1

@Medium Ty to wiecznie coś krytykujesz tutaj. Rozumiem, że jak mają tam kontuzje to też udają według Twojej teorii? W USA głównie wiele osób to ogląda, na gale premium live event przychodzi od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy osób, w Wielkiej Brytanii w zeszłym roku jak była gala też sporo osób było. Na transmisjach m.in. Fox, USA Network zarabiają kasę i to sporą. Zresztą wrestling z założenia jest rozrywką sportową i dla części osób nią jest.
@Doren01 tak Roman nadal jest mistrzem głównym

1

Vince McMahon kolejny przykład seniora, który nie umie odpuścić. Wrócił na stanowisko prezesa WWE i prawdopodobnie Araby do kolekcji zakupów tym razem dodadzą federację wrestlingu.

0

@michal26 W tych rejonach też właśnie są złoża więc opanowanie tych terenów też jest kluczowe pod pewnym względem.

0

@michal26 Tak wiem o tym, ale i tak będą potrzebni specjaliści od chociażby sztucznej inteligencji, bo w tej kwestii jeszcze jest trochę do zrobienia.

0

@michal26 No bo najwięcej osób interesuje się programowaniem jeśli chodzi o IT, choć według mnie też są inne specjalności warte uwagi a na nie jest mniej chętnych, choć wynika z tego, że w programowaniu jest szansa na duże zarobki oraz praca zdalna przy tym.

12

@tomek8756 Według mnie to zależy też od regionu w jakim się mieszka, bo w jednym miejscu można jakoś przeżyć za te 3500 zł na rękę a w innych nie.

5

@patataj Myślę, że zarówno Atletico i Simeone dobrze by zrobiła, żeby Diego zrobił sobie przerwę a do AM przybył nowy trener. Simeone później by mógł trenować inny klub.

5

@IronSanHybrid A propo klimatu czytałem ostatnio artykuł, że wojna na Ukrainie też wpłynie na środowisko.

0

@draxidox Jeśli popierasz takie kobiety co ani nie chcą mieć dzieci ani nic robić w życiu, bo takie miałem na myśli to gratuluję no i żeby dzieci porównywać do kaszojada.

0

@draxidox Z tą karierą, że tak ochoczo bym się nie rozpędzał, bo są też kobiety, które nie chcą mieć dzieci ani robić tej słynnej kariery.

1

@SeWo77 W wiadrze akurat jest święcona przy okazji np. Wielkiej Soboty czy też w Trzech Króli, żeby ludzie sobie mogli pobrać więc to żadna nowość.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Tak jest z tymi starszymi grami na nowszych systemach, ja swego czasu korzystałem z aplikacji do pomocy uruchomiania starszych gier, coś pomagała graficznie też opanować, ale wszystkich problemów w pełni i tak się nie rozwiązywało, ale dało się pograć.

2

@VegetaPolska Zależeć to jest widać, kiedy ona chce się spotkać, interesuje się Tobą, itd. jeszcze dużo nauki przed Tobą...

0

Transfer według mnie był zrobiony przez Bartomeu po to też, żeby jakoś uspokoić nastroje kibiców po wpadce z Liverpoolem i przegranym Pucharu Króla. Pensja duża jaką dostał też była utrapieniem w przypadku finansów i możliwości późniejszej sprzedaży kiedy pojawił się taki zamysł.

1

@Roobo No dzisiaj coś nie działa u mnie też w pełni prawidłowo.

1

@Medium Akurat nie pierwszy przypadek, że kobieta nie patrzy co robi za kierownicą, już się zdarzały sytuacje, gdzie też wjeżdżają na drogę główna z podporządkowanej na główną lub z parkingu bez rozejrzenia się, wśród mężczyzn też się zdarzy, ale z moich obserwacji rzadziej niż w przypadku kobiet.

0

Kolejny mecz, gdzie sytuacja jest podobna, szybkie prowadzenie, potem nic nie może wpaść, brakuje przebłysku i skuteczności i rywale strzelają gola. Zdecydowanie jest wiele rzeczy do poprawy.

1

@sonek Ja na drugi dzień po zabiegu usunięcia ósemki już sporadycznie przykładałem lód, ale na pewno nie zaszkodzi.

2

@Nano22 Tak, przypowieści biblijne są parabolą w sensie, że mają podwójne znaczenie (dosłowne i metaforyczne) i tak jak napisałeś tym przenośnym znaczeniem jest używanie danych talentów dla dobra i pożytku innych ludzi.

1

@Danny Gaucho Niestety chyba się trochę jeszcze pomęczymy z tym Infantino

0

@Greenalley A wskaż mi gdzie ja napisałem, że wojna będzie trwać te 10 lat. Wspomniałem, że mają środki na kontynuowanie wojny i zasoby nadal, ale nie określiłem ile dokładnie będzie to trwać.

0

@draxidox Właśnie część kobiet lubi prowokować takie sytuacje, głównie te z zaburzeniami psychicznymi co robią wszystko, żeby uprzykrzyć życie partnerowi.

0

@Greenalley Ja osobiście nie liczyłbym na jakiś większy bunt w Rosji, bo większość tam ludzi jest za wojną (bardziej w wieku po młodzieżowym, ale jednak). Część młodych może wyjedzie, jak do tej pory wyjechało coś z Rosji, ale Ci bardziej imperialnie nastawieni nadal zostaną w kraju.

1

@michal26 Uwierzyli Ci co myślą, że sankcje zatrzymają Rosję, choć większość Rosjan ma je i tak w dupie albo ich nie rozumie nawet. Dzisiaj czytałem wywiad z jednym generałem, że o wiele wcześniej planowali wojnę z Rosją oraz to, że stać ich na produkcję i kupno broni, amunicji, itd. Natknąłem się na informacje, że Putin będzie chciał nawet milion żołnierzy zmobilizować jeszcze.
A propo w interesie Zachodu jest też wzmocnienie potencjału militarnego, bo może przyjść moment gdzie USA będą zaangażowana w konflikt z Chinami a my i inne kraje Europy obronić się przed Rosją. Na ten temat można się rozpisywać by było.

1

@michal26 No wiadomo, że tak i im więcej czasu będzie mieć Rosja do dyspozycji tym lepiej dla nich a w krajach zachodnich wydaje mi się, że dalej funkcjonuje zasada, żeby w pełni jej rozdrażnić "rosyjskiego niedźwiedzia" jak ja to nazywam, czyli nie chcą pełnej porażki Rosji, bo myślą dalej o interesach.

1

@michal26 Jeszcze porażki w wojnie krymskiej z XIX wieku i jak wspomniał ktoś wojna z Japonią i z nami w ubiegłym wieku też przegrana. Dlatego Rosja teraz też musi dostać, bo oni innego języka jak siły nie rozumieją.
A i w kontekście II wojny światowej warto też wspomnieć o ich potyczkach z Finlandią.

1

@Comentateiro Ja dodam, że niektórzy pisali, że kontrolujemy mecz, więc jak Xavi to samo powie w wywiadzie pomeczowym to mogą być dumni.

0

@UmtitiGOAT Też powinien odejść razem z Lahozem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?