1

@Kubsoleon Dokładnie, zresztą nikt nikogo do ślubu nie zmusza, nie stoi z pistoletem przy głowie i mówi bierz ślub, często ludzie puszczają słowa na wiatr za dużo sobie obiecują, potem biorą ślub, wiedząc że bardzo często coś się zmieni, bo osoby się zmieniają no i efekty są jakie są.

0

Niektórzy to mają pomysły:
https://ibb.co/pdk0Pp7

4

@Pawel13sz Można rzec kiedyś to było... Haha

9

@Kidd O bardzo dobrze powiedziane, obłudna hipokryzja i cynizm jak to w Rosji bywa.

1

@marcin62 Prawdziwe antypolskie zachowanie broniąc wszystkiego co Rosja robi panie Januszu...

1

@Ojciec5tkidzieci Piękny przykład klasyku jeśli chodzi o znajomości, relacje damsko-meskie haha

0

@FCB_dimiC Jeśli chodzi o niższą, średnią półkę to Chińczycy trochę obniżyli loty jeśli chodzi o jakość tych telefonów, choć jeśli chodzi o użytkowanie samo w sobie nie jest jeszcze złe. Ogólnie to trzeba pilnować zabezpieczeń w telefonie i nie tylko na nich.

3

@escarabajo Niektórzy i takie coś mogli by przebić jeśli chodzi o głupotę.

0

@mientusek1407 Systemy na iOS są lepiej zabezpieczone w porównaniu na Androidzie. Wieczorem mogę wrzucić screena z testów topowych smartfonów, zrobionego przez komputer świat w wakacje, jak ktoś byłby zainteresowany.

4

@Kusco15 Patrząc na to co działo się w poprzednich wiekach i teraz to mentalność, zachowanie Rosjan nigdy się nie zmieni.

2

@Przemek2323 Większość inwestycji rządowych, również w sektorze IT jak się patrzy na nie to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

0

Trzeba wygrać z Interem oba mecze, choć łatwo nie będzie, bo się na pewno zmobilizują na starcie z nami.

1

@martin3131 No i dobrze, tak wieje osób przecież tutaj zresztą broniło wielokrotnie Niemcy i inne kraje zachodnie, a same dobrowolnie sprzedawały broń Rosji i układali się w interesy z nimi. Tak samo jak ekolodzy co brali pieniądze od Putina, żeby w UE zwiększyć zależność od rosyjskich surowców.

1

@Bobrowik Co chwilę komunikat o błędach serwera.

0

@Slazzy Ja byłem na początku wakacji w podobnej sytuacji i dałem tysiąca (byłem z osobą towarzyszącą). Plus do tego kupiłem wcześniej trochę wódki, w razie jakby jakieś bramy były, bo czasami się trafiają i trzeba coś dać.

0

@DJ1992 Pewnie zmiana otoczenia, klubu zrobiła na plus i dała mu nowy impuls w grze, co się z pewnością przyda drużynie.

0

@Borneo To zaledwie rok różnicy od 2014. Nie zrozumiałeś w ogóle kontekstu mojej wypowiedzi, bo w Twoim rozumowaniu, jak na przykład ktoś mnie okłamie, że ma przyjść na spotkanie czy pomoc coś mi zrobić a nie zrobi tego to według Twojej teorii nie mogę nazwać go kłamcą, bo nie jest skazany, rozumiesz o co mi chodzi?

0

@Borneo Za dużo wymądrzasz się. Ja napisałem, że kłamać może osoba nie mająca żadnego wyroku sądowego a Ty zacząłeś referaty o polityce pisać. Czy to tak trudno zrozumieć? W żadnej wypowiedzi nigdy nie zachowałem Pisu jak chcesz wiedzieć. Skoro tak proszę bardzo, czy nie Tusk mówił sam w swoim wystąpieniu, że np. policjanci, nauczyciele będą mieli dobre zarobki? Jakoś tego nie było widać, na przykład w 2015 roku na weekendzie stawka godzinowa najniższa była 10 zł brutto.

1

@Kurkmen Dzięki, zaraz pewnie przylecą jakieś kobiety co będą mówić, że tak nie jest i wymyślać różne rzeczy.

0

@Borneo Potrzebny jest, bo Ty piszesz wywody jakieś, jak mówiłem, że kłamca nie musi być skazany wyrokiem, sporo osób kłamie przecież.

1

@Kurkmen Nie ma sprawy, z historii innych osób i doświadczenia własnego wiadomo do czego zdolne są kobiety i zazwyczaj to mężczyzna musi zdecydowanie więcej wnieść do znajomości, a niewiele w zamian za to odwdzięczają się kobiety.

1

@Kurkmen No i masz rozsądne podejście do tematu i dobrze. Ja osobiście w jakieś miłości nie wierzę.

2

@Borneo Ale Ty jesteś oderwany od rzeczywistości, każdy polityk kłamie i Ci z PiS, PO, Lewicy, Konfederacji, itd. i za granicą też. A według Ciebie nie można kogoś nazwać kłamcą, bo nie ma wyroku sądowego, genialne myślenie. Jak ktoś bliski Cię by okłamywał to jak go będziesz nazywał?

1

@Kurkmen Właśnie to mam na myśli, dużo osób zapomina, że jeszcze kilka lat temu kobiety miały inne podejście trochę i łatwiej było nawiązać relacje. Zresztą mimo, że część historii związków na odległość dobrze się kończy to też są i takie, które kończą się zdradami z powodu braku drugiej osoby... Jak początki są znajomości to nie ma też aż za mocno się angażować, bo to się źle kończy.

0

@Janiama Dla mnie ładne to i to. Przy okazji nigdy nie rozumiem tych kobiet, które strzyżą włosy na bardzo krótko.

2

@barcelonaLM No niektórych argumentacja czy porównania są jak widać.

1

@Borneo Rany ja mówię o czym innym... Dla mnie i Ci z PiSu i Ci z PO kłamią.

1

@Borneo Ale wiesz, że nie każde kłamstwo jest karane? To, że ktoś nie dostał wyroku sądowego nie oznacza z automatu że jest zawsze szczery...

1

@Kurkmen Podziwiam kolegów, ale ja osobiście nie poświęcał bym się dla kobiety, bo większość tych młodych obecnych jest mocno egoistycznych i chamskich (te długie trasy zapewne Ty byś musiał i tak wykonywać, bo nie widzę, żeby kobieta jakoś tak jeździła ochoczo regularnie).

2

@Kurkmen Zdecydowanie nie polecał bym, bo nie ma jak się rozwinąć relacja jak od początku będzie mało spotkań. Jeszcze kilkanaście, kilkadziesiąt kilometrów odległości ok, ale przy takiej dużej nie ma dla mnie sensu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?