negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TR3YWAY @Luciano99 wstawiał kilka dni temu tip z podrywem haha
A od siebie powiem tak, nawet jak jest choć odrobina możliwości to wolałbym zagadać normalnie na żywo, jak już nie ma możliwości, napisz z jedno, dwa zdania, epopei nie ma co pisać, ale samo hej itp. to też nic nie da zazwyczaj. Nie zdziw się kiedy napiszesz i wyświetli wiadomość i Ci nie odpisze, bo tak się też zdarza to będziesz wiedział, żeby nie próbować dalej.
2
@Rastafarnianin Dla mnie trochę szkoda, że udało nam się wyciągnąć Kroosa do nas kiedy była okazja, postawiliśmy na Rakiticia wtedy, źle nie wyszliśmy, ale wydaje mi się, że Kroos dałby więcej możliwości drużynie.
1
@michal26 W sumie całe życie spędził w polityce w co by nie powiedzieć mocarnym kraju więc przez taki okres czasu na pewno poznał wiele schematów i wie co z czym się je. USA wojna w takiej formie jest jak najbardziej na rękę i do tego w przypadku klęski Rosji na pewno poprawi notowania Bidena i jego obozu politycznego
1
Samozwańczy ekspert przemówił: "jaki kryzys..."
1
@Kusco15 Osobiście za Bidenem tak nie przepadam, ale jednak ma duże doświadczenie w polityce i wychował się można rzec na zimnej wojnie więc doświadczenie z rywalizacją z innymi krajami ma.
2
@don'T.R.I.P.e Coś w tym jest, kilka, kilkanaście lat temu jak ktoś potrzebował jedną czy parę rzeczy szło się do takiego sklepu najbliższego, teraz już takich osiedlowych sklepów jest znacznie mniej a w supermarketach często na kasie jest jedną lub dwie osoby obsługujące plus te kasy samoobsługowe.
0
Kobieta co tutaj sprawdziła, więcej szczęścia jak rozumu miała można by powiedzieć:
I ten wzrok Garretta na końcu.
0
@tomek8756 Zdecydowanie Plebania była lepszym od tych serialem a ją zdjęli, mimo że śledziło w końcówce ponad 3 mln osób. I pokazywała również ciekawe aspekty, zachowania w życiu.
1
@Kluivert_P Będzie ogladane
2
@pt9 Ja wiem, że Busquets ma umiejętności, ale kurde gość gra co sezon praktycznie wszystko a jak wypadnie to znowu będzie problem, bo będzie trzeba wstawić i ogrywać dopiero na tej pozycji albo próbować nowych schematów. Jakby ktoś obudził mnie w środku nocy i spytał kogo najczęściej widzisz w składach wyjściowych to powiem, że Sergio Busquets.
0
@ranger3120 Tekst w stylu pantoflarza i potem ten słyszy, seksu nie będzie hahah
2
@Kessie Zdjęcie tygodnia już mamy
0
@senri Nie muszą, mogą zupełnie coś nowego stworzyć a tak to wygląda na podłączenie się pod sukces czegoś co wypaliło. Broni im ktoś coś ZUPEŁNIE NOWEGO stworzyć a nie odtwarzać jakaś produkcję, bo to nie pierwszy przypadek jest, że korzystają z gotowca, pójście na łatwiznę. Nie rozumiem czego tak chcesz tego bronić. I mnie nie piecze dupa.
0
@tomek8756 Tebas z cyklu "Jak uatrakcyjnić bardziej La Lige..."
3
Przydałoby się, dawniej czuć było ten klimat na naszych trybunach, teraz bardziej jak jakiś "piknik" to wygląda.
2
@senri Wiedziałem, że pojawi się taki komentarz. Myślę, że bardziej chodzi o to, że w dawnych produkcjach bardziej znanych próbują zmieniać schematy. Nikt przecież nie broni zrobić nowego filmu, seriali gdzie bohaterzy mają różne kolory skóry czy orientację a tak to wrzucają do istniejących, zmieniając schematy. Jakoś nie słychać o nowych produkcjach gdzie tak kładziono nacisk na te kwestie i odniosły sukces a nikt tego nie zabrania.
0
@michal26 Na pewno w UE potrzeba zmian w działaniu, mamy korzyści będąc w wspólnocie, ale też z drugiej strony przez UE nie można było na przykład w nowych domach stawiać pieców z ogrzewaniem na drzewo a pójście m.in. w kierunku gazu (od wiadomo kogo) czy genialny pomysł jaki się im tam zrodził, to żeby w lasach był zakaz nawet zbierania grzybów czy jagód w ramach programu Natura 2000. Zmiany w strukturze i funkcjonowaniu Unii są potrzebne, bo jeśli ich nie będzie to z czasem będzie coraz więcej tarć między państwami członkowskimi.
0
@RoberDzik Chiny otwarcie nie wesprą Rosji, bo nie chcą mieć sankcji, ograniczeń nałożonych przez kraje zachodnie tak jak Rosja.
0
@Cochise No tak, bo to jest lepsza możliwość w ten sposób do testowania.
1
@PatrychoO To bardzo możliwe rozwiązanie, teraz w WWE jest kilka stajni, galę wreszcie jakoś przyjmij się ogląda, na Raw Club powrócił.
0
@Cochise Można rzec, że testują sprzęt rękami innych ludzi.
0
Ciekawy artykuł:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-brytyjska-agencja-szpiegowska-pekin-wesprze-technologicznie-,nId,6340427#crp_state=1
1
@pioz123 Jak dla mnie ogólnie przed meczem uważałem, że Inter nie będzie łatwym przeciwnikiem. Przydałby się remis chociaż a w następnym meczu wygrać na Camp Nou i awans byłby zapewniony.
0
@Hosh Musk się czasami zachowuje tak jak sam by nie wiedział co robi...
0
@cris2706 Część ludzi za bardzo przeżywa tą La Ramble i przez to różnorakie zachowania.
0
@Rust_Cohle I jeszcze tam kawę mają dobrą, a na pewno lepsza niż w KFC.
0
@RoberDzik Dlatego ja żadnej partii, opcji politycznej nie ufam bezgranicznie i nie wierzę ślepo w cokolwiek powiedzą. Skoro Rosja, Putin potrafią rozgrywać kraje europejskie to warto zastanowić się nad formatem UE, bo coś z tym trzeba zrobić, jak kraje są podzielone w sprawie Rosji/Ukrainy to jest to na rękę Putinowi.
0
@RoberDzik No niezupełnie, bo też handlowały bronią z Rosją np. Niemcy, gdzie tego mieli nie robić a do pomocy Niemcy Ukrainie aż tak mocno się nie garną.
0
@Freudysta Osobiście ja bym nie chciał podrywać, dążyć do związku z osobą z miejsca pracy. Co do szefowej to temat i tak nie jest łatwy nie tylko ze względu miejsca pracy, ale będąc w tym wieku i po kilku nieudanych związkach będzie Ci ciężko sprawić, że się w Tobie zakocha, może mieć też podejście by się rozerwać, pobawić, co też jest z jednej strony dobre.
11
Nie wiem czy jest sens tak często wracać do tematu jego odejścia, wiadomo że z biegiem czasu nikomu tak na dobre nie wyszło.