0

@Colin94 To oczywiste żebym kupił na Twoim miejscu i postawił ja przed faktem dokonanym, nie musicie przecież każdej czynności robić wspólnie. A po za tym jak wyczuje, że w takiej kwestii zmieniasz zdanie przez nią to dalej mogą być podobne sytuacje.

0

@koksik2700 Dokładnie tak jak napisał Ghotti można też zrobić klonowanie dysku jak założysz do laptopa SSD i powinno się wszystko przenieść z poprzedniego dysku. SSD znacząco przyspiesza pracę systemu w porównaniu do HDD co można zauważyć np. w czasie włączania komputera.

1

@Deviler Trzeba przyznać, że w UFC na ten moment moim zdaniem wypada najlepiej waga lekka, bo jest tam największy urodzaj zawodników.

0

@KapiFCB Zależy też w jakim nastawieniu będzie Michael po tym dwóch porażkach w ostatnim czasie, z Fergusonem ma z pewnością większe szanse na wygraną, bo teraz jest w słabszej formie.

0

@AdiKingu96 Ja też nigdy nie przepadałem za Connorem, sodówa mu zbyt mocno uderzyła do głowy, choć z drugiej strony był takim złotym dzieckiem dla Dany, bo przyciągnął trochę osób do oglądania, ale na ten moment powinien dać sobie spokój z walkami.

0

@kuz Dawniej jak operatorzy stacjonarni telefonii oferowali w części miejsc, niewielką maksymalną prędkość internetu a jeśli chodzi o mobilny to można było uzyskać większą prędkość, ale za to limit danych. Coś za coś.

0

Gamrot kolejna wygrana wczoraj i teraz chciałby zawalczyć z Chandlerem, na ten moment ma duże szanse, żeby go pokonać.
Jeszcze wypowiedział się odnośnie Connora:
"Każdy chce walki z Conorem McGregorem, ale kim on właściwie jest? Dobry był pięć lat temu, teraz to biznesmen, a nie wojownik."

4

Nie pierwszy raz się u nas zdarza, że jak zagrają dobrą pierwszą połowę to w drugiej z kolei musi pójść odwrotnie...

1

@puyol_presidend5 Jakbyś miał dostępny system operacyjny, to poleciłbym takiego z firmy Dream Machines:
https://dreammachines.pl/pl/notebook/G1650-15PL70
Jeśli nie to trzeba będzie celować coś około 3500 zł jeśli chcesz doliczyć do tego Windows.

1

@puyol_presidend5 Większa wydajność i komfort pracy większy.

0

@Cadafaz Nie tylko w kinach, bo byłem np. w jednej kawiarni to tam też ograniczyli z tego tytułu liczbę stolików i miejsc siedzących.

2

@MRSCHRONIC Możesz podesłać parametry jego na priv, to później sprawdzę i dam znać.

0

@zmiter912576 Będzie się chłodzić w lodówce...

2

@VegetaPolska Właśnie to może być problem, kobiety nie lubią jak się jest zbyt miłym dla nich, próba pomagania im też się zazwyczaj źle kończy, wiem to z doświadczenia. Też właśnie jak @Objectivo pisze unikałbym dziewczyn w wieku 16-17 lat, bo na związki poważne się nie nastawiają, a już jak ma rodziców po rozwodzie to jest bardzo ciężki temat. Wiadomo, że każdy z nas popełnia błędy w relacjach, ze swoich spostrzeżeń też wiem, że nie tak łatwo spotkać interesującą kobietę, bo mają często olewczy charakter, z tego względu, że często je podrywa, zagaduje, wielu mężczyzn.

1

@pt9 Zawsze mnie śmieszyło, jak niektórzy mówili, że Bartomeu jest lepszy od Pereza w zarządzaniu.

1

@VegetaPolska Z kobietami to musisz mieć wyluzowane podejście, mogę zasugerować, że im więcej ich poznasz to powodzenia czy nie powodzenia z nimi będą coraz bardziej spływać po Tobie i z czasem będziesz bardziej na chłodno podchodził do relacji.

0

@kkbarca W najbardziej pesymistycznym wariancie przy założeniu, że Barca nie będzie awansować do pucharów europejskich, czyli w lidze będą słabe lokaty, może to być jedyne wyjście, by klub wychodził na prostą i to właśnie po części socios przez swoją bierność w ostatnich latach sami sobie będą winni temu.

0

Kiedyś pamiętam i pewnie część osób jak nawet nie wyszedł jakiś mecz to w kolejnym było widać u nas taką złość sportową i chęć zdominowania przeciwnika, teraz już przez długi czas tego nie ma.

0

@Patrykl145 Pod koniec pierwszej połowy wywalało stronę.

0

@stysiek Wiadomo, dlaczego Laporta był za tą Superligą mocno z Perezem, bo liczył jak szybko się rozpocznie ten projekt, to dostaną dużą kasę, na ten moment ciężka jest sytuacja, ze strzelaniem bramek jest poważny problem a to podstawa w grze.

0

@Roobo Problem, że nie ma za bardzo pieniędzy na wydatki w zimie.

0

@TheRobertos Według mnie problemem jest, że socios przespali ostatnie lata, bo brakowało ich reakcji, jakby nie to zamieszanie z Messim w zeszłym roku, to Bartomeu by dopiero poszedł w lecie tego roku. Też były informacje, że jak mogli się pojawiać na trybunach, to też tłumów nie było, kiedy klub potrzebuje wsparcia najbardziej.

6

@Wossi61FCB Dokładnie, wtedy po pierwszej połowie mieli stan 5:1 na korzyść Barcy i Bayern, żeby przejść dalej musiałby strzelić 5 goli w drugiej połowie a Barca żadnego a w lidze walka nadal się toczyła o mistrzostwo. Choć przyznam, że jak Bayern pierwszy strzelił to lekko nerwowo się zrobiło na początku meczu.

0

@Mns21 Ajax może chcieć zgarnąć komplet punktów w grupie, obie ekipy awans mają zapewniony, tak że powinny obie drużyny coś strzelić. Lipsk może coś powalczy, City strzeli pewnie z co najmniej 2 bramki więc może wejdą te typy.

2

@Barca1992 "Wytrzymamy te jeszcze jedne święta i Sylwestra w domu..."

0

@FCB24 Może zgarnie pas na Day1, tutaj akurat sprawa jest otwarta i każdy w tym triple threat matchu może wygrać na tym PPV WWE Championship.

0

@FCB24 Tam miałby pole do popisu, ale pewnie pozostanie w NXT, niedługo Owensowi też kontrakt się kończy.

0

Patrząc na wyniki ostatniego PPV NXT, to część pozostałych z dawnej wersji NXT zmierza ku odejściu. AEW przygarnie kolejne nabytki.

1

@Ojciec5tkidzieci Bardzo dobrze powiedziane, dodam że też u niektórych podejście związane co do Covida jest wina rządzących i ich podejścia, bo jak wprowadzali restrykcje to oni sami jednokrotnie ich nie przestrzegali albo też kwestia kwarantanny, bo to też różnie działa czy wypowiedzi o maseczkach ministrów zdrowia, czy ostatnio Niedzielski teraz, że restrykcje nie działały i można tak wymieniać.

0

@Emhyr Hmmm Tebas uległ tej "presji"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?