negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Tomason Jak dla mnie bardzo dobrze nasz rodak sędziował ten mecz.
1
Piękna chwila
1
@Xpert77 No teraz już pojadą, tyle że z pucharem haha
0
@AFA90 Szkoda, że nie trafił do nas w 2017 zamiast Dembele
0
@FcPortoFan1999 Przyjechał i kolejną wpadkę przywiózł
3
@Kapitan hawk Jeszcze będzie tam artykuł z tytułem zepsuliście nam święta...
0
@BellaCiaoNo cały Szpakowski
0
@Bobo25 Słabo na dogrywkę wyszli, raczej nie będzie karnych
1
@MesQueUnClub96 Są, sam mówił przecież Szpakowski
2
@Medium Prosta porada dla niego, zignorować poznawanie przez FB, instagramy, tindery, itd. tylko realnie w życiu codziennym poznawać i już będą lepsze efekty.
1
@mrboom Dużo nauki i pracy przed nim w tej kwestii
3
@Transu96 Wtedy to same będą podrywać
0
@Ptasior I tak nic nie załatwi, w USA jak był niedawno to też nic z tego nie wyszło to chociaż drużyna nie zawodzi.
0
@mrboom Tyle, że Ci normalni księża nie bardzo wiedzą jak sobie poradzić z takimi jak na przykład na tym nagraniu, bo w tym tkwi też problem, zjawiska negatywne są widoczne, tylko nie wiedzą jak skutecznie przeciwdziałać temu.
0
@draxidox Jak ja chodziłem do szkoły to osobiście ani nie pomagała szkoła rozwijać męskich zachowań ani jakoś nie przeszkadzała mocno, teraz już nie byłem w szkole od dobrych kilku lat więc może być inaczej.
Ja że swojego punktu widzenia powiem, że może chodzić o to, że w szkole zbyt mocno mogą iść w kierunku, żeby być miłym, wiadomo nie ma co szukać problemów na siłę, ale czasami się zdarzają sytuacje gdzie trzeba stanowczo zareagować nie tylko w szkole np. składasz zamówienie na jakieś towary/usługi i nie wywiązali się w pełni z umowy/ustaleń to nie załatwisz tego tylko uprzejmością, może o coś takiego chodzić.
0
@draxidox Może każde nie jest gnojone zachowanie, ale trochę na ten temat w tym artykule odnośnie szkoły jest co do męskich zachowań również:
https://www.rp.pl/plus-minus/art9318951-dlaczego-kobietom-i-mezczyznom-coraz-trudniej-sie-dogadac
0
@msmsms Jak nie musisz odśnieżać cały dzień tego śniegu to się możesz cieszyć.
0
@Mario96w A idź masakra z tym odśnieżaniem
0
@Transu96 Eee tam Jano walczy o pas rano to będzie walka a nie jakieś tam atencjuszka Staśko heh
1
@Kluivert_P Ciężka walka się szykuje, Jan nie jest faworytem więc powinno mu to pomóc.
0
@pt9 Za mało czasu pewnie mieli
10
@Radzio_94 Po krótce dużo podań do siebie, z których niewiele wynikało.
0
@Xavifcb6 Ja mówię o swoim zdaniu, bo niektórzy tutaj już liczą na triumf tam a według mnie na ten moment to bardzo ciężko o to, sam będę zadowolony jak La Lige uda się wygrać, nawet jak szybko odpadniemy z LE.
1
@Comentateiro Spokojnie, zaraz pewnie będzie referat broniący Busquetsa
0
@against_modern_football O tym właśnie też wspominałem, obecnie nie mamy tak mocnej pomocy i wcale się nie zdziwię jak i w LE daleko nie zajdziemy.
3
@tbas Ofensywa kiepsko, ale też pomoc nie za najlepsza trzeba przyznać, dlatego jak Barca wygra ligę hiszpańską to będę zadowolony, nawet jeśli niezbyt dobrze pójdzie w LE a to pozwoli przynajmniej na łatwiejszą grupę w LM w przyszłym sezonie.
0
@Mezocyklon87 Właśnie w tym rzecz, ta samą pomoc praktycznie odpada z fazy grupowej LM i teraz w 1/8 mistrzostw świata.
3
@PatrychoO Sergio wy po tym meczu to zasłużyliście na przebiegnięcie przynajmniej kilkadziesiąt okrążeń wokół stadionu a nie na wygraną, zwłaszcza tymi karnymi.
0
@Coutinho007 Według mnie wcale to nie pomoże, wypadną z rytmu meczowego i znowu będzie trzeba chwilę na ogranie, zwłaszcza że mają słabą formę.
1
@Kgorecki2500 Szkoda, ale grając taką padake to nie mieli czego szukać niestety.