La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

6

Donald Tusk wykorzystuje pandemię do krytyki rządu i TVP za słabą promocję szczepień XD. Oczywiście wypowiedź Tuska pocięta i niepełna. Dodatkowo hejt za brak programu i hejt na TVN.

konto usunięte

2

@Kgorecki2500 akurat tu Tusk o promocji szczepień miał rację, ale wiadomo że dziennik na usługach władzy tego nie przyzna

3

@Kgorecki2500 Tak naprawdę za niski poziom szczepień odpowiada Donald Tusk, powinni to dodać w materiale xd

1

@Kgorecki2500 Ze szczepieniami,że tak słabo idą to akurat rząd jest winny, bo to jest następstwo wypowiedzi m.in. o maskach, jak Szumowski mówił, że nie są potrzebne, następnie, żeby zasłaniać usta i nos czymkolwiek, później samą maską tylko, tak sama sporna kwestia restrykcji, ograniczeń i podejścia samego właśnie rządzących do nich, do szczepień też jakoś nie zachęcają ich wystąpienia czy np. spot z Pazurą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?