0

@Survier Villa, Pedro na skrzydła a Fabregas na fałszywą 9 do tego i ogień.

0

@BartqRKO Pracuje na swoją pensje haha.

0

@MesQueUnClub_87 Wtedy chyba była niska klauzula Umtitiego jak ktoś chciałby go kupić od nas (40 czy 60 mln euro bodajże) i z obawy przed tym, dano mu wyższy kontrakt w celu podniesienia klauzuli wykupu. Do ruchów Bartomeu zazwyczaj nie podchodziłem z optymizmem, bo nie byłem do niego przekonany.

0

@ElTomas Wtedy dostaniemy powtórkę z historii.

0

@ElTomas Dlatego właśnie mówię, że Łukaszenka wie co robi, on cały czas podżega do konfliktu. Z nim nie da się normalnie dogadać, on traktuje państwo i sprawy z nim związane jak swój prywatny folwark.

2

@Chaoss No bo według nich nasz kraj to katoliban czy jak go oni tam nazywają. Zresztą chyba sam ulubieniony prezydent USA naszych "ekspertów" tutejszych nie mówił czasem, że skoro Afganistan nie chciał walczyć za swój kraj, to czego inni mają im ciągle pomagać. W opozycji np. Sikorski mówi, że sytuacja obecna to atak na Unię przez Łukaszenkę za pomocą uchodźców. W tej sytuacji nie ma złotego środka i Łukaszenka wraz pewnie z Putinem o tym wiedzą.

1

@IronSanHybrid Na to zawsze będzie zapotrzebowanie.

1

@VamosGirl Z tych trzech to wybrałbym raczej ten WD, wspiera widzę standard USB 3.2. Na przechowywanie danych jako zewnętrzny dysk HDD wystarczy, owszem na SSD szybciej można zgrywać dane będzie, ale z drugiej strony w razie awarii łatwiej jest odzyskać dane z dysku HDD niż z SSD.

0

@lucas/catalan Jemu zawsze tylko na tym zależy, a fani tam i tak skandują jego imię i śpiewają jego entrance jak wchodzi...

0

@Cariones Co do Takera jak dobrze pamiętam kiedyś się wypowiadał, że chciał wcześniej zakończyć streak a miał to zrobić Angle, że względu na osiągnięcia sportowe.

0

@patry295 Niestety, ale patrząc na transfery i galę AEW a to co się dzieje w WWE i galę jutrzejszą SummerSlam, widać spora różnice. Może kiedyś jak Triple H będzie stał na czele może nieco się poprawi tam.

0

@patry295 Duże pieniądze Khana.

0

@patry295 Już nie wrócą im raczej takie ratingi a na pewno nie przy takim prowadzeniu postaci. Vince za długo tam siedzi, bo przez tyle lat nie da się dobrze prowadzić biznesu non stop a ustąpić nie chce.

0

@lucas/catalan O właśnie.

0

@patry295 Z WWE koło 2 milionów Raw bądź SD tak najczęściej w okolicach 1.8 milion widzów, AEW ostatnie galę w środy około miliona oglądających.

0

@lucas/catalan Khan ma jeszcze jakiś klub z którejś ligi angielskiej.

0

@Zoker Zdecydowanie 1, nie widzę się w roli ciągłego podporządkowania się partnerce będąc w związku, czasem trzeba pójść na kompromis, ale ciągłe bycie pod dyktando drugiej osoby jest upokarzające i meczy coraz bardziej.

2

@Fenyx Ale niektórzy bardzo poważnie ją traktują, jakby nie mogli bez niej żyć.

3

@Fenyx Tak to jest jak za bardzo przeżywa się La Ramble.

0

@PatrykBarca Moim zdaniem żadna z tych dwóch opcji. W swoich odczuciu nie czuje się jakoś ogłupiony, bo też nie jestem ślepo zapatrzony we wszystko co ktoś powie.

0

@kkbarca Podobne teksty (w podobnej tematyce) widziałem na portalu oczami mężczyzny, które trochę żartobliwie nazywam rakowiskiem, bo bardziej są tam posty dotyczące czego kobiety oczekują, jak mężczyźni rozczarowują itd.

2

@Comentateiro Coś w tym jest, ja też nie przepadam za kobietami, które nie lubią dzieci, na pewno nie chciałbym się związać z taką, bo bardzo często myślą głównie o sobie i nawet do partnera mogą nie okazywać szacunku.

1

@smiatuniu O takie właśnie analizy są potrzebne. A na koniec kobieta i tak strzeli focha.

0

@deyna2018 Na m2 lepsze prędkości są w porównaniu na ssd podłączonym przez SATA. Na dane typu zdjęcia, dokumenty, itd. po za systemem można nawet hdd wrzucić a system na m2 bądź jak nie ma możliwości ssd przez SATA III, bo w przypadku awarii większa szansa odzyskania tych danych jest z dysku hdd w porównaniu do flashowych.

0

@LeoMessi1994 Oj to było dobre haha. Teraz by to chyba nie przeszło.

0

@arasz1819 Wydaje mi się, że po ostatnich latach większość z tych socios jest bardziej żeby mieć korzyści dla siebie niż wesprzeć klub.

0

@masterandservant No tak, podwójne standardy są dobrze znane niektórym.

1

@Odcinkowy Bo pewnie myśli, że zawsze są po przeciwnej stronie barykady, tyle że wystarczy nawet w tym roku zobaczyć, że Lewica głosowała razem z PiS w sprawie funduszu europejskich, czy część z nich wczoraj za podwyżkami dla rządzących.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?