2

@Ojciec5tkidzieci Aż się przypomniało jak też w to grałem.

0

Dzisiaj znalazłem tego typu nagranie sprzed paru lat:


Co kobieta sobie wymyśliła wymagania co do mężczyzn to absurd, niestety część kobiet patrzy w podobny sposób (oczywiście nie wszystkie).

0

@kuz Dokładnie, w styczniu tego roku jak się nie mylę wstrzymali wsparcie dla tej technologii.

1

@Cariones Już jest program do obejścia głównie tego modułu TPM 2.0 pozwalającego na instalację Win11

0

@lucca87 Skoro Koeman nadal jest to nie liczyłbym na to, że poleci przynajmniej przed zakończeniem meczów grupowych w LM.

2

Windows 11 udało się odpalić gościowi na procesorze Pentium 4 z 2006 roku, info na Komputer Świat o tym jest.

0

@amanter Ale i tak z podejściem organizacji sportowych co do Szejków to nie jest całkiem niemożliwe w przyszłości kiedyś, przez to mógł zażartować też, że kiedyś mogą wpaść na taki pomysł.

0

@amanter Tego nie wiem, kolega podrzucił mi to przed chwilą, według mnie nie jest co całkiem niemożliwe, w dodatku wiele organizacji sportowych korzysta z kasy Szejków, żeby zarobić.

1

Kolejny potencjalny turniej w przyszłym roku:


0

@Cadafaz Właśnie, nie jest to przyjemne, ale zawsze pozostaje online Pokerstars i GGPoker dostępne dla graczy z Polski.

3

@Pilka_jest_okragla Dzisiaj musimy wygrać, w przypadku niedzielnej porażki z Realem jeszcze nie będziemy na straconej pozycji w lidze a tu jak nie będzie zwycięstwa to praktycznie po awansie z grupy.

0

@Cadafaz Nadal mamy grajków z Polski, niedawno np. Wiktor został jednym z ambasadorów GGPoker.

0

Z pokerowych informacji: trwa obecnie festiwal turniejowy World Series of Poker (WSOP), Phil Hellmuth zdobył 16 bransoletkę z tego cyklu turniejowego od początku swojej kariery pokerowej.

1

@patry295 Ja miałem zakupić coś, ale teraz nie będę tego robił, bo nie ma sensu, poczekam na moment, gdzie może będzie jakiś spadek.

0

@patry295 Narazie chyba będzie szedł cały czas w górę póki co.

0

@Kwiatek67 Bo chcą pisać, to jest fenomen La Rambli, ludzie krytykują się wzajemnie, jakieś perełki "ekspertów" się pojawiają a i tak ludzie chcą tu wchodzić i niektórzy chyba traktują to forum jak drugi dom.

0

@MisterGuardiola Griezmann chyba trenował te highkicki do gal u Szejków...

0

@PlsNotAtletico No właśnie, teraz Inter wygra a z Realem znowu w końcówce przerąbie.

0

Ach ten Inter....

2

@MrRipley Bartomeu to i Szejków by puścił z torbami...

0

Dzieje się w dzisiejszych meczach.

0

@MeMyselfAndI No szkoda, że Inter strzelił, ale może wyrównają to.

0

@MeMyselfAndI I pierwsze miejsce w tabeli na ten moment

3

@Kurkmen W dodatku jeśli dobrze pamiętam miał poważnie chorego syna w tamtym okresie więc tym bardziej by to dziwne było, żeby miał popełniać samobójstwo.

0

@Criss18Barca Z tego co sie wypowiadała to chciała o pas zawalczyć, który jest w posiadaniu Rose. Nie wiem czy po takiej przerwie dadzą jej title shota od razu, chyba że Chinka odzyska pas i Dana będzie chciał zrobić rewanż pomiędzy nimi, bo ich walka w zeszłym roku była bardzo dobra.

0

@BorzyKrzys Od razu kojarzy mi się to z DJ Hubertusem, klasa sama w sobie wraz z DJ Thomasem.

2

Za godzinę premiera na oficjalnym kanale Energy2000 na YouTube kolejnego energy mix od Thomasa i Hubertusa (retro mix).

2

@fart Jak zagrają nasi tak jak z Hiszpanią na Euro czy ostatni mecz z Anglią to powinni wygrać z Albanią.

1

@tomek8756 Powiem tak, że niektóre nawet jeszcze bardziej bezpośrednio oceniają mężczyzn niż mężczyźni kobiety.

0

@DonMatteo901 Taktycznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?