negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Azi NATO może nie będzie stało bezczynnie jakby nas Rosja zaatakowała, ale też przez jakiś okres czasu musimy się sami obronić zanim sojusznicy przyjdą że wsparciem tak a propo tego tematu. Więc przez jakiś czas chcąc, nie chcąc musimy sami zapewnić sobie zdolność obronną.
Zresztą obecnie Rosja stwarza zagrożenie i robi ataki w cyberprzestrzeni.
1
@Khajio Eee tam ja mam wrażenie, że jak nie wchodzę dłuższy czas to nic nie starciłem, bo głównie te same tematy się powtarzają co jakiś czas (mam na myśli te z największym zainteresowaniem, liczbą postów)
2
@MesQueUnClub96 Pewnie taki, który się przewija co jakiś czas, bo tutaj to powtarzają się te same głównie tylko w różnych odstępach czasu.
0
@Vhaeraun Zależy do jakich celów sprzęt wykorzystujesz.
0
@tomek8756 PO już miało nieraz okazje wykorzystać potknięcia PiS, ale wolą sobie utrudniać zadanie. Warto zaznaczyć, że przecież na tą partię głosuje najwięcej ludzi wykształconych, skoro podkreślają niektórzy prorosyjskość Konfederacji, bo Korwin z Braunem uwielbiają Rosję (tu akurat bura dla nich, bo nie wiem jak można wychwalać kraj, który nam najwięcej krzywd wyrządził w dziejach historii). Po wypowiedziach Budki, Sikorskiego, itd. widać, że lubią coś odpalić, sami nie wiedzą chyba w jakim celu.
Wyciągnęli ponownie Tuska, który jak wiadomo ma jedno z najbardziej negatywnych elektoratu i już nawet sami wyborcy PiS mówią, że Trzaskowski lepiej się prezentuje a to już coś o tym mówi.
Co do wyborów to obstawiam, że po nich będzie trochę taki misz masz kilku partii, które będą w koalicji rządzić, ale z czasem wyjdą różnice i coraz większy zgrzyt.
0
@Bogan Ale i tak mimo wszystko ludzie chcą tu być, mimo że w kółko to samo piszą, nakręcają się, narzekają, to jest prawdziwy fenomen.
0
I tym razem nasi reprezentanci nas zaskoczyli....
1
@zadafcb Będzie co oglądać, w końcu Wrestlemania pod względem walk w większości przypadków powinna wypaść bardzo dobrze, bo zazwyczaj pojedyncze walki były tam warte uwagi.
0
@AbelKabel No ja poznawanie przez internet wykluczyłem jakiś czas temu, doświadczenia związane z poznawaniem tam kobiet to można się rozpisywać, zdecydowanie lepiej jest podejść i zagadać w normalnej na co dzień.
@ranger3120 Właśnie zazwyczaj te kobiety co mówią, że takie nie są to w większości przypadków taka jest właśnie albo jeszcze gorsza, normalna kobieta nie musi podkreślać tego, że jest wyjątkowa tylko widać po jej zachowaniu.
2
Trzeba poczekać na rozwój sytuacji, sam jak wiele osób również zapewne, nie przepadam za UEFA, ale klubowi potrzebne są środki pochodzące również z gry w LM a jeśli nie zagralibyśmy przez jeden sezon również tracimy i cała ta sytuacja może wpłynąć na potencjalnych sponsorów.
0
@Cotutajsiedzieje To kwestia indywidualna jak radzi się po rozstaniu. Jeśli czułeś coś większego do niej to lepiej dać sobie nieco czasu, żeby ochłonąć, odpocząć, bo nie będziesz raczej wyluzowany przy nowej kobiecie i myślami będziesz wracał do byłej. Jeśli natomiast od jakiegoś czasu rozpad związku był w zasadzie pewny, przesądzony to szybko można próbować poznawać nowe kobiety. Na pewno dobrze zrobi jakieś oderwanie od codzienności typu jakaś krótka wycieczka, zrobienie czegoś co lubisz, co Cię fascynuje.
10
@BrzydkiAS Na pewno w pewnym stopniu można się zgodzić z tym stwierdzeniem, nie tylko dlatego, że Ronaldinho zapoczątkował okres, gdzie zaczęliśmy zgarniać trofea, ale też dużo osób zaczęło fascynować się, kibicować Barcelonie za czasów jego gry w naszym klubie.
