, podobnie jak z pokerem, gdzie tam grają m.in. z biznesmenami z Chin.
0
@ElTomas Ktoś musi mieć przysłowiowe jaja i dać przykład, a nam już wystarczająco sporo wyrządzili krzywd w przeszłości, by z nimi grzecznie i bezproblemowo obchodzić.
A propo pary asów na ręce wczoraj pierwsza ręka na spin and go, Rusek wchodzi all in z 77 ja mając AA sprawdzam no i jak ktoś to miał styczność z pokerem i grał z Rosjanami (może np. @Bykunn) to wiadomo co musiało spaść na river...
3
@ElTomas Dobra to powiedz mi taką rzecz, w takim razie trzeba ustępować we wszystkim by było Rosji, bo może nas zniszczyć przy każdej okazji. W turnieju pokerowym też czasem musisz zaryzykować i wejść all in.
23
@ElTomas Ale z drugiej strony nie można ciągle bać się Putina, bo on całą karierę na tym opierał.
0
@Kretok Kobiety przychodzą i odchodzą, czas to wyleczy, teraz najważniejsze jest zająć czymś innym umysł niż myślenie o niej.
0
@Gwyn Może i tak być
7
Wiadomość do Putina:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/wydarzenia/anonymous-publikuja-wiadomosc-do-putina-szykujemy-operacje-specjalnie-dla-ciebie/qng6m3q
0
@Herato Co do karnych to przypomniał mi się jeszcze ten Ramosa w trybuny w meczu z Bayernem.
0
@paweldunajecfcb Byłem dzisiaj na jednym Orlenie, vervy diesla nie ma, pozostałe są.
0
@Dankhog Panelu ekspertów, miałem na myśli ekspertów z La Rambli...
0
@Dankhog Jak kłamie? Przecież niektórzy to sami pisali, że hakerzy rosyjscy, koledzy Putinowscy pomogli wygrać Trumpowi i te komentarze miałem na myśli.
0
@Dankhog Mi nie musiał
1
@masq Nie odpoczniemy uprzedzam Cię a za 2 lata niecałe będzie płacz tych samych osób jak PiS znowu wygra wybory.
5
@barcelonaLM Przecież panel ekspertów tutaj mówił, że Trump to kolega Putina i załatwił mi stołek...
0
@highway Nie wiem czy to prawda z tym akurat, ale na RMF24 czytałem, że władze Ukrainy zachęcają do ściągania tablic z nazwami ulic i numerów domów dla zmylenia przeciwnika.
0
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/internet/meta-publikuje-swoje-stanowisko-w-sprawie-dzialan-rosji/zzbhp3f
Stanowisko FB/meta
1
@MarFan To jego strategia, żeby wywołać strach i robili wszystko co zechce.
0
@Kusco15 Ja tam nie widzę, żeby była masa fanów konfederacji, a przynajmniej większość co się udziela raczej są zwolennikami u nas partii takich jak PO czy Lewica bądź Hołownia.
2
@michal26 Kurlaaa a po co to komu na La rambli panel ekspertów ma własne dane
2
@Kusco15 To czegoś nie rozumiem w Twojej metodyce, skoro PiS jest największym rakiem według Ciebie a non stop postujesz o konfederacji a o PiSie praktycznie nic, a za dwa lata będzie płacz, bo znowu wygrają wybory.
5
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-anonymous-wypowiedzieli-rosji-cyberwojne-rosyjskie-strony-za,nId,5855189#crp_state=1
I bardzo dobrze
16
@LS Wcześniej trafili jakiś statek z Mołdawii jeśli się nie mylę.
0
@Sulimo Nosacz zawsze na propsie, jeszcze trzeba dodać Janusza po wprowadzeniu limitu na ilość kupowanego paliwa: "Kurlaa trza wysłać Piotera, Jessice i szwagra żeby zrobili zapasy większe..."
0
@tobiasson92 A kto by się z nich tym by przejmował, tak samo jak ja to mówię "ekonomiści" bo czy teren zabudowany czy nie to jadą 80-90 km/h cały czas.
7
@barcelonaLM Ławrow do łagrów razem z Putinem najlepiej.
1
@Bykunn A propo gier ciekawi mnie czy pozwolą wziąć udział graczom z Rosji w turniejach typu WSOP, WPT, itd. z poker roomów ich nie zbanuja pewnie, bo na PS czy GGPoker Rosja stanowi duży player pool i robi im duży rake.
0
@IronSanHybrid Gdzie tam, większość osób sądząc po wpisach bardziej bym stawiał, że jest w kierunku alternatywki
3
@robsesh Już ktoś dzisiaj wrzucał info, ale nie wiem czy prawdziwe, że mieli banować Rosjan tam właśnie.