5

@Medium Jak dla mnie Tinder i tego typu strony można by zamknąć, tam jest dużo takich przypadków.

1

@Zoker Pamiętam kiedyś te teksty jak się mówiło, że Camp Nou to nasz 12 zawodnik, tak z 10 lat temu, teraz co zostało z tego sami widzimy.

0

Ale ten Suarez zaliczył zjazd formy na przestrzeni ostatnich lat.

1

@Deeespacito Wejdzie chyba za chwilę.

0

@Foro A może ja coś doradzę, jak będę wiedział ile chce przeznaczyć na ten komputer.

0

Phil Ivey cały czas w czołówce jeśli chodzi o turnieje:
https://pl.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/Phil-Ivey-znowu-to-zrobi%C5%82_122283/

0

@pazio23 Przede wszystkim jaki przedział cenowy na ten komputer, bo od tego wiele zależy.

1

@Bykunn Ja tam osobiście nie wierzę w przyjaźń damsko-męską, ale może istnieje.

6

To akurat dobre, pośmiałem się jak to zobaczyłem:
https://img.besty.pl/images/404/88/4048818.jpg

0

@bartekvisca Niejednokrotnie widzi się na przykład bardzo puszystą kobietę i normalnego względem sylwetki mężczyznę albo wyższą o pół głowy kobietę od mężczyzny, którzy są w związku. To takie przykłady. Temat był gdzieś tego typu poruszany i ogólnie kobiety mniej atrakcyjne fizyczne często nie mają obiekcji, że nie mają szans na przystojnego mężczyznę, nadrabiają pewne rzeczy charakterem, stylem bycia.
A jeszcze jest kwestia, że nierzadko jak mężczyzna pozna taką mniej urodziwą kobietę i będzie z nią związany, bo będzie się bał, że go zostawi i nie pozna innej kobiety.

0

@lucca87 Teraz na produkcji żywności to można będzie dobrze zarobić. Co do tematu później coś napiszę, bo sam się zajmuje informatyką.

1

@Sau_Ron Te dawne utwory mają klimat, ja słucham jeszcze starszych często, te nowe kawałki do mnie osobiście mniej trafiają.

0

@Sau_Ron Real myślę, że utrzyma przewagę, ale jak zajmiemy drugie miejsce to i tak jest dobrze, w porównaniu jakie były oczekiwania i co się działo na początku sezonu.

2

@OsamaDembele Jutro masz dać z siebie wszystko

0

@Altair 44 Na rozpisce z transmisji gali widnieje ten pojedynek.
@Deviler Co zrobić, nie popieram jego zachowania.

0

@gumaz 183 cm 78 kg

0

@NaFazieHitman Tak, każdy kto chce kupić kartę to od razu ją rejestrują.

0

@PodkarpackiKibic To już tutaj jest kilka wariantów, jednym z głównych jest oczywiście dochód przy czym zakładając, że zarobki są średnie czy niskie i tylko jedno źródło zarobku jest to nie szedł bym w stronę kredytu zdecydowanie. Jak chcesz sam dom postawić wymaga to dużo zaangażowanie, dużo czasu spędzonego na pracy i innych sposobach zarobienia pieniędzy, bo przy wzięciu kredytu trzeba mieć za co go spłacić i mieć jakąś rezerwę finansową na wypadek utraty pracy czy innych zdarzeń nieplanowanych.

8

@PodkarpackiKibic Wiesz, jak ktoś lubi zmieniać miejsca zamieszkania, dużo podróżuje, itd. to lepszy dla niego jest wynajem, jak ktoś na stale planuje mieszkać w tym samym miejscu to wtedy wybierze zakup mieszkania, domu czy wybuduje sobie dom.

1

@NaFazieHitman Teraz trzeba każdą kartę SIM rejestrować na osobę, w ten sposób chcą się zabezpieczyć, żeby było wiadome kto korzystał z karty SIM, na kogo była przypisana w przypadku jakiś postępowań, spraw, bo wcześniej można było po połączeniu wyciągnąć i zniszczyć kartę i ślady zostały w ten sposób zacierane jeśli chodzi o połączenia telefoniczne.

0

@Bykunn Zależy od wsi, bo teraz ja widzę, że dużo osób w okolicach 30 lub po 30-tce buduje nowe domy, duża część osób, co pracowała kilka, kilkanaście lat za granicą, np. Francja, Anglia.

0

0

@tbas Słysząc takie teksty to w furię można wpaść, zwłaszcza broniących Rosji, kraju który wyrządził nam najwięcej szkód że wszystkich w przeciągu istnienia naszego kraju i jest najbardziej pazernym państwem na świecie, który zawsze szuka problemów i jeszcze ma być żal ludzi, którzy tam mieszkają, przecież oni w większości od wiek wieków mają takie same poglądy i mentalność jak ich władza.

1

@Bykunn Jak to kogo samych siebie zakamuflują, żeby zrobić propagandę w swoim stylu.

1

@zadafcb Dokładnie, ale przyzwyczaiłem się do tych wypowiedzi by La Rambla, zresztą u nas np. większość ludzi woli oglądać takie fame mma niż ufc tak więc hmm.
Co do walk na dzisiaj to stawiam na Usos, Logan z Mizem raczej tu wygrają, Ronda, Becky, żeby jakoś zaskoczyć co do zwycięzcy, Seth vs ??? jeśli będzie to Cody, wtedy Rhodes wygra, bo nie dadzą mu na start porażki, zwłaszcza na takiej gali. KO Show, zakończy się jakimś stunnerem czy stunnerami dla Owensa, tak żeby fani się ucieszyli a gala w końcu w rodzinnych rejonach Stone Colda.
A i Drew oraz pewnie New Day, jeśli ta walka będzie otwierać galę choć mogliby przegrać jak dla mnie.

1

@ronni37 Wybory prezydenckie we Francji się zbliżają, a Le Pen to mocna zwolenniczka Putina bodajże. I na Węgrzech też w najbliższym czasie mają być wybory.

1

@HighestInTheRoom Haha dobre, powinni jeszcze zrobić takie panele tematyczne live

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?