negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Manipulantem największym tam to jest ten szef gali Złotej Piłki, bo sam nie stwierdził, że nie jest pewny czy rok temu Lewandowski wygrałby złotą piłkę a podobno też zmanipulował ta wypowiedź Ronaldo dotyczącą, że nie skończy kariery póki nie będzie miał więcej ZP od Messiego.
1
@Gomess Spróbuj użyć narzędzia naprawy systemu jest na partycji recovery albo nośniku instalacyjnym Windows np. z wiersza poleceń skorzystać i wpisać odpowiednie formuły dotyczy bootowania:
bootrec /scanos
bootrec /fixmbr
bootrect /fixboot
bootrec /rebuildbcd
Albo spróbować przywrócić system jak włączony był punkt przywracania.
0
@MesQueUnClub_87 Ludzie właśnie za bardzo przeżywają to, pewnie spora część osób nie ma co robić i tylko śledzi ten temat bez przerwy.
2
@amanter Ciekaw jestem co wymyśli i powie Tebas jak by wyszła tylko jedna drużyna hiszpańska z pięciu do 1/8 LM.
0
To się nazywa mieć dobre podejście:
https://memegenerator.net/img/instances/73949231/i-only-play-to-win.jpg
0
@mikiiki Ja w tym meczu dałem podwójna szansę na remis, ale zrypał Szeryf mi, bo nie strzelił bramki,
0
@NaFazieHitman Też mi się ta Superliga przypomniała, jakby wystartowała od tego sezonu, z jednej strony mogła by być jakaś kasa, jakby od razu coś dostali to chociaż jakieś pole manewru do transferów, bo jeśli nie to ciężko bym widział te mecze tam.
2
@Blanco16 Nie wygrywamy z Bayernem i Benfica wygrywa z Dynamo i mamy po LM w tym sezonie.
1
@Kondziubarca Nadal może MU nie wyjść z grupy jeśli dzisiaj zremisują a w ostatniej kolejce ponownie przegrają z z Young Boys a Atlanta dzisiaj wygra i zremisuje z Villareal.
1
@Kondziubarca No myślę, że tak, więcej jak trzech bramek nie będzie chyba w drugiej połowie, kiepsko coś walczą o to pierwsze miejsce w grupie.
1
Oby po zwycięstwo.
0
@ChampionLW Ja postawiłem na obie strzelą w meczu i Bayern do połowy, ale ciężko widzę ten mecz MU z Villarealem...
0
@Pekhart Możliwe, na przełamanie się w LM i po tym jak w eliminacjach do mundialu strzelał, będzie miał większą motywację by strzelić.
0
@Pekhart Zastanwiam się nad 1-0 lub 2-1 dla nas, mecz nasi powinni wygrać, ale nie spodziewam się gradu goli.
0
@chavez Ja ćwiczę nogi w jeden dzień wraz z brzuchem a jeszcze dochodzi do tego raz w tygodniu pływanie.
0
@Kinginiesta Dzisiaj to nastoletnie dziewczyny chwalą się chyba wszystkim co robią, może nie wszystkie, ale dużą część tak.
3
Na gali WWE Raw kolejny incydent z udziałem fanów, otóż jeden z nich zaatakował Setha Rollinsa, chyba sami widząc kiepski produkt Vince'a chcą zrobić lepsze show.
0
@SuperPatsonFCB Dokładnie już wiele informacji jest przez tą pandemię o problemach z dostępnością produktów i dostaw.
0
@LS Odnośnie tej ustawy to z pokerem chcieli tak zrobić, żeby w naszym kraju dozwolony był jeden operator i tam tylko u niego grali, ale mały byłby traffic, bo z innych krajów nie grali by u naszego operatora (już widzę jak ludzie rzucają PokerStars czy GGpoker i idą grać na jakimś totolotku czy czymś innym).
0
@Mr8lack Właśnie o lewicy ostatnio oglądałem nagranie z wyzwania 90 dni/akademii biznesu, fajnie tam omówiona została lewica ogólnie na świecie.
0
@Kusco15 Myślałem, że jest inaczej, nie śledzę dokładnie KSW, stąd tak przypuszczałem.
0
@Kusco15 Pewnie mało chętnych było na ich PPV i nieopłacalny format był.
0
@Comfortable_ Nie śledziłem wiele lat już F1, ale i tak Hamilton nadal na topie więc to akurat się nie zmieniło.
0
@MessiIniestaRonnie Lepsza zdecydowanie taką wypowiedź niż powiedzieć, że jest bez szans i osłabiać motywację w zespole.
1
@lucas/catalan Słyszałem o tym, Nia dość głośno na ten temat mówiła, co nie spodobało się zarządowi. Szkoda trochę Triple H w tym wszystkim, no zaczynało fajnie funkcjonować w 2019 jego projekt z NXT a tu jeszcze problemy zdrowotne. Szkoda, że też fani przychodzą na galę i oglądają coś te programy Vince'a chyba też mają w dupie co się tam dzieje i zostawiają i tak kasę, do tego różne rodzaje kontraktów telewizyjnych, z Arabią dot. gal itd.
Zresztą stosunek Vince'a jaki ma do fanów można było zobaczyć, na pierwszej tygodniowce po powrocie fanów na galę, gdzie wyszedł i powiedział jedno zdanie i poszedł.
2
@Jakchcesz Ja osobiście bym wrócił do tego okresu i wtedy ile miałem lat czy teraz ile mam, gdybym miał taką możliwość to nie zastanawiałbym się długo nad tym. Każdy ma różny stosunek do tego.
3
@Oskar00 Ja się cieszę, że dorastałem te 20 kilka lat temu, według mnie to był fajny okres, integracja ogólnie była lepsza, większość osób na miejscu była, mało osób wyjeżdżało, a teraz to coraz częściej się jest obojętnym jeden na drugiego, czasami też agresywnym czy pogardliwym.
0
@pt9 Najlepsza to jest przerwa od LR w takich przypadkach.
0
@lucas/catalan Niech już lepiej Vince komuś sprzedaje to WWE, bo ma wyrąbane na to co się dzieje, tylko chce jeszcze zarobić póki może jak najmniejszym kosztem.
0
@Dankhog No właśnie wyniki finansowe mają bardzo dobre, zresztą Dana o tym mówił po ostatnim PPV.
@Deviler Connor już będzie się zbliżał ku końcowi kariery.