negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech sobie Ci urzędnicy jeżdżą i liczą drób:
https://zielona.interia.pl/zwierzeta/newsamp-nowe-przepisy-hodowca-nawet-jednej-kury-bedzie-musial-ja-zar,nId,6601490
2
@Luciano99 Ja bym proponował rozdzielić to na kilkadziesiąt kawałków, niech się ekipa cieszy...
1
Ostatnie zdanie z SI w tym przypadku brzmi trochę jak foch kobiecy:
https://antyweb.pl/bing-chatgpt-wprowadza-w-blad-jest-wredny
0
@Tabaluga37 Najlepsze jeszcze jak zobaczyłem, że są też za ograniczeniem ilości ubrań na osobę, nawet takie pomysły mają.
1
@Tabaluga37 Znalazłem zalecenia w tym artykule jednak C40 (organizacji zrzeszające największe miasta na świecie):
https://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/czy-prezydent-warszawy-chce-wprowadzic-racje-zywnosciowe,440665.amp
1
@Tabaluga37 Nie wiem czy to prawda, ale słyszałem, że Unia chce też zmniejszyć ilość samochodów przez wprowadzenie limitu ilości na 1000 mieszkańców. Postaram się poszukać coś na ten temat, bo jestem ciekaw.
1
@tristan87 Ciekawe jak ktoś by podziękował jednocześnie Bogu i ratownikom co w takiej sytuacji by mówili ludzie.
0
Bardzo dobry main event gali UFC 284 i publika jak żywo reagowała na Volkanovskiego.
0
@betonito Raz, że największe poparcie u nas nadal mają PiS i PO, co podejrzewam, że jakiś czas się tak jeszcze utrzyma, musiała by nastąpić zmiana pokoleniowa, dwa to, że część z nich przychylnie wypowiada się o Rosji, nie znaczy, że każdy ma tam takie samo zdanie.
0
@Ziemny Rozumiem, że czepianie się dla czepiania, telewizory są używane na przykład przy monitorowaniu różnych systemów między innymi z uwagi na większą możliwość podglądu niż na monitorze.
0
@Ziemny Telewizory też się zaliczają do tematyki technologii i też są wykorzystywane przy zadaniach IT a że natknąłem taką informację w KS to dodałem dla chętnych.
0
Taka ciekawostka z branży IT
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/inne/wlaczyli-tvp-info-na-dwa-tygodnie-chcieli-cos-udowodnic/esefdmq
3
@FCB24 Chyba to jest @AmigoBlancos a jak się mylę to ktoś poprawi pewnie.
0
@ranger3120 Legendy i mity nadal są powielane w dzisiejszych czasach jeśli chodzi o tą kwestię.
0
@-barca4ever-
Proszę, tylko w niewielu sklepach jest on dostępny obecnie:
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/notebook-lenovo-81ym00cupb-ip-5-14are05-r7-4700u-16-gb-512-ssd-14-w10
0
@-barca4ever- Do podstawowych zadań powinien się nadać, choć widzę promocję na nowy, że jest za kilkaset złotych więcej (Mediaexpert, ale tylko do dzisiaj). Skomplikowanych rzeczy, operacji na nim nie porobi. Kartę graficzną ma zintegrowaną, tam też nie ma możliwości rozbudowy widzę pamięci Ram. Opinie o nim są dobre kupujących widzę.
0
@konrad1661 Też zwróciłem na to uwagę i jeszcze ta kara za to wydarzenie...
1
@-barca4ever- Do jakich zadań chcesz go wykorzystywać?
0
@okiemtypera_lucaxx95 Klasyczny komentarz do tego:
"To jest Polska i tu się pije"...
1
Ciekawy artykuł o próbie innowacji w kolei w Niemczech jeszcze w zeszłym wieku i jakie skutki to wywołało.
https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/katastrofalny-pomysl-inzynierow-zginelo-101-osob-sprawe-zamieciono-pod-dywan/pk1ktdm
1
@Encore Co on ostatnio się tak odpalił, chyba w jakiś trans wpadł.
1
@bartas97 Pewnie chodziło jej o aspekt finansowy, bo w wynikach sportowych w dekadzie 2011-2020 to lepsze rezultaty miały kluby hiszpańskie w europejskich rozgrywkach.
0
@require Tebas swoimi ruchami chyba chce bardziej uzależnić kluby hiszpańskie od swoich decyzji, przez ostatnie lata jakość La Ligi spadła. Ciekawe czy po za tym swoim CVC widzi jeszcze jakieś inne możliwości.
0
@Kazragore Jak chcieli żeby wysiadł to chyba nie...
1
@lucca87 20 kilka złotych w zależności od konfiguracji, w zestawie z frytkami i napojem 30 kilka złotych w Mc. Z mąką to czasami kawę samą biorę, bo mają dobrą.
0
@Kgorecki2500 Ja jadłem w jednej restauracji burger drwala (nie w McDonald's) i tam zrobili taki zestaw duży, że nie dałem rady już go zjeść i jeszcze lepszy w smaku niż z Maka. Muszę sprawdzić jak cenowo teraz tam jest.
1
@John_Doe La Liga się wzmacnia to może Tebasowi w snach, bo jakoś tego nie widać w rzeczywistości.
0
Chciał się przejechać:
https://www.rmf24.pl/regiony/szczecin/news-pies-ktory-chcial-jechac-autobusem-nietypowa-interwencja-pol,nId,6570605#crp_state=1
0
@AbelKabel Były też wojny w historii, które Rosja też przegrywała, nie każdą wygrywali.
@Borneo jeśli masz na myśli Ukrainę to teraz mają słabe zdolności do produkcji, bo większość takich miejsc jest zajętych przez Rosję albo zniszczonych. A co za tym idzie Zachód też poniesie koszty odbudowy Ukrainy po wojnie jak ją wygrają.
1
@michal26 W potencjalnym starciu z Chinami USA potrzebuje wsparcia Europy, bo to dużo cięższy przeciwnik będzie niż Rosja a jednym z punktów zapalnych, może być ta kwestia, od której mówi się od dawna:
https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/rosnie-napiecie-miedzy-chinami-i-usa-w-tle-skarb-na-miare-xxi-wieku/14k8qcp