negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@require Według mnie to narazie czekają jak się rozwinie ta sprawa.
2
@Medium Ty lubisz tego typu tematy:
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-prala-sprzatala-zajmowala-sie-dziecmi-byly-maz-ma-zaplacic-j,nId,6650396#crp_state=1
1
@Borneo Już nie będę wnikał, rozpisywał czy wszystkie warunki jakie zaproponowała Komisja Europejska są dobre i uzasadnienie, ale PiS to z tym kpo robi cyrk, bo sami się zgodzili na warunki, rozwiązania a potem próbują je ominąć i robić po swojemu. Póki PiS rządzi to Polska nie dostanie tych pieniędzy tak uważam.
0
@Tasde Tyle, że dla przeciętnych czy niezdecydowanych wyborców to nic nie da, a Ci co oglądają TVP i tak raczej preferencji nie zmienią.
@AlwaysBlaugrana Ja nie mówię, żeby nie piętnować złych zachowań, tylko że jeśli już coś jest robione to nie tak na około czy nie wprost.
@Borneo Według mnie po wyborach zakończy się rządzenie PiS, bo nie zdobędą większości mimo wszystko.
1
@DonCarletto Panel ekspercki na La Rambli musi być przecież
0
@AlwaysBlaugrana Tyle, że akurat wyciągając tego typu rzeczy, opozycja podaje pomocną dłoń, chyba sami powinni wiedzieć jakie reakcje wywołać może ten temat i zresztą przy głosowaniu w tej ustawie o ochronie Jana Pawła II prawie wszyscy wstrzymali się od głosu (mam tu na myśli PO, czyli nie chcieli się opowiedzieć za żadną z opcji, tylko Lewica głosowała przeciw), podobnie było z ustawą o Sądzie Najwyższym, gdzie też wstrzymali się od głosowania a takimi zagraniami sobie nie pomagają.
0
@wawrzyn1 Pierwsza sprawa budżet jaki zamierzasz wydać na zestaw. Lepiej samemu części dobrać i złożyć, bo w gotowcach może być np. zasilacz słabszy niż powinien. Warte porównania strony z podzespołami to komputronik, x-kom, czasem też można sprawdzić w sklepie internetowym apollo.
0
PSG bezradne było dzisiaj jak Gane w starciu z Bonesem.
0
Proponuję by każdy polityk zrobił taki challenge i żył za tą kwotę miesiąc w miesiąc:
https://www.rmf24.pl/polityka/news-posel-pis-mowi-ze-przezyje-za-1-6-tys-zl-mazurek-przypomnial,nId,6642153#crp_state=1
2
@Elprofesorxx Ciekawe pytanie, ja osobiście uważam, że mężczyzna, choć to zależy od jednostki i tego jakim się jest i jakie się ma predyspozycje. Tutaj już poprzednicy poruszyli aspekt psychologiczny, bo mężczyzna w tzw. mainstream jak ma problemy, kłopoty to wstydzi się kogoś poradzić, poprosić o pomoc, bo żyją w przekonaniu, że mężczyzna musi sobie radzić ze wszystkim (o tym też można się rozpisywać, ale może innym razem). Więcej mamy samobójstw wśród mężczyzn niż kobiet, bezdomnych też jest więcej mężczyzn. Też widzę, że znajome kobiety w przedsięwzięciach, gdzie pracuje się zespołowo, łatwiej przyjdzie im pozyskać osoby, bo jak mężczyzna spróbuję (zakładajmy, że zaoferuje pracę, zarobek) to część kobiet myśli, że chce czegoś więcej w zamian (nie wszystkie, ale się zdążają tego typu sytuacje, myślenie) natomiast w drugą stronę raczej wątpię by mężczyzna myślał w podobny sposób. W kwestii relacji kobiety też mają łatwiej, bo mężczyzna musi zawsze zrobić pierwszy krok (i nie tylko, bo na nim też często spoczywa prowadzenie relacji). W niektórych kwestiach kobiety mogą mieć trudniej, ale finalnie uważam, że mężczyźni mają ciężej.
0
@T^L Wiem, że nie jest prosta i jak wspomniałem, nie znam wszystkich szczegółów dokładnie historii od początku z nim związanej. Dlatego czekam na rozwój tej sytuacji.
1
Dziwne trochę to wszystko dla mnie. Może się mylę, ale jakby u nas było wszystko w porządku to Barcelona mogłaby zrobić ruch wyprzedzającą i zaskarżyć Negreire o składanie tego typu propozycji (jeśli to była prawda z tą jego propozycją). Przecież po zerwaniu "umowy" z nim mogła nagrać taką rozmowę, chociaż trochę niedorzeczne by było, żeby Negreira znowu chciał by się wystawiać na możliwe konsekwencje takich działań. Czekam jak to się rozwinie ta sytuacja.
0
@MysticCat Są też przypadki co wyjechali niektórzy za granicę za lepszym życiem a zrobili ich w bambuko, wyrolowano ich, także nie zawsze wyjazd za granicę=sukces a zostanie w kraju=porażka
0
@MysticCat Takie myślenie jest między innymi podyktowane, że większość osób chce mieć bardzo wygodnie i mieć wszystko w przysłowiowej ....
