0

@tomek8756 One wszystkie wydają się być miłe do czasu... haha

2

@BulaKG Fajnie by było mieć miejsce w top 4 na koniec sezonu i żeby młodzi gracze złapali doświadczenia i umiejętności lepszych.

2

@Rust_Cohle Już feministki jadą do niego haha

1

@Ojciec5tkidzieci Tak zwłaszcza jak niektórzy przy tym tatuowali sobię tzw. linię w życiorysie haha. Mi do szczęścia nie są potrzebne, ale nie przeszkadzają mi też.

0

@Striker Pewnie będzie tam funkcja uaktualnienia wersji, ale ja i tak poczekam z przesiadką na nowy system, bo będą pewnie zaraz jakieś problemy z nim, błędy, itd. jak to nieraz bywa z nowym oprogramowaniem, lepiej poczekać tak z miesiąc i sprawdzać jak to będzie wyglądać.

1

@Ojciec5tkidzieci No niektórym tak, ale ja bardziej wolę takie pojedyncze. Teraz chyba dość sporo dziewczyn jakieś ma.

1

@Ojciec5tkidzieci Fajna, niektóre tatuaże mają fajne kobiety, ale np. całą rękę jak ma wytatuowaną to tak średnio osobiście się podoba.

2

@Mlodypro101 Niektórzy nadal z niego korzystają do tej pory.

3

@Barca1992 Właśnie to jest jeden z głównych powodów, dla których gotówka musi zostać, chyba że każdy będzie czeki wypisywał haha

0

@kamyk_23 Narazie nie, wolę poczekać jakiś czas, bo na początku pewnie jakieś błędy mogą się pojawiać.

1

@Transu96 To będzie długa noc haha

1

@Darkfin Ja dodam od siebie, że się tak ciągle tu zwraca uwagę na wiadomo jakie tematy a np. jak któryś mężczyzna perfidnie zostanie potraktowany przez kobietę (mam na myśli tutaj przy poznawaniu) odważył się podejść i zagadać to się zdarza nieraz, że zostaje chamsko wyśmiany wprost pewnie niektórzy będą się tego wypierać itd. ale tak się zdarza i nawet tutaj trafiały się przykłady w którymś z tematów gdzie opowiadały osoby o swych doświadczeniach. Zresztą też widziałem niejednokrotnie wypowiedzi kobiet, które gardziły niezbyt przystojnymi mężczyznami i najlepiej dla nich, żeby w ogóle takich nie było, bo nie musiały by patrzeć. A jeszcze znalazłem artykuł, gdzie było coś wspomniane o samobójstwach wśród mężczyzn (bo ich jest zdecydowanie więcej w porównaniu do kobiet) i któraś posłanka z lewicy powiedziała, że to tylko ich wina.

0

@tomcruise A u nas z ponad 300 zł na jeden okręg...

1

@czosnekfcb Może też blefują haha choć mogą być i tacy co by uwierzyli w to.

0

@tomcruise Ona to jest cała pomylona ta Spurek. Co do wędkowania to w obecnej formie jaką jest PZW to trzeba postawić na coś innego, bo oni dbają tylko o nieliczne miejscowi,gdzie mają blisko, sami łowią a inne mają w dupie i dzieła się kasą ze składek między siebie stare dziadki co są w zarządach okręgów zazwyczaj.

1

@lucca87 Teraz i tak z trenerów mało który jest dostępny i chętny by przyjść widząc jaka jest sytuacja, część piłkarzy obniżyła swoje pensje.

0

@lucca87 W lecie to Laporta myślał o finansach głównie, Messi i Griezmann odeszli, inni musieli obniżyć pensje. Jakoś socios tak nie wołali Bartomeu out, kiedy osłabiał klub, a mieli nie jedną okazję by go pogonić a teraz mieli by po kilku miesiącach wyrzucić Laportę za to, że stara się jakoś naprawić sytuację, co jest bardzo trudne. A w lecie też by musiał zapłacić odszkodowanie Koemanowi, na co klub nie mógł sobie pozwolić zapewne.

0

@Azbest I jak najbardziej prawdziwa i na czasie, wiem też to z doświadczenia.

4

@Arkon Już kiedyś o tym wspominałem, ale wrzucę jeszcze raz ten artykuł, będziesz miał w nim odpowiedź na swoje pytanie.
https://www.rp.pl/plus-minus/art9318951-dlaczego-kobietom-i-mezczyznom-coraz-trudniej-sie-dogadac

0

@Tomason Na ceny ma wpływ głównie to, że jest trochę sporo kopaczy kryptowalut i wykorzystują sporo sprzętu w tym właśnie kart graficznych przez to tak ceny ich poszły do góry, bo zapotrzebowanie jest duże a sprzętu brakuje.

0

@brt Sam chciał być tutaj, wiedział jaka jest sytuacja w klubie i jeszcze ma pretensje, że źle się o nim mówi, mógł się tego spodziewać w takich momentach jakich klub jest obecnie.

0

Real jak na złość strzeli dwie bramki w końcówce pewnie.

0

@eckov Mnie tak samo.

1

Jon "Bones" Jones widzę, że znowu coś odwalił.

1

@Cariones I tak spadł już, bo był nawet ponad 4 a na Barcę 1.80, teraz chyba coś koło 2.40

0

@Getek Jeśli stricte tylko te dwa laptopy porównać to jakość/cena na korzyść hp, nawet jeśli doliczyć koszt systemu Windows 10 Pro, jeśli biorąc samą jakość to brałbym pewnie msi, ale to znacznie większy koszt w porównaniu do ceny tego hp.

0

@Bamek94 To z tej firmy nie korzystałemz ich sprzętu, jak nie możesz znaleźć w manual jak to zrobić, możesz napisać do ich supportu, żeby Ci powiedzieli.
Możliwe też być dodanie portów w którymś z plików, gdzie są one wpisane, nie pamiętam nazwy tego pliku teraz.

0

@Bamek94 To w zależności od modelu i firmy producenta, bo panel sterowania nim będą się różnić, w zależności od tego i trzeba uwzględnić porty, żeby zapora nie blokowała ich.

0

Zastanawiam się nad typem poniżej 3.5 gola w meczu Barcy, co myślicie o tym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?