negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ojciec5tkidzieci Aż się przypomniało jak też w to grałem.
0
Dzisiaj znalazłem tego typu nagranie sprzed paru lat:
Co kobieta sobie wymyśliła wymagania co do mężczyzn to absurd, niestety część kobiet patrzy w podobny sposób (oczywiście nie wszystkie).
0
@kuz Dokładnie, w styczniu tego roku jak się nie mylę wstrzymali wsparcie dla tej technologii.
1
@Cariones Już jest program do obejścia głównie tego modułu TPM 2.0 pozwalającego na instalację Win11
0
@lucca87 Skoro Koeman nadal jest to nie liczyłbym na to, że poleci przynajmniej przed zakończeniem meczów grupowych w LM.
2
Windows 11 udało się odpalić gościowi na procesorze Pentium 4 z 2006 roku, info na Komputer Świat o tym jest.
0
@amanter Ale i tak z podejściem organizacji sportowych co do Szejków to nie jest całkiem niemożliwe w przyszłości kiedyś, przez to mógł zażartować też, że kiedyś mogą wpaść na taki pomysł.
0
@amanter Tego nie wiem, kolega podrzucił mi to przed chwilą, według mnie nie jest co całkiem niemożliwe, w dodatku wiele organizacji sportowych korzysta z kasy Szejków, żeby zarobić.
1
Kolejny potencjalny turniej w przyszłym roku:
0
@Cadafaz Właśnie, nie jest to przyjemne, ale zawsze pozostaje online Pokerstars i GGPoker dostępne dla graczy z Polski.
3
@Pilka_jest_okragla Dzisiaj musimy wygrać, w przypadku niedzielnej porażki z Realem jeszcze nie będziemy na straconej pozycji w lidze a tu jak nie będzie zwycięstwa to praktycznie po awansie z grupy.
0
@Cadafaz Nadal mamy grajków z Polski, niedawno np. Wiktor został jednym z ambasadorów GGPoker.
0
Z pokerowych informacji: trwa obecnie festiwal turniejowy World Series of Poker (WSOP), Phil Hellmuth zdobył 16 bransoletkę z tego cyklu turniejowego od początku swojej kariery pokerowej.
1
@patry295 Ja miałem zakupić coś, ale teraz nie będę tego robił, bo nie ma sensu, poczekam na moment, gdzie może będzie jakiś spadek.
0
@patry295 Narazie chyba będzie szedł cały czas w górę póki co.
0
@Kwiatek67 Bo chcą pisać, to jest fenomen La Rambli, ludzie krytykują się wzajemnie, jakieś perełki "ekspertów" się pojawiają a i tak ludzie chcą tu wchodzić i niektórzy chyba traktują to forum jak drugi dom.
0
@MisterGuardiola Griezmann chyba trenował te highkicki do gal u Szejków...
0
@PlsNotAtletico No właśnie, teraz Inter wygra a z Realem znowu w końcówce przerąbie.
0
Ach ten Inter....
2
@MrRipley Bartomeu to i Szejków by puścił z torbami...
0
Dzieje się w dzisiejszych meczach.
0
@MeMyselfAndI No szkoda, że Inter strzelił, ale może wyrównają to.
0
@MeMyselfAndI I pierwsze miejsce w tabeli na ten moment
3
@Kurkmen W dodatku jeśli dobrze pamiętam miał poważnie chorego syna w tamtym okresie więc tym bardziej by to dziwne było, żeby miał popełniać samobójstwo.
0
@Criss18Barca Z tego co sie wypowiadała to chciała o pas zawalczyć, który jest w posiadaniu Rose. Nie wiem czy po takiej przerwie dadzą jej title shota od razu, chyba że Chinka odzyska pas i Dana będzie chciał zrobić rewanż pomiędzy nimi, bo ich walka w zeszłym roku była bardzo dobra.
0
@BorzyKrzys Od razu kojarzy mi się to z DJ Hubertusem, klasa sama w sobie wraz z DJ Thomasem.
2
Za godzinę premiera na oficjalnym kanale Energy2000 na YouTube kolejnego energy mix od Thomasa i Hubertusa (retro mix).
2
@fart Jak zagrają nasi tak jak z Hiszpanią na Euro czy ostatni mecz z Anglią to powinni wygrać z Albanią.
1
@tomek8756 Powiem tak, że niektóre nawet jeszcze bardziej bezpośrednio oceniają mężczyzn niż mężczyźni kobiety.
0
@DonMatteo901 Taktycznie