negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho I po przerwie na reklamę.
0
@macio_944 Eee tam ale mimo wielu różnic i tak chcą tu przebywać wytrwale...
0
Ciężki dwumecz będzie, ale mam nadzieję, że powalczymy i zdołamy awansować.
0
@zadafcb Gala ogólnie bez fajerwerków, Survivor Series powinno być ciekawe w tym roku.
1
@zadafcb No jestem pozytywnie zaskoczony występem Logana, dobrze wyglądał w tej walce. Co do Romka ciężko będzie z niego te pasy zrzucić, muszą coś z Bloodline zrobić pewnie, że się przyczyni do utraty mistrzostw.
3
@Medium Dokładnie a potem też część mężczyzn sama broni takiego zachowania kobiet a później się dziwią, że nie mogą jakiejś normalnej znaleźć. Temat rzeka ogólnie.
3
Trochę zaskoczony jestem, pewnie jak większość, że w tym momencie kończy karierę Pique, dzięki za wszystko i powodzenia.
0
@BorzyKrzys Jeszcze do pakietu bym dodał tatuaże na całej ręce, nodze itd. bo cały rękaw wytatuowany jak dla mnie też nie wygląda tak bardzo atrakcyjnie u dziewczyny.
0
@AmigoBlancos Przez część na pewno tak, zresztą to widać po historii w różnych dyscyplinach i wykrywaniu niedozwolonych substancji u niektórych osób, więc fakt że stosują tego typu rzeczy jest faktem.
1
@Hosh A widziałeś co jeszcze o Tajwanie napisał?
0
@Limit_l3ss Dembele na ten moment lepszy od Raphinhi jest moim zdaniem, choć jak na szósty rok pobytu Dembele u nas widać, że nie do końca jest tak jak się większość spodziewała po nim.
1
@dv7wisnia No też zwracałem kiedyś na to uwagę i skoro jest prezesem La Ligi te kilka lat i dalej chce nim być to tak, też jest jego w tym wina, może nie w całości, że poziom La Ligi wygląda jak wygląda co można zobaczyć po m.in. tegorocznej fazie grupowej LM.
0
@FC1899Barca W tym miesiącu NIK opublikował raport z kontroli szpitali w okresie marzec 2020 - czerwiec 2021.
0
@Hubert102 Najlepiej zgłosić to do Orange albo wejść w ustawienia routera jak masz dostęp z panelu administracyjnego i sprawdzenie portów routera, bo tam jest ewidentnie problem z tego opisu.
0
@koksik2700 Z drugiej strony może potrzebny był taki impas, po widmie odpadnięcia z LM, w grze zostaje La Liga i można tam w pełni pokazać możliwości, potencjał. Mundial tez może namieszać w kwestii późniejszej części sezonu.
0
@Kurkmen USA chcą, żeby oni zarobili a nie ktoś inny w tej kwestii.
1
Oby kontuzje omijały go i forma rosła i mamy zawodnika w pomocy na lata.
0
@tomek8756 Z większością z tych rzeczy tak, jak jest zdrowa kobieta to musi rzeczywiście zaniedbać się mocno, żeby była bardzo puszysta.
2
@cold_play Słuchałem na jednym live, jak znajdę to podeślę, prowadzący właśnie wspomniał o tej kwestii więc gdzieś takie badania musieli zrobić. A jeśli chodzi o własne doświadczenie to mogę powiedzieć na przykładzie, kiedy zacząłem nowy projekt zawodowy/zarobkowy i szukałem osób chętnych do współpracy to miałem kilka osób z płci męskiej wstępnie zainteresowanych podczas gdy wśród kobiet się taka osoba w ogóle nie znalazła.
4
@Medium Jeden z wielu przykładów ich "empatyczności". Statystycznie to kobiety są bardziej egoistyczne od mężczyzn.
6
@barcelonaLM Najlepiej by było jakby Tebas odszedł ze swojego stanowiska, za jego kadencji liga hiszpańska wygląda coraz słabiej.
1
@Kondziubarca Jeszcze niedługo wybory w USA do Kongresu w listopadzie więc tematyka polityczna się rozrusza
1
@DawidekFCB Fajna gala się zanosi i 282 pod koniec roku też może wyjść dobrze.
1
@Medium Na tan temat można by się wiele rozpisywać i przytoczyć wiele przykładów, odnośnie tego co wstawiłeś można powiedzieć, że często można spotkać się z przekazem, że kobietę trzeba szanować, seks nie jest ważny, trzeba czekać na nią jak długo się da i tak dalej, mężczyzna słucha tego i stosuje a potem się dziwi, że jego wybranka go zdradza, spotyka się z kimś na boku.
1
@Medium Jak raz zdradzi to jest bardzo duża szansa, że zrobi to ponownie. W dzisiejszych czasach wydaje mi się, że część mężczyzn jest słabsza psychicznie od kobiet.
1
@michal26 Może przez to, że dzietność w Polsce też spada to wpadli na taki postulat, choć to dziwne. A zresztą niektórzy się dziwią czego jakaś partia coś wspomina w programie o rodzinie, związkach itd. a te kwestie wśród społeczeństwa są częściej poruszane, dyskutowane niż sprawy gospodarcze, itd.
0
@Kurkmen Z jednej strony tak, ale widać że Chiny mogą sobie pozwolić na wiele wobec Rosji, bo wiedzą że jest od nich bardzo mocno uzależniona.
0
I dobrze im tak:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/sprzet/rosjanie-narzekaja-na-wadliwe-chipy-chinczycy-wysylaja-im-zlom/p3mdd98
1
@Miracle_aligner Ja nie wypisuje non stop, że kiedyś to było i nie wiem z czym mam się ogarnąć, że dla mnie z obecnych ostatnich lat nie wpadł w ucho jakiś kawałek?
3
@Bykunn Sam mam blisko 30 lat a z ostatnich dwóch lat na przykład nie wpadł mi w ucho żaden z utworów nowych szczerze powiedziawszy, jeszcze sprzed kilku lat mógłby wymienić parę fajnych kawałków, ale z ostatnich dwóch lat nic mi nie przychodzi do głowy.