negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@masterandservant Nawet jak wrzucali zestawienia łączne ile idzie na pensje dla zawodników to Barcelona była na pierwszym miejscu w tym zestawieniu.
3
Wiem, że nasz klub prędzej czy później poradzi sobie z nową sytuacją, trzeba iść dalej. A my mieliśmy to szczęście, że mogliśmy oglądać takiego piłkarza jak Messi przez tyle lat w Barcelonie.
0
@jeyx77x Chyba im w dupie ***** ratuje rodziny tak to 500+ i inne zasiłki.
0
@Ratamahatta Oni idą do celu nie zważając na konsekwencje, bez względu co się tam wydarzy a u nas socios w chwilach próby zawiedli...
0
@Deviler Ja ich tam nie śledzę, a pewnie bronią Ci co uważają, że inni im zazdroszczą...
A po za tym to z kobietami zawsze są jakieś problemy... heh
1
@Pawlak1992 No to tak, ciekawe czy rozwalili go tak jak niedaleko mnie co stał taki bokser właśnie .
1
@LS Nikt by się nie czepiał myślę wtedy.
0
@LS Byłoby z czego wybierać.
2
@Pawlak1992 Jestem za, nawet nie tylko przy Camp Nou.
0
@Kacper1432 Oni tam raczej tak nie przeżywają jak Connor z Twojego avataru.
0
@amanter Podobne info dzisiaj przewinęło mi się właśnie, dziwne to, że np. w USA piszą, że teraz liczba zarażonych jest większa niż rok temu w lecie i coś jest na rzeczy, bo WWE i AEW już biorą pod uwagę, że mogą wrócić do gal bez fanów. To się tak szybko nie skończy pewnie.
0
@Pilka_jest_okragla Powinien odpuścić sobie ten Tebas, wartość La Ligi co roku spada, nie znalazł sposobu, żeby jakoś to poprawić sprawując swoją kadencję.
0
@NaFazieHitman Oczywiście, że będzie trwać dalej, tylko można było się lepiej przygotować na to myślę, tu nagle takie info przed początkiem właściwego sezonu, muszą się szybko zaadaptować do tego w tej sytuacji.
0
@GoLem W dzisiejszych czasach to lepiej raczej nie mieć żony.
0
@xVENUMx Lepsza wersja pro, niewiele się różnią cenowo a ma więcej możliwości.
1
@Kgorecki2500 Ze szczepieniami,że tak słabo idą to akurat rząd jest winny, bo to jest następstwo wypowiedzi m.in. o maskach, jak Szumowski mówił, że nie są potrzebne, następnie, żeby zasłaniać usta i nos czymkolwiek, później samą maską tylko, tak sama sporna kwestia restrykcji, ograniczeń i podejścia samego właśnie rządzących do nich, do szczepień też jakoś nie zachęcają ich wystąpienia czy np. spot z Pazurą.
1
@PatrychoO Biorę.
4
@Hosh Tylko co z tego, setki już dyskusji jest tutaj o tych szczepionkach i covidzie i tak po tych wywodach nie widziałem, żeby choć parę osób zmieniło zdanie tylko ciągle te same osoby w dyskusjach z niezmiennymi stanowiskami. To nic nie da nawet.
1
@norbercikvisca2007 Cycki jak cycki, większość kobiet pokazuje zresztą po zabiegu powiększenia ich.
1
@Chinaski Nietatkowne to jest według mnie.
0
@lucas/catalan Dla mnie też, dwie godziny w zupełności wystarczą.
0
@KrychaFCB Ja to wiem, bo piłem różne napoje ze szkła i z plastiku.
0
@lucas/catalan Natknąłem się niedawno na taką informację, zobaczymy czy tak zrobią.
6
@patry295 Ogólnie według mnie i smak jest lepszy, jeśli napój jest w butelce szklanej niż w plastikowej.
8
@Comentateiro Jemu chyba chodziło, że początkowo była taka narracja wśród promujących szczepień, że też chronią przed zarażeniem, potem zmienili zdanie, że chroni przed ciężkim przebiegiem choroby. Tak samo było z kwestia masek, najpierw Szumowski się wypowiadał na początku zeszłego roku, że są niepotrzebne, później żeby zasłaniać czymkolwiek usta i nos a po roku czasu, zorientowali się, że musi być tylko ta słynna maseczka. I to mówiły osoby, które walczą z pandemią.
0
@lucas/catalan Słyszałem o tym, Dynamite ma trwać 3 godziny bodajże. Żeby nie skończyło się jak w przypadku WWE, że nabiorą ludzi i po czasie nie będą wiedzieli co z nimi zrobić.
1
@lucas/catalan AEW będzie musiał utworzyć drugi roster i co za tym idzie drugą tygodniówkę, bo przy tylu osobach nie pomieszczą wszystkich na jednej gali w tygodniu.
0
@Criss18Barca Jak dla mnie wygląda dobrze, teraz nie walczyła już od ponad roku, do walk aż tak ją nie ciągnie to nie musi aż tak mocno dbać o te mięśnie brzucha. Na tych ujęciach wygląda spoko.
4
@MaTt_BarcaFan W Japonii zaszczepionych w pełni jest nieco ponad 20% społeczeństwa, a są jednym z najbardziej rozwiniętych społeczeństw na świecie i ich jakoś nikt nie gani przynajmniej za niską liczbę szczepienia jak np. u nas.
0
@Cochise Ostatnie zdanie bardzo trafne, zwłaszcza że jak kobiety klepią się wzajemnie po tyleczkach czy też w tańcu jak się ruszają, to jakoś nikt nie mówi, że to seksistowskie zachowanie, rozumianym sytuację kiedy regulamin nie jest złamany, noszą co chcą w czasie gry kobiety, bądź dla komfortu gry dopasować strój.