1

@michal26 No właśnie tak podawali w RMF przed godziną 10, wiem że np. kryptowaluty poszły w górę znowu, dolar osłabł nieco względem złotego, to podejrzewam, że niezbyt na rynku przejęli się tymi sankcjami.

0

@Przemek2323 I jeszcze dodał, że nie chce atakować cywili... co za cynizm

1

@michal26 Według raportów komputer świat Rosja jest w top 3 jeśli chodzi o siłę militarna na świecie, ale co tam to nic dla niektórych jak widać...

0

@chosenone Oni z każdym mogą rywalizować jeśli chodzi o tą dziedzinę.

0

@masq Jak znajdę raport z komputer świat o zestawieniu sil militarnych w różnych krajach to wrzucę tu go później.

0

@D10SLEO Widać nie przejęli się obecnymi, bo wzrosły dzisiaj mocno akcje na rosyjskiej giełdzie, kryptowaluty też w górę idą.

0

@ToWinaSedziego Zuckenberg odpali im wtedy metaverse to w wirtualnym świecie odpalą słońce.

1

@Pawci023x To wiadome, że rosyjscy hakerzy będą rozsiewać tego typu informacje, żeby wywołać chaos.

0

@IronSanHybrid Aż mi się przypomina mem z Januszami w stylu, że kiedy zatankowales paliwo za 5,60 bo chciałeś zaoszczędzić a za 3 dni widzisz litr paliwa za 5,40...

0

@messi564 Z paliwem podobna sytuacja była w Wielkiej Brytanii jakiś czas temu, gdzie ludzie też masowo kupowali. Co do wypłat z bankomatów to jedynym takim zagrożeniem najbardziej prawdopodobnym mogłyby być ataki hakerskie z Rosji na konta bankowe albo w ramach zasiania zamętu, sprytnie sprawić by ofiarą dobrowolnie oddała, przelała kasę...

0

@Bogan Właśnie w zeszłym roku robili zestawienie sił militarnych w komputer świecie i było, że USA są na pierwszym miejscu, Chiny na drugim a Rosja na trzecim.

3

@Kusco15 Teraz dużo właśnie potyczek jest technologicznych, ja wrzucałem wcześniej informacje o tym, będzie tego więcej z pewnością.

1

@Bykunn Ja też się staram nie często tu zaglądać, bo raz że specyfika strony a dwa jak wrzucam coś o informatyce, pokerze czy cyna innym to nikogo i tak nie interesuje praktycznie.

1

@Bykunn Haha masz na myśli ta stronę? Akurat to się nie zmienia.

0

@Bykunn O widać, że wróciłeś, gdzie tyle czasu przebywałeś?

1

@tomek8756 No i dobrze, on to zazwyczaj musi coś głupiego powiedzieć.

0

@ElTomas Asy nie zawsze wygrywają jednak.

0

0

@Kurkmen No właśnie czytałem ostatnio o tym NS2, pisali że wstrzymanie certyfikacji i tak nie wpłynęło by na szybszą decyzję o uruchomieniu, bo też inne kwestie były nierozwiązane a w Niemczech też mówią, że jest szansa na uruchomienie go tyle, że w późniejszym terminie.

1

@Kgorecki2500 Będzie ich coraz więcej

0

@Patriskos Dokładnie tak, zgadzam się z tym w pełni.

1

@FC1899Barca Ale Ty pie... Nie każdy kto wierzy w coś musi od razu iść z nożem czy czym tam na kogoś z innej wiary. To, że zdarzały się takie przypadki to nie znaczy, że każdy tak samo postępuje.
Jak ledwo wejdę na tą stronę to od razu mam ochotę z niej wyjść jak się czyta tu różne rzeczy...

0

@malicinho No niestety często jest to prawda.

0

@BART97 Zaraz pewnie "nasi eksperci" kontrę przygotują, ale zazwyczaj Ukrainki są bardziej otwarte, miłe itd. od Półek, nawet z relacji niektórych osób w krajach egzotycznych również tak a propos tematu.

0

@Kusco15 Skoro jesteś naczelnym ekspertem na tym forum, to proszę konkretnie Twoje rozwiązania, propozycje w sprawie konfliktu Rosja-Ukraina, jak inne kraje powinny się zachować itd.

0

@Colin94 Niektórzy w końcu traktują to miejsce jak drugi dom...

0

@Naturopata Moim zdaniem to do tego czasu nie przejdzie jeszcze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?