5

@cules100pro Właśnie, jadą tak ludzie po konfederacji, popychają Sosnierza, a z PiSu, przez który jest uważany jako najgorszą rzeczą, najbardziej chamskich nie widzialem, żeby został zaatakowany, któryś z ich partii.

0

@PatrychoO Sami socios częściowo zawalili swoją biernością, to powinni starać się jakoś naprawić sytuację...

1

https://i.imgflip.com/20f2x4.gif
Po takim uppercut dla Kukiza i reszty ferajny, kto jest za

0

@NaFazieHitman No bo on sobie pogrywa, to sobie przeciągnie kogoś z Lewicy do głosowania w sprawie funduszu z Unii, teraz Kukiza i spółkę. Chwycą się różnych sposobów. Ja tutaj tylko widzę rozwiązanie siłowe, żeby coś miało się zmienić w tym kraju.

0

@BorzyKrzys Dobrze, ja śledzę gale, ale w języku angielskim na bieżąco, z przeglądów na youtube zazwyczaj.

3

@Criss18Barca Taki trik, żeby zrzucić w pełni negatywne emocje na sprzedającego się Kukiza, nie pierwszy ich manewr tego typu.

0

@BorzyKrzys Gale na Extreme lecą w weekendy popołudniem/wieczorem, na tygodniu coś tam też puszczają pojedyncze ok. godz. 18 lub później bodajże, nie pamiętam już dokładnie.

1

@VeB 1899 Nie powinny być naliczane koszty, ale internet będzie wolniej działał (z mniejszą predkoscia).

1

@KapitanKnykiec Dokładnie nazywało się to this week in WWE, ale teraz chyba tego nie pokazują. Na Extreme Sports pokazują galę Raw, Nxt, SmackDown oraz PPV.

0

@tobiasson92 Sprzedaje się jak wiele osób w polityce, szkoda że takie osobowości, co pójdą gdzie więcej ktoś obieca decydują o losach kraju.

0

Sztuczna inteligencja pomaga przy wielu obliczeniach i dziedzinach, ale czasami nawet ona wszystkiego nie przewidzi, jak np. sprawa z autonomicznym samochodem, gdzie zginęła osoba, nie było ujętych kilka "zmiennych". Zobaczymy jak sprawdzi się scenariusz zakładany tutaj.

1

@VamosRakieta Tak wczoraj myślałem nad tym, czy za dużą cenę nie płacimy za ten tryplet z 2015 roku, trofeum nam nikt nie odbierze, ale ciąg zdarzeń jaki po nim nastąpił każdy widział. Szkoda, że lepiej nie wykorzystał ówczesny zarząd tego sukcesu, tylko systematycznie szło to w dół...

1

@dawidor9 A jeszcze niektórzy bronili tutaj Tebasa, pomijając kwestię limitów płac, to zrobił coś chociaż żeby uatrakcyjnić la ligę, bo według mnie z roku na rok wygląda gorzej niestety.

0

@PatrykBarca Dostaną pewnie po meczu.

0

@hardmind Teoretycznie powinno być 15 lat prawo jazdy ważne, najlepiej skontaktować się z wydziałem komunikacji w starostwie i zapytać się o tą kwestię.

1

@DaPidejpi Tak to jest jak się za bardzo nakręci na jakimś punkcie...

0

@rozkrak Po pierwsze to właśnie w ten sposób jak Jarek napisał, Laporta jest potrzebny Perezowi, bo w tej sytuacji będzie musiał popierać powstanie superligi, a sam Laporta mówił, że socios mieli się wypowiedzieć w tej sprawie, ale jednak nie zaryzykuje głosowaniem myślę na ten moment.
Po drugie nie każdemu księdzu mały chłopiec jest potrzebny.

0

@Kgorecki2500 Według mnie socios powinni też wziąć trochę bardziej sprawy w swoje ręce, przespali ostatnie lata, sytuacja w klubie jest każdy widzi.

0

@Joe_Barbaro Trzeba coś przegryźć przy wódce.

1

@Kgorecki2500 Tak próbowali, że nic to nie zrobili kiedy była okazja.

1

@Kgorecki2500 Miałeś przykład jak tego złego prezydenta poprzedniego próbowali odwołać socios...

0

@tbas Laporta jeszcze obiecał, że socios zagłosują w sprawie Superligi, ale w tej sytuacji wydaje mi się, że tego nie zrobi, bo musi iść w tym kierunku, a jakby socios wypowiedzieli się przeciw to by słaba dla niego sytuacja wyszła.

0

@arasz1819 Laporta sam chciał podjąć tą trudną misję zarządzania klubem wiadomo w jakich okolicznościach, co z tego wyjdzie, dowiemy się pewnie za jakiś czas.

0

@tbas Mnie ciekawi czy Laporta, czy też nawet Perez mają jakiś plan awaryjny jeśli superliga będzie musiała dłużej poczekać, w gorszej sytuacji jest Barcelona.

0

@MarFan Tyle, że z drugiej strony te województwa generują dużo głosów dla PiS więc nie wiem czy tak będą ryzykować.

0

@tbas Dokładnie, też mi się wydaje, że teraz Laporta będzie musiał iść jeszcze bardziej z nim w stronę tej Superligi, Perez to wie i też zyska na tym.

0

@KapiFCB Ja tak samo, choć to na pewno nie będzie taka walka jak część z jego ostatnich, że w pierwszych rundach szybko wygrywał.

0

@patry295 I to się nazywa wszystko co leci to w okno.

0

@mielniczas Według mnie to m. in. obrona wymaga pewnych zmian w składzie, zresztą u nas obrona była od kilku lat dobrych jednym z głównych mankamentów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?