negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 No właśnie tak podawali w RMF przed godziną 10, wiem że np. kryptowaluty poszły w górę znowu, dolar osłabł nieco względem złotego, to podejrzewam, że niezbyt na rynku przejęli się tymi sankcjami.
0
@Przemek2323 I jeszcze dodał, że nie chce atakować cywili... co za cynizm
1
@michal26 Według raportów komputer świat Rosja jest w top 3 jeśli chodzi o siłę militarna na świecie, ale co tam to nic dla niektórych jak widać...
0
@chosenone Oni z każdym mogą rywalizować jeśli chodzi o tą dziedzinę.
0
@masq Jak znajdę raport z komputer świat o zestawieniu sil militarnych w różnych krajach to wrzucę tu go później.
0
@D10SLEO Widać nie przejęli się obecnymi, bo wzrosły dzisiaj mocno akcje na rosyjskiej giełdzie, kryptowaluty też w górę idą.
0
@ToWinaSedziego Zuckenberg odpali im wtedy metaverse to w wirtualnym świecie odpalą słońce.
1
@Pawci023x To wiadome, że rosyjscy hakerzy będą rozsiewać tego typu informacje, żeby wywołać chaos.
0
@IronSanHybrid Aż mi się przypomina mem z Januszami w stylu, że kiedy zatankowales paliwo za 5,60 bo chciałeś zaoszczędzić a za 3 dni widzisz litr paliwa za 5,40...
0
@messi564 Z paliwem podobna sytuacja była w Wielkiej Brytanii jakiś czas temu, gdzie ludzie też masowo kupowali. Co do wypłat z bankomatów to jedynym takim zagrożeniem najbardziej prawdopodobnym mogłyby być ataki hakerskie z Rosji na konta bankowe albo w ramach zasiania zamętu, sprytnie sprawić by ofiarą dobrowolnie oddała, przelała kasę...
0
@Bogan Właśnie w zeszłym roku robili zestawienie sił militarnych w komputer świecie i było, że USA są na pierwszym miejscu, Chiny na drugim a Rosja na trzecim.
3
@Kusco15 Teraz dużo właśnie potyczek jest technologicznych, ja wrzucałem wcześniej informacje o tym, będzie tego więcej z pewnością.
1
@Bykunn Ja też się staram nie często tu zaglądać, bo raz że specyfika strony a dwa jak wrzucam coś o informatyce, pokerze czy cyna innym to nikogo i tak nie interesuje praktycznie.
1
@Bykunn Haha masz na myśli ta stronę? Akurat to się nie zmienia.
0
@Bykunn O widać, że wróciłeś, gdzie tyle czasu przebywałeś?
1
@tomek8756 No i dobrze, on to zazwyczaj musi coś głupiego powiedzieć.
0
@ElTomas Asy nie zawsze wygrywają jednak.
0
Duże znaczenie też mają wojny technologiczno-informacyjne
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/wydarzenia/ukraina-rosja-trwa-wojna-w-cyberprzestrzeni-bronilismy-sie-cala-noc/m7mrp34
0
https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/poranna-rozmowa/news-slawomir-debski-putin-nie-przejmuje-sie-sankcjami-moga-go-po,nId,5851096#crp_state=1
Jest to z pewnością jakiś sposób.
0
@Kurkmen No właśnie czytałem ostatnio o tym NS2, pisali że wstrzymanie certyfikacji i tak nie wpłynęło by na szybszą decyzję o uruchomieniu, bo też inne kwestie były nierozwiązane a w Niemczech też mówią, że jest szansa na uruchomienie go tyle, że w późniejszym terminie.
1
@Kgorecki2500 Będzie ich coraz więcej
0
@Patriskos Dokładnie tak, zgadzam się z tym w pełni.
1
@FC1899Barca Ale Ty pie... Nie każdy kto wierzy w coś musi od razu iść z nożem czy czym tam na kogoś z innej wiary. To, że zdarzały się takie przypadki to nie znaczy, że każdy tak samo postępuje.
Jak ledwo wejdę na tą stronę to od razu mam ochotę z niej wyjść jak się czyta tu różne rzeczy...
1
Ciekawa informacja:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/bezpieczenstwo/amerykanie-potrafia-zdemaskowac-rosyjskich-hakerow-w-48-godz-to-potezna-geopolityczna/r6q7j7h
0
@malicinho No niestety często jest to prawda.
0
@BART97 Zaraz pewnie "nasi eksperci" kontrę przygotują, ale zazwyczaj Ukrainki są bardziej otwarte, miłe itd. od Półek, nawet z relacji niektórych osób w krajach egzotycznych również tak a propos tematu.
0
@Kusco15 Skoro jesteś naczelnym ekspertem na tym forum, to proszę konkretnie Twoje rozwiązania, propozycje w sprawie konfliktu Rosja-Ukraina, jak inne kraje powinny się zachować itd.
0
@Colin94 Niektórzy w końcu traktują to miejsce jak drugi dom...
0
@Naturopata Moim zdaniem to do tego czasu nie przejdzie jeszcze.
0
Raport dotyczący osób zaczynających pracę w IT:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/wydarzenia/raport-no-fluff-jobs-poczatkujacy-w-branzy-it-wyzej-cenia-elastycznosc-pracy-niz/6yqd3nt