negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 Czytałem tego newsa dzisiaj, absurd jakiś.
0
@Tomek54321 Ja to wiem, że wygrywa drużyna z większą ilością goli, jednak podobała mi się gra Hiszpanii, bo w poprzednich meczach grali mniej widowiskowo.
0
@Tomek54321 Miałem na myśli, że ze wszystkich meczy co grała Hiszpania na turnieju, najlepiej mi się oglądało a to, że przegrali, zdarza się.
0
Morata z pewnością za te akcje przestrzelone i karne zasłużył na burę, najlepszy mecz Hiszpanii w tym turnieju, nie byłbym taki pewny, że Włochy wygrają finał.
0
Opóźniony zostanie termin wprowadzenia nowych dowodów osobistych, na których ma się znaleźć podpis oraz odcisk palca. Wcześniej wdrożenie tych dowodów planowane było na sierpień bieżącego roku.
1
@VenoM Nie musi w sumie człowiek wejdzie tutaj i ma wszystko co trzeba i nie trzeba.
1
@masq To na pewno lepiej niż jakby miał pójść za darmo bądź jakieś 3-5 mln albo na jakieś wypożyczenie.
0
@macio_944 Skończy się pewnie tak, że zrobią przymus szczepienia na Covid, tylko PiS poczeka na inne kraje z UE, które zaczną wprowadzać przymusowe szczepienia. Co do szczepień, to więcej wiadomych będzie pewnie w przyszłym roku, jak pierwsze osoby będą co najmniej rok po zaszczepieniu się.
2
@Sysia11 Mi tam on nie przeszkadzał, a zawsze to jakaś odskocznia od powielających się tematów ciągle tutaj.
0
@DonMatteo901 W wariancie rosyjskim każdy będzie chodził na kacu.
1
@Azi Zresztą przy np. badaniach naukowych polska Wikipedia nie jest brana pod uwagę, z tego względu, że np. każdy może wejść sobie i zmienić definicje pojęcia.
0
@Suzu To jak chcesz normalnie przeprosić to najlepiej osobiście, chociaż nie wiem czy Ci się to uda jak nie chce Cię znać.
0
Czytałem kilka dni temu informacje, że GGPoker już wyprzedził Pokerstars pod względem ilości graczy, w przeliczeniu na liczbę osób aktywnych w ciągu godziny. Polityka pazerności Pokerstars zbiera cały czas żniwa.
0
@Suzu Zapomnieć i lecisz dalej, nie ma sensu według mnie na siłę wymuszać kontaktu i kombi owac by tylko przeprosić, jak miałeś okazję wcześniej przepadło to trudno, w ten sposób to będzie tylko rozdrapywanie ran.
1
@RomanHoffer Szkoda w dzisiejszych czasach się angażować i szukać kogoś.
0
@Janas11224 Też tak uważam jako wierzący, że Ci co zawinili niech ponoszą konsekwencje, bo potem się robi samowolka, palenie kościołów też nakręci kolejna reakcje a ta z kolei kolejna i tak dalej a kler ma najwidoczniej (nie zawsze jednak często) gdzieś i nie myślą co może stać się w przyszłości ani o osobach pokrzywdzonych.
0
@Lisek Socios też wtedy nieco zawiedli, bo mieli okazję zareagować jakoś w trakcie kadencji Bartomeu a tego nie zrobili, może inaczej by się wtedy sprawy potoczyły w klubie.
2
@IronSanHybrid Ja kupowałem swojego w 2018 roku, w tym czasie pojawiły się na pewno nowe modele również, możesz wejść na ich stronę i sprawdzić te z tej półki cenowej, jaką Cię interesuje. Jak coś to później może podrzucę jakieś modele.
1
@IronSanHybrid Ja z laptopie gamingowych celował bym któregoś z naszej polskiej firmy Dream Machines. Sam korzystam od nich z jednego z laptopów i jestem bardzo zadowolony. Jak dla mnie mają dobry stosunek cena/jakość.
16
@Colon Nie miałbym nic przeciwko takiemu finałowi
1
@Deviler Poirier powinien wygrać i jak Connor przegra to już powinien zmierzać ku końcowi kariery.
2
@MesQueUnClub_87 Ach już się przypominają te sytuacje haha
4
@eckov Oj tak to jest irytujące, jak ktoś nie może lub nie chce napić się alkoholu i jakaś osoba ciągle tylko namawia do jego spożycia.
1
@HighestInTheRoom Dokładnie, przecież w kościele nie ma samych oszołomów co zabijają, itd. są też normalne osoby i jakby takie były np. w podpalonym kościele to też miało by to sens dla niektórych, bo dla nich są odpowiedzialni wszyscy wierzący za każde zło jakie się zdarzyło. Co do tematu, to za każdy czyn powinna odpowiedzieć osoba odpowiedzialna za niego a nie chować się po kątach czy w odwecie narażać jakieś osoby nie zamieszane w sprawę.
0
Dzisiaj DJ Maryś musi puścić ze swojej tracklisty orgazm dla fanów Tuska.
0
@Borneo Jak już mówili niektórzy,że potrzeba 80% osób zaszczepionych,w żadnym kraju póki co nie ma nawet 70% zaszczepionych w pełni a w Izraelu też się tam pojawiło ostatnio trochę osób zarażonych wirusem.
0
Za słabo w drugiej połowie gra ta Hiszpania.
0
@Kamyk37 Dzięki i wzajemnie
0
@Kamyk37 Ja to raczej niewiele, ale znam kilka osób co lubią robić takie trasy po Polsce i im się to podoba, wybierają wtedy miejsca warte uwagi i raczej spokojniejsze, jak będę się widział z którąś z tych osób, to dam Ci znać co oni zwiedzają.
0
@Kamyk37 Rozumiem, chociaż są tacy co robią sobie tour po Polsce i też fajnie wspominają, ale z drugiej strony też można na krótszej wyprawie fajnie też spędzić czas.