1

@tbas Podkręcić emocje może chcą

9

Niedobra wiadomość, ale jak nie jest w pełni gotowy to lepiej, żeby nie wychodził w podstawie, bo może skomplikować tylko problemy zdrowotne. Zobaczymy wkrótce jak jest.

0

@Sheva77 Patrząc po części wpisów tutaj ludzie przeżywają mocno tego typu rzeczy albo wałkują w kółko, wracają do tego samego tematu).

0

@require No miałem właśnie na myśli m.in. polityków, bo to oni tworzą przepisy, regulacje, itd. Bo oni chcą postawić na swoim mimo, że doradcy, specjaliści odradzają bądź proponują coś innego (w firmach/instytucjach państwowych się też zdarza, w prywatnych mniej, bo właściciel, szef dba bardziej o interes swojej firmy). Ogólnie to długo temat.

2

@Barca1992 Te niektóre przepisy wyglądają robione w stylu "a zróbmy sobie to czy to" po podpisaniu, wejściu w życie "hmmm jak my to zrobimy..."

0

@galix22 Ciekawe czasy o stosunki pomiędzy największymi państwami są coraz bardziej napięte, wystarczy iskra (jakiś błąd/nieodpowiednia decyzja) i będzie gigantyczny konflikt (tak jak w przypadku wybuchu pierwszej wojny światowej np.).

1

@Rust_Cohle Bo oni doceniają jak stracą...

0

@AmigoBlancos Przy brakach przez m.in. kontuzje to nie ma co się śmiać, że kolejny zawodnik wypada.

1

@Ptasior Jak się poczyta wypowiedzi osób na różnych stronach, portalach, itd. to Rosja mimo wszystko ma trochę zwolenników. Ja nie wiem jak można być za państwem, który w historii nam wyrządził wiele złego i w przyszłości może być również zagrożeniem dla nas (obecnie o nas w ich mediach też z pogardą się wypowiadają).

1

@FCBMati10 Dokładnie, można przegrać, ale po jakiejś walce, zwłaszcza po odpadnięciu z LE, żeby pokazać chęci i motywację, że chcą wygrać ligę.

0

@dafik85 Jak wynik się utrzyma i Real wygra ligowy klasyk to będzie nerwowo trochę w końcówce sezonu. Dlatego też kluczowy będzie ten mecz z Realem w sumie jak każdy.

1

@norbi77 No właśnie dziwię się mimo wszystko, że po odpadnięciu z LE i skupieniu uwagi na La Liga mimo, że paru zmienników gra dzisiaj brakuje im motywacji i zawziętości w grze.

0

Piękna akcja jeden się sam zakiwał a zaraz drugi faluje i kartka.

1

@Faro Ja miałem w zeszłym roku dwie usuwane (w przeciągu kilku tygodni), znieczulenie miejscowe, przez parę dni trochę jest uciążliwe uczucie w miejscu usunięcia zęba.

6

@Nano22 Uczymy się na błędach, choć wiadomo, że najlepiej na cudzych jest heh.

0

@Barca1992 Oglądałem część tego wywiadu, jak głos zabierał z Konfederacji Krzysztof to ten drugi często mu przerywał, mimo że tamten tego nie robił.

2

@Medium Zdarzają się takie przypadki, gdzie zaczynają od romansu i próbują budować dłuższe relacje. Jak ktoś się mocno zakocha to potrafi jak to ja określam oślepnąć trochę.

10

@Nano22 Zgodzę się, że w części sytuacji mężczyzna może być też winni rozpadu relacji z różnych powodów, ale ja nie chciałbym dać się uwodzić mężatce/zajętej kobiecie m.in. że względu, że często jak już raz kobieta zdradzi to robi to ponownie i nawet jak wejdzie w nowy związek to może być podobna sytuacja i ten co "odbił" kobietę gość może się znaleźć w tej samej sytuacji co ten, który został zdradzony.

2

"Musimy wyciągnąć wnioski" brzmi znajomo...
Jednak porównując grę w jesieni a teraz widać różnicę, najważniejsze teraz by utrzymać przewagę w La Liga i pasuje wygrać z Realem również w ligowym starciu, żeby za bardzo nie zbliżyli się do pierwszego miejsca.

0

Szkoda porażki, mimo wszystko LE to też jest trofeum finalnie w rozgrywkach, przynajmniej nie było blamażu. Ten dwumecz pokazuje, że rezerwowym zawodnikom brakuje jakości co też pokazało w jesieni m.in. brak głównych obrońców w fazie grupowej LM. Trzeba skupić się na LL i w lecie na pewno przyjdzie czas na refleksje co do składu.

0

Chiny stworzą własnego chatbota:
https://antyweb.pl/chiny-boja-sie-chatgpt

0

Tutaj za dużego pola manewru nie ma przy obecnym stanie kadry i jedyne nie wiadome to na dwóch pozycjach kto z tej trójki zagra: Ferran, Kessie i Roberto

1

@Comentateiro Jak wygrają La Ligę to zostanie na pewno jeszcze Xavi mimo odpadnięcia z LE. Jeśli nie zdobędą ani LE ani LL to wtedy będzie możliwość, że poruszą temat nowego trenera.

2

@Medium Kiedyś były jakieś badania przeprowadzone bodajże w USA, gdzie wyszło, że kilka procent mężczyzn wychowuje nie swoje biologiczne dziecko

5

@DawidGrob Jest dla katolików, dzisiaj Środa Popielcowa zaczynająca okres Wielkiego Postu więc dla praktykujących oznacza w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

1

@Kidd Jak to się mówi, pycha kroczy przed upadkiem albo niejednego pycha już zgubiła.

2

@DawidekFCB Zgodzę się, że często jest tu tzw. bicie piany i nerwowe reakcje, ale też nie do końca w internecie wszystko jest anonimowe, bo gdyby tak było, nie można by było nikogo namierzyć za dokonanie złamania prawa przez internet (wiadomo, ze sprawami tak jak tutaj ktoś obraża nie spowoduje odpowiedzialności, ale mimo wszystko).

0

@LS To będzie zależeć też od interpretacji zapisów tego rozporządzenia i kto będzie to rozpatrywał, ale jeśli w agencji rolnictwa powiedzieli, że trzeba osobie z rodziny to w tym przypadku by wprowadzali w błąd.

0

@Azi A to, że przez polityków i takie decyzje jest ich bardzo duże grono a polityków najchętniej wysłać do pracy przy oborze...

0

@Emhyr Remis ogólnie nie jest złym rezultatem według mnie, choć rewanż będzie trudniejszym meczem uważam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?