2

@Tomason Jak dla mnie bardzo dobrze nasz rodak sędziował ten mecz.

1

Piękna chwila

1

@Xpert77 No teraz już pojadą, tyle że z pucharem haha

0

@AFA90 Szkoda, że nie trafił do nas w 2017 zamiast Dembele

0

@FcPortoFan1999 Przyjechał i kolejną wpadkę przywiózł

3

@Kapitan hawk Jeszcze będzie tam artykuł z tytułem zepsuliście nam święta...

0

@BellaCiaoNo cały Szpakowski

0

@Bobo25 Słabo na dogrywkę wyszli, raczej nie będzie karnych

1

@MesQueUnClub96 Są, sam mówił przecież Szpakowski

2

@Medium Prosta porada dla niego, zignorować poznawanie przez FB, instagramy, tindery, itd. tylko realnie w życiu codziennym poznawać i już będą lepsze efekty.

1

@mrboom Dużo nauki i pracy przed nim w tej kwestii

3

@Transu96 Wtedy to same będą podrywać

0

@Ptasior I tak nic nie załatwi, w USA jak był niedawno to też nic z tego nie wyszło to chociaż drużyna nie zawodzi.

0

@mrboom Tyle, że Ci normalni księża nie bardzo wiedzą jak sobie poradzić z takimi jak na przykład na tym nagraniu, bo w tym tkwi też problem, zjawiska negatywne są widoczne, tylko nie wiedzą jak skutecznie przeciwdziałać temu.

0

@draxidox Jak ja chodziłem do szkoły to osobiście ani nie pomagała szkoła rozwijać męskich zachowań ani jakoś nie przeszkadzała mocno, teraz już nie byłem w szkole od dobrych kilku lat więc może być inaczej.
Ja że swojego punktu widzenia powiem, że może chodzić o to, że w szkole zbyt mocno mogą iść w kierunku, żeby być miłym, wiadomo nie ma co szukać problemów na siłę, ale czasami się zdarzają sytuacje gdzie trzeba stanowczo zareagować nie tylko w szkole np. składasz zamówienie na jakieś towary/usługi i nie wywiązali się w pełni z umowy/ustaleń to nie załatwisz tego tylko uprzejmością, może o coś takiego chodzić.

0

@draxidox Może każde nie jest gnojone zachowanie, ale trochę na ten temat w tym artykule odnośnie szkoły jest co do męskich zachowań również:
https://www.rp.pl/plus-minus/art9318951-dlaczego-kobietom-i-mezczyznom-coraz-trudniej-sie-dogadac

0

@msmsms Jak nie musisz odśnieżać cały dzień tego śniegu to się możesz cieszyć.

0

@Mario96w A idź masakra z tym odśnieżaniem

0

@Transu96 Eee tam Jano walczy o pas rano to będzie walka a nie jakieś tam atencjuszka Staśko heh

1

@Kluivert_P Ciężka walka się szykuje, Jan nie jest faworytem więc powinno mu to pomóc.

0

@pt9 Za mało czasu pewnie mieli

10

@Radzio_94 Po krótce dużo podań do siebie, z których niewiele wynikało.

0

@Xavifcb6 Ja mówię o swoim zdaniu, bo niektórzy tutaj już liczą na triumf tam a według mnie na ten moment to bardzo ciężko o to, sam będę zadowolony jak La Lige uda się wygrać, nawet jak szybko odpadniemy z LE.

1

@Comentateiro Spokojnie, zaraz pewnie będzie referat broniący Busquetsa

0

@against_modern_football O tym właśnie też wspominałem, obecnie nie mamy tak mocnej pomocy i wcale się nie zdziwię jak i w LE daleko nie zajdziemy.

3

@tbas Ofensywa kiepsko, ale też pomoc nie za najlepsza trzeba przyznać, dlatego jak Barca wygra ligę hiszpańską to będę zadowolony, nawet jeśli niezbyt dobrze pójdzie w LE a to pozwoli przynajmniej na łatwiejszą grupę w LM w przyszłym sezonie.

0

@Mezocyklon87 Właśnie w tym rzecz, ta samą pomoc praktycznie odpada z fazy grupowej LM i teraz w 1/8 mistrzostw świata.

3

@PatrychoO Sergio wy po tym meczu to zasłużyliście na przebiegnięcie przynajmniej kilkadziesiąt okrążeń wokół stadionu a nie na wygraną, zwłaszcza tymi karnymi.

0

@Coutinho007 Według mnie wcale to nie pomoże, wypadną z rytmu meczowego i znowu będzie trzeba chwilę na ogranie, zwłaszcza że mają słabą formę.

1

@Kgorecki2500 Szkoda, ale grając taką padake to nie mieli czego szukać niestety.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?