0

@konrad1661 Ale nie zrzucam winy na trenera w 100% tylko mówię, że muszą nad tym popracować, a po za piłkarzami chyba sztab trenerski musi zwrócić uwagę by to poprawić.

0

@konrad1661 U nas ze skutecznością jest problem od dłuższego czasu, wiadomo, że nie każdy strzał to bramka, ale jak na tę 21 strzałów nic nie wyszło wczoraj to ewidentnie coś nie tak jest. Zresztą w poprzednich sezonach też tak podobnie bywało. Trzeba nad tym popracować koniecznie.

1

@Lukas90 No to fakt, widzialem takich artystów jak jechali w zabudowanym terenie z 80 km/h i wyprzedzali na podwójnej ciągłej. Jak może to niech sobie wyprzedzi, ale niektórzy zachowują się jakby mieli gdzieś innych uczestników ruchu.

2

@karol97 Ja myślę, że miał na myśli wyniki na końcu sezonu, czyli że uda się coś wygrać, zgodzę się że wygranie ligi hiszpańskiej i dobry rezultat LM pomogą zdecydowanie klubowi.

4

@Medium Na takie co tak myślą, to szkoda czasu nawet tracić, w wielu aspektach zresztą kobiety mają i tak lepiej.

1

@Lukas90 Problem po kadencji Bartomeu jest bardzo złożony, bo nie dość, że kadra nie najlepszej jakości to jeszcze zawodnicy dostawali wysokie pensje a co za tym idzie, wydatki są duże. Z tymi zawodnikami co byli na dłuższą metę ciężko by było powalczyć o sukcesy, a mogło by też być, że nie gralibyśmy nawet w Lidze Mistrzów a co za tym idzie, sponsorzy mogli by się odwracać i byłby problem z pieniędzmi. Strategia tego okienka transferowego jest, żeby jak najbardziej wzmocnić kadrę, przy stracie części udziałów, ale przy tym liczyć na jakieś trofea i lepszą jakość gry a co za tym idzie też przyciągnąć można też nowych, bardziej wpływowych sponsorów.

1

@fart To jest temat rozległy jak rzeka, później opiszę coś więcej na ten temat.

1

@Vhaeraun Jak nie otwierane były, to powinny być ok, choć mogą być nieco mniej wydajne, ale będą działać.

0

@Lola120 Ja zastanawiam się czym się kierują osoby, że miłość przychodzi z nienacka. Ja raczej w nią nie wierzę, ale przy założeniu, że kobiety nie inicjują raczej znajomości to jak może przyjść nic nie robiąc, bo niektórzy mają takie przekonanie. Co do pytania, paru przyjaciół mam.

1

@Qlimax86 Koszt czegoś takiego wdrożenia jest duży a przy obecnej sytuacji klubu wątpię, żeby bilety więcej kosztowałyby niż kilka euro, chyba że zwiększyli by znacznie liczbę możliwych takich miejsc wirtualnych dostępnych.

0

Mógł pójść na wypożyczenie do innego klubu, ale jak widać, wygodniej mu było w Barcelonie grając niewiele.

1

@Rust_Cohle My tu samych ekspertów mamy przecież!

0

@msmsms W pierwszej kolejności jeśli miałbym wybrać z tych dwóch to druga opcja najpierw, część z pewnością bym ulokował gdzieś, żeby było jakieś zabezpieczenie i na jakieś inwestycje.

0

@Kidd Oby nie chociaż różnie to może się potoczyć.

1

Niektórych pewnie zainteresuje, artykuł o flocie USA:
https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/marynarka-usa-mobilizuje-okrety-w-poblizu-tajwanu-oto-czym-dysponuja-amerykanie/82lvzmy
Odnośnie Komputer Świata to w tym miesiącu ostatni już drukowany miesięcznik, które były od ponad 20 lat.

0

@barcelonaLM Jak przecież większość La Rambli na to czeka przecież... haha

1

@FC1899Barca Oby dorzucił jeszcze jakieś trofea drużynowe i indywidualne.

2

@Explode A tutaj byłby materiał na osobną kompilację.

5

@barcanawieki Akurat USA też sobie samo jest trochę winne sytuacji Chinami, bo sami pomagali w rozwoju gospodarczym Chin, przenosząc dużo firm właśnie do nich a co za tym idzie poprawiając ich potencjał, również słyszałem, że za Busha i Obamy nie rozwijali/nie modernizowali broni atomowej więc w tym aspekcie w przypadku potyczki z Chinami mają zaniedbania trochę. A Tajwan jest bardzo strategicznym miejscem zarówno ważnym dla USA jak i dla Chin.

0

@tomek8756 Absolutny brak taktu moim zdaniem

0

@mindbender84 Zgodzę się w pełni z tą wypowiedzią, często zbyt pobłażliwie podchodzi się do kobiet w kwestii relacji a zachowanie większości można ująć w przykładzie, że jak one urywają kontakt bez powodu, to według nich wszystko jest w porządku, bo przecież nie chce "ranić" mężczyzny, a w drugą stronę jak mężczyzna urwie kontakt, to dla nich jest świnią, chamem, itd.

0

@Transu96 No to wiem o tym, ale dzisiaj kolejny raz się wypowiedział, kiedyś musi nadejść pora, że odejdzie z biznesu.

0

Dla tych co śledzą wrestling, Vince McMahon ogłosił odejście po 40 latach z WWE

0

@AnnaMarianna Dla mnie to głupie uganiać się za zołzą, zresztą dla mnie nigdy żadna kobieta się szczerze nie starała więc po co uganiać za niedostępną? Zero szacunku do siebie bym miał wtedy ani szczęścia ani pozytywnych chwil taką nie da więc nie widzę żadnego powodu, żeby starać się o tego typu kobietę.

0

@AnnaMarianna Nie zgodzę się z tym, zarówno wśród kobiet ładnych jak i tych brzydkich są tzw. mumie jak je to nazywam (że wszystko jej jedno, ciągle obojętna i niezdecydowana) jak i te wredne (już z marszu będą się chamsko odzywać) no i te normalne. A propos nie wiem czemu się tak utarło, że mężczyźni kochają zołzy, ja generalnie za nimi nie przepadam.

0

@michal26 Wypiła dużo alkoholu, rzeczy gdzieś jej ginęły, bo nie wiedziała gdzie je zostawia, ze mną nie chciała tańczyć tylko z innymi, tak że nie za najlepiej a też byłem świadkiem na tym weselu.

0

@AnnaMarianna Jak trafisz złą osobę do towarzystwa na wesele, to lepiej iść samemu, na ostatnim tak miałem a nie spodziewałem się po znajomej, że tak wyjdzie, ale po za tym jak dla mnie wesela są fajne.

0

@Archolos Wzmocnienie kadry było konieczne, jeśli chcemy podnieść jakość sportową a co za tym idzie osiągnąć lepsze wyniki, co ma na przełożenie również w finansach klubu. Też sponsorzy potencjalni i obecni zwracają uwagę na projekt sportowy klubu. Z drugiej strony jak mówisz, jeśli transfery nie wypalą, to będzie nie mały kłopot jeśli chodzi o budżet.

0

@MarioVeB! W tej kwestii nie kłamie a Ty się wymądrzasz jak zawsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?