negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@eosz Sprawdź na początek zużycie podzespołów w menedżerze zadań, możesz też pousuwać zbędne pliki (w tym tzw. cookies w przeglądarce, bo czasami też mogą spowolnić jej pracę). To tak na początek.
1
Ruszyła maszyna...
2
@FCBKasza Teraz już wpadło niestety
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DaPidejpi Ja z kolei korzystając z cyfrowego Polsatu nie obejrzę meczu na TVP, bo ciągle przycina jak transmitują jakiś a nieraz jak w tym samym czasie na internecie był na stronie tvpsport normalna transmisja, ale przez czas euro i tutaj będzie pewnie przycinać.
0
@JoeBlack Dokładnie tak, podejrzewam, że byle kto jakby wszedł od opozycji jeden kandydat to i tak by wygrał.
1
@Martwy Ja to wiem, mi osobiście nie chce się często zaglądać tutaj, bo jest jak jest. Dzięki i wzajemnie.
2
@Martwy Niby dużo osób się śmieje z La Rambli na forum, ale spędzają i tak wiele czasu tutaj.
1
@Songo91 Między innymi zawalczą Adesanya z Vettori, Figueiredo z Moreno, którzy to w zeszłym roku dali świetną walkę. Pełna lista walk tutaj:
https://www.mmarocks.pl/ufc-263/ufc-263-adesanya-vs-vettori-2-wyniki-gali
1
@michaleu Jeszcze może dołączy temat UFC gdzieś nocą lub rano następnego dnia do tego, ale jest dobrze. Dużo wydarzeń sportowych.
2
@mrboom Właśnie a propo tego tematu, to też ludzie w sensie świeccy zawinili też, bo sami dają coraz więcej tak samo jak z prezentami kupują coraz droższe a potem narzekają, że muszą wydać tyle i tyle. Przecież to nie problem powiedziec księdzu, że nie dam takiej kwoty, bo nie mam, a jak odmówi to można śmiało powiadomić o tym biskupa, bo była taka sytuacja, że jedna para chciała wziąć ślub, nie mieli pieniędzy, poszli do dwóch księży, nie chcieli im dać ślubu, to pojechali do biskupa i ten wyznaczył tych dwóch księży właśnie, żeby odprawili nabożeństwo ślubne za darmo. Ale zazwyczaj jak to bywa lepiej z czegoś całkowicie zrezygnować, niż spróbować zawalczyć, coś zmienić.
5
@lucas/catalan Mi osobiście kolor włosów u kobiet nie przeszkadza, za to nie podobają mi się u kobiet krótkie włosy.
0
@DonMatteo901 Bardzo dobrze, ona jest szczególnym przykładem szukania atencji przez część dziewczyn/kobiet.
1
@konajoncek W czasie trwania Euro nie oczekiwałbym jakiś większych ruchów transferowych, tak więc zobaczymy co po turnieju będzie się działo.
1
@Ojciec5tkidzieci Ma charakterystyczny głos, jako aktora też go lubię.
1
@SaulGoodman Może się zdarzyć każdemu, że źle sformułuje jakiś temat. Chciałem zarzucić jakiś inny temat, od ciągle przewijających się na forum, ale lepiej wypominać składnie zdań.
1
@kaamil1910 Według mnie są duże szanse na to, że do nas trafi.
0
@SaulGoodman Będzie czepianie się teraz, że źle sformułowałem zdania w tej wypowiedzi?
0
@SaulGoodman Edytowałem post, żeby był bardziej czytelny.
2
Anonymous wzięli na celownik Elona Muska sądząc, po ostatniej ich wypowiedzi. Z jednej strony po wypowiedziach Muska o kryprowalutach naraził się bądź zniechęcił część osób do siebie.
5
@macio_944 Sugerujesz, że Ty masz bardziej tolerancyjnych znajomych? Ludzie są po prostu zmęczeni ciągle wałkowaniem tych samych tematów.
Mi tam osobiście nie przeszkadzają osoby o innej orientacji, ale nie muszę oglądać po raz n-ty tych samych postów, które ciągle się powtarzają tutaj, a inne tematy zazwyczaj giną w ich cieluści.
0
@macio_944 To chyba tutaj tak jest takie mocne promowanie tego, bo chociażby na FB wśród znajomych, itd. tego tak nie widzę.
0
W nocy jeszcze zawalczy Tybura na gali UFC w drugiej walce wieczoru z Harrisem.
0
@Chakalaka Nie obawiaj się, z tej grupy kandydatów Twój ulubieniec wygra.
0
@MysticCat Swoją drogą niedługo Rzeszów rozciągnie się na całą Polskę w takim tempie.
0
@Chakalaka I co z tego, też się pomylił.
2
@Chakalaka Proszę bardzo, pierwszy z brzegu:
https://tvn24.pl/polska/wybory-w-rzeszowie-aleksandra-dulkiewicz-i-borys-budka-pomylili-rzeszow-z-wroclawiem-5079413
10
@Chakalaka A wspomniał też, że jego kolega Budka też pomylił Rzeszów tyle, że z Wrocławiem?
1
@VbamboeB No właśnie mówię o takich kwestiach przykładowo, z tego powodu jak dla mnie całkowita rezygnacja z gotówki byłaby głupotą.
1
@Barca1992 Ciekawe jakby rozwiązali wtedy kwestie płatności przy braku gotówki, jak dojdzie do awarii jakiegoś systemu płatniczego, a się zdarzają, co będzie każdy czek wtedy wypisywał...