0

Te karne są odzwierciedleniem stanu kadry Hiszpanii...

0

@Emhyr Tyle, że z drugiej strony może to ich podłamać taki występ, ale oby nie.

0

@Emhyr I to mnie nie pokoi trochę przyznaje

1

@Faro Ogólnie cała kadra Hiszpanii wyglądała zdecydowanie lepiej na zeszłorocznym Euro w porównaniu do tego co teraz.

3

@BorzyKrzys I właśnie przez to, że jak wróci porządek sprzed wojny w 100% Rosja za kilka lat znowu kogoś zaatakuje.

2

@Comentateiro Słabo dzisiaj Hiszpania trzeba przyznać, nie wiem jak wypadną z Maroko, ale łatwo nie będą mieć.

1

@GeneralXavi No przez chwilę jak Japonia i Kostaryka prowadziły.

0

@agaFCB Według mnie nawet teraz by zagrał lepiej od tych pomocników co grają w Hiszpanii dzisiaj.

0

@MesQueUnClub96 A najlepsze, że jakby była Argentyna albo Brazylia na miejscu Hiszpanii tutaj to byłby spory płacz

0

@michal26 Ostatnio czytałem, że Rosja coś może kombinować z bronią chemiczną, bo jest trudniejsza do wykrycia przez wywiad, tak wypowiadał się ktoś z Pentagonu.

7

Błachowicz zawalczy o pas wagi półciężkiej na gali UFC 282, Prohazka doznał kontuzji i zwakował pas i teraz walka Jana ma być o ten pas.
Już widzę ktoś niżej wrzucił info.

1

@Ojciec5tkidzieci To są hiprokyci w jednych kwestiach chcą, żeby było wszystko wolno i co się podoba to robić a tak jak tutaj wytykać zachowania...

0

Wiedziałem, że jak ktoś już wspomniał o tej wypowiedzi Szczęsnego to znajdą się głosy broniące jej również na La Rambli

0

@Nano22 O właśnie o tym miałem mówić, jeszcze niektóre powiedzą, że ich ciało i tylko ich sprawa co z nim robią!

0

@Przemek2323 Jeden gość to nie jest dużo po pierwsze, a po drugie to Ty wrzucasz często przeglądy z wiadomości czy innych programów z TVP.

1

@GeneralXavi Chyba za dużo śledzenia tego TVP i są pomyłki w wyliczeniach.

1

@don'T.R.I.P.e On chce za wszelką cenę być w centrum uwagi.

0

@pt9 Już raz z tego co pamiętam była chyba robiona ankieta na temat partii politycznych i konfederacja miała bodajże 50 coś procent, ale nie 80. Zresztą teraz pewnie mają mniej zwolenników.

1

2

@Ojciec5tkidzieci Od razu zrzuty można robić w dowolne miejsca

0

@Striker Dla Muska dzień bez afery, itp. rzeczy to dzień stracony.

1

@ChampionLW Zupa chmielowa

0

@MESSIah16 Jak najbardziej tak.

0

@ProMILs Próbował załadować nabój do komory, ale mu się nie udało hah.

3

Ciekawe kiedy uda mu się załadować ten nabój
https://x.com/i/status/1590465359290961921

1

@RoberDzik Ach Ci biedni Rosjanie... Oczywiście to sarkazm

0

@Ojciec5tkidzieci Myślę, że zarówno z obu powodów, w zależności jeszcze jakich mają przełożonych, bo część z pewnością jest nastawiana na wyniki, ilość wypisanych mandatów, itd.
Może by takie podejście zadziałało jak piszesz.

0

@Ojciec5tkidzieci Z drugiej strony Ci młodzi chcą się często wykazać na początku jednak sytuacjach określę to mocno dyskusyjnych a na przykład dwuznaczne sytuacje, gdzie stoją z radarem prędkości gdzieś ukryci często a jak ktoś stoi na zakazie zatrzymywania czy gdzie utrudnia przejazd już nic nie robią z tym, tak więc mamy jak mówisz starych tzw. a młodych, którzy chcą zaistnieć tylko w dziwny sposób.

0

@GeneralXavi Szczerze mimo, że zajmuje się informatyką to nie przepadam ani za jednym ani za drugim, choć wiadomo, że zwolnienia prędzej czy później są i się będą pojawiać nadal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?