1

@Kgorecki2500 Marciniak a ten Lahoz to niebo a ziemia jeśli chodzi o sędziowanie.

0

Lahoz jak sędziuję to robi nerwową atmosferę w meczach.

0

@Jaca96 Niestety tak

0

Oby po zwycięstwo

6

@koziar Podpisuje się pod tym obiema rękami. Nie wszystkie, ale część kobiet właśnie ciągnie do jak to nazywam negatywnych emocji, bo w połączeniu z pozytywnymi działa to jak narkotyk na nie. A po za tym Sylwester jest jednym z takich dni, gdzie pary spędzają go wspólnie i jak sama dziewczyna nie chce spędzić go z Tobą, to znaczy, że nie zależy jej na Tobie, w innym przypadku sama by prosiła Cię, żebyście go spędzili wspólnie.

1

@P33ck Ach piękne klasyki...

0

@Bamek94 No to tak często bywa, nie pierwszy raz taka sytuacja, że przy oknie lepszy zasięg jest. Jeszcze jakbyś miał ewentualnie kartę SIM z innej sieci, można by sprawdzić jeszcze.

0

@Bamek94 Jak jest na gwarancji to możesz próbować, najlepiej zrobić zrzuty ekranu z telefonu, żeby było widać info o zasięgu, najlepiej z kilku różnych miejsc, żeby pokazać.

2

@Bamek94 To już zależy na czym Ci zależy, jeśli chodzi o użytkowanie telefonu, jak częściej korzystasz z transmisji danych w telefonie niż w wifi no to jak najbardziej, zawsze można w domu czy innym dużym budynku dodać access point i wtedy rozszerzyć zasięg sieci wifi, ale trzeba mieć na uwadze, że może nieco zmniejszyć prędkość odbioru/wysyłania danych, choć przy zwykłych czynnościach prostych tego się tak nie zauważy.
Może łapać LTE ale przy ikonie zasięgu jak jest jedna bądź góra dwie kreski to mogą występować problemy z siecią.

1

@Bamek94 No bo to też zależy od urządzenia właśnie i sieci, bo jeden telefon będzie Ci lepiej odbierał sygnał sieci a drugi słabiej.

0

@Bamek94 No to możesz mieć problem z zasięgiem w tamtej części domu, router obsługujący internet mobilny łapie lepiej sygnał od samego telefonu, sam miałem podobne sytuacje jeśli chodzi o odbieranie danych internetowych przez router czy telefon.

1

@Kgorecki2500 Nawet nie patrząc na pryzmat samej wiary, to część rzeczy z tych przypowiedni nadal jest aktualna do tej pory, jak kwestia patrzenia w czyjąś kieszeń.

1

@michal26 Plus to pomaga nakręcać ludzi dzięki skajnościom, szukaniu prowokacji, itd. niestety takie są też uroki m.in. internetu.

0

@Blantozaur Tak to się kończą zauroczenia, zawody miłosne, tak że uważajcie...

0

@Wojcio Za Muskiem nigdy nie przepadałem, mimo że sam zajmuje się IT. Gość chce być w centrum wydarzeń, ale jak spadnie fala krytyki ja niego to zmienia zdanie. Miedwiediew to od tego siania propagandy w głowie ma nie po kolei.

0

https://innpoland.pl/amp/188776,elon-musk-chwali-bylego-prezydenta-rosji-przedziwny-watek-na-twitterze

Miedwiediew i Musk w akcji, od drugiego później poszło wyjaśnienie.

0

@GeneralXavi Piękne punktowanie takich zachowań.

0

@MESSIah16 No dokładnie, oni dyktują warunki i czekają aż jeszcze bardziej Rosja będzie musiała obniżyć ceny ropy. Zresztą w Rosji to nie pierwszy przypadek jak pazerność przysłania oczy tamtejszych przywódców.

1

@lucca87 Tak, ale część wspólna też jest, póki co dla mnie nasza pomoc nie jest na poziomie bardzo wysokim, ale w przyszłości może być, jednak czeka ich dużo pracy.

1

@lucca87 W Hiszpanii pomoc w dużej mierze to byli zawodnicy Barcelony więc wspólny mianownik jakiś mają, u nas też w niektórych meczach brakowało pomysłu na rozegranie.

1

@Kidd Oby tak było, bo nie widać było pomysłu w grze Hiszpanów głównie w meczach z Japonią i Maroko, do tego atak nie był zbyt dobry, u nas dobrze że jest Lewy, ale na skrzydłach Nike ma też bardzo wysokiej jakości, najlepsze liczby na ten moment ma Dembele, ale po takim czasie jakim jest u nas chyba większość oczekiwała czegoś więcej.

3

@Kidd Dokładnie, może w przyszłości będzie lepsza pomoc u nas, ale na ten moment nie, zwłaszcza że odpadliśmy z LM po fazie grupowej i występie Hiszpanii na MŚ.

0

@Kessie Szef w ramach podziękowań da dodatkowe godziny pracy

0

@ranger3120 Okoń i dorsz zdecydowanie lepsze w smaku od karpia

2

@Kidd Tylko pytanie czy Łukaszenka mimo wszystko zdecyduje się wspomóc wojskiem Rosję, bo to wewnątrz Białorusi mogłoby się różnie skończyć dla niego.

0

@Cochise Dużo osób było pewnie niezadowolonych, że Messi odszedł i zdarzały się często negatywne komentarze na jego temat, stąd też pewnie post miał dużą popularność.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?