negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ecopayz chyba wypada jak na razie całkiem z obiegu jeśli chodzi o pokerroomy i bukmacherów, bo PokerStars m.in. też już nie jest obsługiwany przez nich.
2
@Joe_Pesci Marihuana sama ok, może być, ale inne specyfiki co niektórzy palą to już lepiej nie.
0
@RR W październiku będzie można zacząć aktualizować z 10 na 11, wtedy się okaże jak to będzie, zresztą jak nie Microsoft to ktoś inny znalazłby sposób jak to obejść.
0
@LS Na tych komputerach, które nie obsługują wspomnianego modułu TPM 2.0 i tak nie pójdzie ta aktualizacja, można ewentualnie z nośnika instalacyjnego wgrać tą wersję, ale nie będzie otrzymywać aktualizacji w tym przypadku.
0
Z dniem dzisiejszym ecopayz przestał obsługiwać unibet, a co za tym idzie, nie można już tam za pomocą tej metody dokonywać wpłat oraz wypłat.
Ciekawostka odnośnie Windows 11, jeden z głównych problemów, dla których nie będzie możliwa instalacja tego systemu, jest tzw. moduł TPM w wersji 2.0, odpowiadający za szyfrowanie. Na Microsoft jest lista procesów obsługujących ten moduł.
To zastosowanie ma mieć zapewne na celu wymianę sprzętu komputerowego na nowy jeśli ktoś będzie chciał zainstalować Windows 11.
0
@DonMatteo901 Nawet i po 20-tce część dziewczyn jest nieznośna i sama nie wie czego chce. Podam przykład, podchodzę do jakiejś dziewczyny, rozmowa się klei, widać jakieś zainteresowanie dostaje kontakt a później jednak nie odpowiada dziewczyna. Duża część z nich patrzy egoistycznie i myśli tylko o sobie.
1
@NaFazieHitman To się tak szybko nie skończy niestety.
1
@DonMatteo901 Teraz to ogólnie, żeby poderwać, poznac jakąś kobietę nie jest łatwo z uwagi na ich różne zachowania, zresztą duża część z nich jedno mówi co innego robi.
0
Dobra informacja u nas i tak niewiele grał.
0
@gumaz Ja myślałem o dwójce, ale czas pokaże co będzie.
0
Kolejne info o tegorocznym WSOP, gracze chcący brać udział muszą być zaszczepieni, pracownicy już nie:
https://pl.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/Pracownicy-WSOP-nie-musz%C4%85-by%C4%87-szczepieni_119402/
0
@Xxxbarca4ever Jeśli by grali większą część sezonu bez przeszkód, to byłoby dobrze, chociaż po ostatnich latach nie nastawiam się tak bardzo, że Dembele rozegra cały sezon, mam to na uwadze. Aguero pewnie i tak nie wszystkie mecze będzie grał, ale może być dobrym uzupełnieniem, Fati zobaczymy jak po tej przerwie będzie sobie radził, oby tak jak przed nią. No mamy jeszcze do dyspozycji Depay'a i może któryś z młodszych graczy zaskoczy pozytywnie.
0
@DonMajkeL Przypomniała mi się ta misja co się wykradało czołg właśnie w GTA Vice City.
4
Kadrowo może nie wyglądamy najlepiej, ale trzeba na ten moment w pierwszej kolejności ratować finansowo klub po tym jak poprzedni zarząd narobił bałaganu a i socios w ostatnich latach bardziej byli na wakacjach niż myśleli o klubie. Sam też chciałbym żeby odeszło parę innych osób, ale przez te kontrakty jakie mają to nie jest proste.
0
@amanter Inne drużyny też rewelacyjnie nie grają, nie ma na ten moment nie ma dużej dysproporcji, ale lepiej napisać xd.
1
@Ratamahatta Też według mnie jesteśmy w stanie powalczyć o mistrzostwo ligi.
0
A propo organizowanego turnieju WSOP w tym roku informacja:
https://pl.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/Tylko-zaszczepieni-b%C4%99d%C4%85-mogli-zagra%C4%87-na-WSOP_119374/
0
@baja1899 Wiem o tym, już słyszałem to nieraz. Trump zaczął, Biden skończył, więc też był zaangażowany w to.
1
@TheNekro94 A propo Biedna czy u nas też np. Terleckiego mówię, że po co takie dziadki się pchają dalej do polityki, mają swoje lata, to zamiast ustąpić młodemu pokoleniu to oni dalej się trzymają. Kolejna sprawa, że Biden od początku się skupił bardziej na kwestiach takich jak np. w sporcie, że jak mężczyzna tylko poczuje się kobietą, to może startować w zawodach dla kobiet (temat omawiany był nieraz) a porzucając celowo bądź nie sytuację w Afganistanie, co przekłada się na większą ilość krajów.
0
@Kgorecki2500 U nas póki co tak, ale w Izraelu czytałem,że wszystkim mogą podawać, dzieciom też.
1
@Kgorecki2500 Liczę na kolejne nagranie z akcji w grze z tymi postaciami.
0
@DonMatteo901 No niestety, sporo Polaków gra u nas i nieraz wygrywają zarówno online jak i live.
1
@Nano22 Na tej La Rambli to codziennie odcinki można by montować, materiału nigdy nie brakuje, "eksperci" również nie zawodzą w godzinach próby.
1
@TheNekro94 Ja też zaczynam treningi, wcześniej musiałem zrobić przerwę. Po za siłownią dorzucę raz w tygodniu pływanie i pewnie rower.
1
Patrząc na ten plakat gali AEW ma się przed oczami występy większości osób, kilka lat temu w WWE. AEW coraz ciekawsze się robi.
http://vlepa.pl/5572e3.png
1
@l0Messini Ja powiem dlaczego nie robiłbym podchodów, kiedy kobieta jest zajęta: mogłaby zrobić to samo ze mną w przyszłości, idąc do innego tak jak w przypadku kiedy komuś "odbijamy" partnerkę.
3
@FCBKasza Ach i jeszcze na nim się odpalało pierwsze gry, to były czasy...
0
@Isso89 Ja korzystam z darmowego pakietu Comodo Internet Security, nie zabiera dużo zasobów, a dał mnie jest plusem, że może uruchomiać programy w tzw. piaskownicy, czyli izolowanym środowisku. Ogólnie nie sprawia mi jakiś problemów ten program.
A widzę zmiankę o trzech antywirusach, nie powinno się instalować więcej niż jedno tego typu oprogramowanie.
2
@marko111122 Ja też nie, ale pewnie są jacyś fanatycy tego.
2
@Bogan Nie wiem, śmiać się chce z tych procentów, najpierw miało być 70% do odporności, potem 80, teraz ona mówi tam, że 86, niedługo do setki dobiją.