0

@Kamyk37 Jeszcze nie padł taki pomysł to można trochę pieniędzy wydać na motocykl a część na tour w jakieś dalsze miejsca nim i też będzie dobrze.

1

@Kengo Od razu przypomniało mi się podobne zdjęcie, tylko że z wężem:
https://img24.dmty.pl//uploads/201611/1479747292_fo5mqq_600.jpg

0

@Zip It's payback time!

1

@Ojciec5tkidzieci Widziałem ten wpis na fb, coraz bardziej absurdalne rzeczy wymyślają, ludzie się śmieją, że śniegu też nie powinno być w takim razie.

0

W takiej formie to Mbappe jeszcze przestrzeli karnego jak będą w tym meczu.

0

@barcelonaLM Już zszedł właśnie

0

Brawo!!!!!!

2

Obawiam się, że ten nie strzelony karny zemści się i Francja ostatecznie wyjdzie zwycięsko...

1

@patry295 W sumie dzisiaj większość kobiet ma takie wymagania, że masakra haha. Może przez to wolą panowie wyżej wymienieni jak i część innych mężczyzn nie wiązać się z nikim.

1

I końcowe minuty będą ciekawe.

4

@PatrychoO Haha to było dobre

0

@Borneo Rządzący u nas wolą wydawać kasę na to co nie trzeba zazwyczaj, co do obowiązkowych szczepień to poczekają pewnie czy inne kraje będą wprowadzać, bo w żadnym póki co nie widziałem żeby było w pełni zaszczepionych 60% społeczeństwa (nawet w Izraelu było jakieś 58% z tego co czytałem w ostatnich dniach).

0

@Borneo Ale mi chodzi o to, że skoro inne firmy mogą płacić podatek, to czego i oni nie mogą. Wiem zresztą, że to nie jest polską firmą. Same piszesz, że ludzie są wkurzeni całą sytuacją, wzrostami cen a oni nie chcą nawet podatku zapłacić tylko myślą jak najwięcej zarobić.

0

@Borneo Teraz już u nas Astra nie mają szczepić tylko tych co byli pierwszą dawką zaszczepieni, a Phizer zarabia miliardy i zysk będzie miał na czysto dzięki temu:
https://300gospodarka.pl/news/pfizer-szczepionki-podatki-holandia/amp
Zresztą po tej firmie można się było tego spodziewać, bo z tych wszystkich co produkują szczepionki mają największy ciąg do pieniędzy.

3

Odbiegając od tematu Covida, są tutaj pewnie osoby lubiące imprezy, w ten weekend ostatnie przed otwarciem, live streamy z Energy 2000. Dzisiaj w klimatach retro. Zagrają najstarsi rezydenci klubu: Thomas, Hubertus i Maximo


2

@msmsms Według mnie też nietrafione to zdjęcie, bo msza organizowana na zakończenie roku nie jest obowiązkowa, kto chce może przyjść, nie ma jakiegoś wymogu żeby pójść. Ale wiadomo jak ktoś idzie to musi się znaleźć ktoś, kto musi się pośmiać z tego.

0

@Janas11224 Cóż ona i Connor mają takie podejście, ale mają dzięki temu dość dużo fanów i walki się sprzedają, bo część osób lubi jak są takie atmosfery towarzyszące pojedynkom.

3

@DaPidejpi To zależy od kilku czynników, między innymi lokalizacja, to czym się interesujemy, tak żeby lepiej się prowadziło działalność, a nie żeby się zmuszać tym co nie lubimy robić, bo będzie trudniej. Ja sam bym pewnie wybrał coś z IT, ale jaka dziedzina to nie myślałem nad tym.

0

@barcelonaLM Ja to już słyszałem od siódemki, że miała być ostatnią, co kilka lat będą wypuszczać kolejne wersje systemu Windows.

1

@adi7adi8 Właśnie o tym samym pomyślałem.

0

@Marcello Phizer jeden z producentów szczepionek też ma ciekawą przeszłość za sobą, niejednokrotnie byli już karani za swoje "praktyki": https://www.rp.pl/artykul/1034670-Pfizer-zaplaci-491-mld-dolarow-kary.html
jak również niedoinformowanie o skutkach ubocznych leku:
https://polskatimes.pl/wlochy-firma-pfizer-zaplaci-kare-za-skutki-uboczne-leku-na-parkinsona-pacjent-uzaleznil-sie-od-hazardu-i-seksu/ar/c1-15596105
Szczepienia to nic złego ogólnie, ale ludzie też mogą i powinni coś wiedzieć o firmach produkujących je.

5

Brawo Węgry!!!!

0

@Barca1992 Według mnie na ławce powinien się znaleźć, motoryki nie poprawi nagle.

0

@pele1282 To zdjęcie przewinęło mi się kiedyś, z cyklu "żona mnie zabije za to".

0

0

@Janas11224 Mi chodziło, że w tym czasie kiedy udzielał tego wywiadu miał okazję coś z tym zrobić, bo ciężko było przewidzieć czy po dwóch latach małej ilości gry coś ruszy lepiej do przodu, ale Bartek wolał upierać się przy swoim zdaniu.

0

@Janas11224 Tyle, że Bartomeu cały czas był jego zwolennikiem, bo w którymś wywiadzie chyba z 2019 roku powiedział, że jest lepszy od Neymara czy coś podobnego w tym stylu no i wyszło jak widać.

0

@LeoMessi1994 No to napisałem, że pobudka, bo takie rzeczy się nie zdąrzają heh.

3

@LeoMessi1994 To trzeba się obudzić, bo na żywo przy podejściu i zachowaniu większości kobiet to nierealne.

0

@RobiS Podpowiem jeszcze, że przed zakupem dysku ssd, który przyspiesza pracę systemu, warto sprawdzić opinie, bo trafiają się awaryjne modele, gdzie dość szybko mogą paść (znam takie przypadki).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?