negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te karne są odzwierciedleniem stanu kadry Hiszpanii...
0
@Emhyr Tyle, że z drugiej strony może to ich podłamać taki występ, ale oby nie.
0
@Emhyr I to mnie nie pokoi trochę przyznaje
1
@Faro Ogólnie cała kadra Hiszpanii wyglądała zdecydowanie lepiej na zeszłorocznym Euro w porównaniu do tego co teraz.
3
@BorzyKrzys I właśnie przez to, że jak wróci porządek sprzed wojny w 100% Rosja za kilka lat znowu kogoś zaatakuje.
2
@Comentateiro Słabo dzisiaj Hiszpania trzeba przyznać, nie wiem jak wypadną z Maroko, ale łatwo nie będą mieć.
1
@GeneralXavi No przez chwilę jak Japonia i Kostaryka prowadziły.
0
@agaFCB Według mnie nawet teraz by zagrał lepiej od tych pomocników co grają w Hiszpanii dzisiaj.
0
@MesQueUnClub96 A najlepsze, że jakby była Argentyna albo Brazylia na miejscu Hiszpanii tutaj to byłby spory płacz
0
@michal26 Ostatnio czytałem, że Rosja coś może kombinować z bronią chemiczną, bo jest trudniejsza do wykrycia przez wywiad, tak wypowiadał się ktoś z Pentagonu.
7
Błachowicz zawalczy o pas wagi półciężkiej na gali UFC 282, Prohazka doznał kontuzji i zwakował pas i teraz walka Jana ma być o ten pas.
Już widzę ktoś niżej wrzucił info.
1
@Ojciec5tkidzieci To są hiprokyci w jednych kwestiach chcą, żeby było wszystko wolno i co się podoba to robić a tak jak tutaj wytykać zachowania...
0
Wiedziałem, że jak ktoś już wspomniał o tej wypowiedzi Szczęsnego to znajdą się głosy broniące jej również na La Rambli
0
@Nano22 O właśnie o tym miałem mówić, jeszcze niektóre powiedzą, że ich ciało i tylko ich sprawa co z nim robią!
0
@Przemek2323 Jeden gość to nie jest dużo po pierwsze, a po drugie to Ty wrzucasz często przeglądy z wiadomości czy innych programów z TVP.
1
@GeneralXavi Chyba za dużo śledzenia tego TVP i są pomyłki w wyliczeniach.
1
@don'T.R.I.P.e On chce za wszelką cenę być w centrum uwagi.
0
@pt9 Już raz z tego co pamiętam była chyba robiona ankieta na temat partii politycznych i konfederacja miała bodajże 50 coś procent, ale nie 80. Zresztą teraz pewnie mają mniej zwolenników.
1
@Ptasior Otóż to. Nawet wsparcie ma
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_YPJYs8tXbvyDqXrHCktbZh0qZhGt38ml.jpg
2
@Ojciec5tkidzieci Od razu zrzuty można robić w dowolne miejsca
10
@Luciano99 Czy to nowy nabytek w dobrze prosperującej firmie?
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/315590905_675244807657918_4526589356528280338_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=NrF7_79X8qEAX-2scMM&tn=NphThxg17exP6Pxp&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AfBDdt8ejFxoRwgPXWiSt8sfcz74oFBjw4aZiNzqW_AG8w&oe=637C0A9A
0
@Striker Dla Muska dzień bez afery, itp. rzeczy to dzień stracony.
1
@ChampionLW Zupa chmielowa
0
@MESSIah16 Jak najbardziej tak.
0
@ProMILs Próbował załadować nabój do komory, ale mu się nie udało hah.
3
Ciekawe kiedy uda mu się załadować ten nabój
https://x.com/i/status/1590465359290961921
1
@RoberDzik Ach Ci biedni Rosjanie... Oczywiście to sarkazm
0
@Ojciec5tkidzieci Myślę, że zarówno z obu powodów, w zależności jeszcze jakich mają przełożonych, bo część z pewnością jest nastawiana na wyniki, ilość wypisanych mandatów, itd.
Może by takie podejście zadziałało jak piszesz.
0
@Ojciec5tkidzieci Z drugiej strony Ci młodzi chcą się często wykazać na początku jednak sytuacjach określę to mocno dyskusyjnych a na przykład dwuznaczne sytuacje, gdzie stoją z radarem prędkości gdzieś ukryci często a jak ktoś stoi na zakazie zatrzymywania czy gdzie utrudnia przejazd już nic nie robią z tym, tak więc mamy jak mówisz starych tzw. a młodych, którzy chcą zaistnieć tylko w dziwny sposób.
0
@GeneralXavi Szczerze mimo, że zajmuje się informatyką to nie przepadam ani za jednym ani za drugim, choć wiadomo, że zwolnienia prędzej czy później są i się będą pojawiać nadal.