2
@P33ck Znając Big Showa to w grze pewnie turn też zrobi.
0
@gg156 Dokładnie, bo jak to wchodziło na początku roku to był problem z wyliczaniem podatku a od lipca został faktycznie obniżony.
0
@mleczkoo I jeszcze od lipca była zmiana co do tego "polskiego ładu" jeśli się nie mylę i też się zmienił trochę sposób naliczania, ale faktem jest, przez ten "ład" pracodawcy mieli problem jak naliczyć te stawki podatkowe.
1
@Firestone I takie analizy to szanuję
0
@Bobo25 Jak masz wszystko ustawione w telefonie to gdy go utracisz załóżmy, po złamaniu zabezpieczeń haker może wejść w różne strony, aplikacje sparowane z urządzeniem, jak masz na drugim telefonie autoryzację ustawioną to jesteś bardziej zabezpieczony.
Tak, ale też może wycieknąć baza danych (zdarzyło się np. w przypadku portfela internetowego Revoult, choć tutaj bez haseł użytkowników).
@Bogan dobre rozwiązanie, fajnie że niebezpiecznik wspomina o takich rzeczach, ale też są nieomylni, raz na jakiejś prezentacji, rozkonfigurowali sieć w jednej z firm i mieli problem by to naprawić.
1
@JarekS W Barcelonie socios wydaje mi się, że bardziej taką piknikową naturę i tak mocno nie angażują się w sprawy klubu bądź nie myślą takimi kategoriami jak socios we wspomnianym Bayernie czy Realu. U nas po przykładzie kadencji Bartomeu gdzie mieli okazję zakończyć jego prezydenturę nieraz i gdyby sam nie odszedł to by pewnie został do lata 2021 roku.
1
@Fabik87 I jeszcze maseczki się pojawiły.
1
@DaPidejpi Akurat widziałem na jednej stronie odwrotny typ z poniżej i 2.5 gola, ja na live postawiłem Real, że wygra mecz oraz Napoli, że wygra drugą połowę.
0
@usztafik Wcale bym się nie zdziwił jakby teraz takich zachowań więcej będziemy widzieć upublicznionych w niedługim okresie czasu
1
@Comentateiro W porównaniu do większości użytkowników tutaj to myślę, że często.
1
@Comentateiro Poszedł w Twoje ślady, bo Ty też często w gorących jesteś.
0
@Azi Właśnie a zresztą dodatkowo osoba, która nie stosuję się do wyroku, postanowień, może dostać jeszcze zarzut utrudniania śledztwa.
1
@arasz1819 No to wtedy jest wina organów ścigania, że nie wyegzekwowali decyzji sądu. Jeśli chcą bronić jakiegoś księdza narażając przysłowiowo swoją dupę to już ich problem. Ktoś zawsze może wrócić do akt i zobaczyć jak sprawa wyglądała i pociągnąć do odpowiedzialności odpowiednie osoby.
1
@Azi No to właśnie o tym mówię, że to organy ścigania mają udowodnić winę o co masz do mnie pretensje?
0
@arasz1819 Prawnie nie może odmówić wydania dokumentów na postanowienie prokuratury więc jeśli tylko nie wydaje, bo takie widzi mi się to wina też leży po stronie prowadzących śledztwo, postępowanie w sprawie po za przedstawicielami KK.
8
@Azi No bo jechanie po wszystkim co jest związane z kościołem jest popularne. Nie twierdzę, że księża są bez winy, bo też sam mam wiele zastrzeżeń co do części z nich. Owszem można też mieć pretensje, że nie ponosili odpowiedzialności za swoje czyny, krzywdy wyrządzone dzieciom, ale też mogą wnieść oskarżenia rodzice, opiekunowie pokrzywdzonych, nawet jak to wyjdzie po dłuższym czasie a nie od razu (temat długi wiadomo, że nie od razu ktoś umie opowiedzieć o tych bolesnych doświadczeniach). Z drugiej strony nie wydaję mi się, że nawet jak każdy ksiądz oskarżony i skazany prawomocnie siedział w więzieniu to nikt by nie chodził do kościoła jak autor posta wyżej twierdzi.
0
@bartas97 Z taką grą jak u nich w wiosennej rundzie to mogą spaść.
0
@require Dokładnie tak, bo na ten moment opowiedzenie się wprost za jedną ze stron raczej niewiele pomoże a może źle wpłynąć na ich klub a Perez lubi i umie kalkulować.