Tak to niestety jest, bo zazwyczaj do narzekania jest wiele osób, ale żeby coś zmienić, zrobić w tym kierunku to prawie nikogo.
0
@HarveySpecter Może problemem nie jest to, że ukazują się informacje o niedobrych działaniach JPII a zazwyczaj przy tego typu rzeczach powstają dwa obozy przeciwstawne, jeden za piętnowaniem, pamiętaniem i częstym wracaniem do głównie tych złych rzeczy a drugi z kolei będzie bronił bez względu na wszystko i nie dopuszczał do siebie żadnych złych czynów o papieżu. Na ten temat też jakiś czas temu była dyskusja, że Jan Paweł II mógł wiedzieć o tych nagannych rzeczach dziejących się w kościele lub kardynałowie nie donosili mu o takich zjawiskach albo nie wykonywali zadań związanych z tym tematem (przy poprzednim papieżu i obecnym ten temat wraca), ale w tym przypadku również ponosi odpowiedzialność, bo jako głowa kościoła dobiera i zarządza kardynałami i za to też jest (a raczej powinien) też być rozliczany. Sam jestem osobą wierząca i potrafię dostrzec te dobre i złe rzeczy, które dzieją się w kościele. Może gdyby zamiast ludzie odchodzić od kościoła, bardziej pilnowali jako wspólnota świecka poczynań ksiedzy, pewne rzeczy mogły by potoczyć się inaczej. Ktoś może powiedzieć, dobrze że ludzie odchodzą itd. ale i tak część zostanie jednak i to na nich też będzie spoczywać przyszłość kościoła.
3
@Luciano99 Ale nie uciekną mu chociaż
2
@Borneo USA chcą mocniejszej Europy, bo to też jest w ich interesie. Mogą robić z krajami biznesy m.in. na wyposażeniu militarnym, rozwój naukowy itd. bo trzeba pamiętać, że bezpośrednim rywalem USA w tej chwili gospodarczo są Chiny i ten kraj wspólnie z Rosją chcą pozbawić hegemonii USA a już w pewnych aspektach Chiny wyprzedzają Stany Zjednoczone. Przy słabej wspólnocie Europy USA nie mają szans rywalizować jednocześnie z Rosją i Chinami więc w ich interesie jest wzmocnić kraje wspólnoty a przy tym zarobić i mieć większe wpływy i zyski.
Nie chcą dopuścić do wygranej Rosji, bo mogło by to pozwolić innym krajom na agresywną politykę zagraniczną, na zasadzie, bo i tak nic im nie zrobią. Oczywiście wiadomo też, że Stany Zjednoczone też niejednokrotnie dodawały swoje trzy grosze w różnych krajach, ale potrzebujemy też mieć silnych sojuszników i rozwoju w naszym kraju.
1
@Rust_Cohle Właśnie śmiech to zdrowie
0
@Hosh Jak jest mistrzem na tej stronie to nie wiem czy to dobry znak
0
@VbamboeB Haha albo za kare po 100 okrążeń wokół stadionu
0
Sędziowie też powinni być karani, ponosić większą odpowiedzialność za swoje decyzje, bo niejednokrotnie robią rażące błędy. Dobrze, że chociaż udało się utrzymywać prowadzenie do końca mimo wszystko.
0
@SkilledHydra16 Na ten moment też mi się wydaje, że jedynie Ngannou mógłby go pokonać.
1
@Lautaro I jeszcze test USADA do tego
0
@Iniesta8i Po walce z Ngannou powinien wiedzieć, żeby nie dopuszczać do tego i bazować na szybkości, ale cóż...
1
@Iniesta8i I tak nic to nie dało
2
@Death11 Poczekajmy do rewanżu, jak wygramy lub zremisujemy to wtedy nasz ulubiony prezes La Liga coś wymyśli. Co do meczu to cieszy wynik, uwzględniając sytuację kadrową.
1
@AxelF Dokładnie, wcześniej jakoś nie widział problemów Tebas jak u nas wydawali wiele milionów za Bartomeu m.in. na pensje. Po części może się zasłonić, że pandemia się pojawiła i dochody klubów spadły. Nagle Tebas wyskakuje z pomysłem funduszu cvc, żeby jeszcze bardziej uzależnić kluby hiszpańskie od siebie. Na moją logikę mi się wydaje, że to celowe zagranie z jego strony, bo gdyby mu zależało na dobru ligi to by wcześniej zareagował a po drugie w innych ligach nie ma takich limitów jak w La Liga, co z kolei przekłada się na potencjalnych inwestorów, bo będą musieli mieć na uwadze zdanie i pomysły Tebasa. Po za tym widać, jak za jego kadencji wartość marketingowa La Liga spadła i jak sobie radzą obecnie kluby hiszpańskie w europejskich rozgrywkach. Po za tym jak niektórzy też zauważyli, mimo Tebasowego cvc niektóre kluby, które to zatwierdziły, nadal mają problem z zarejestrowaniem zawodnika/zawodników. Wiadomo też zarządzanie w klubie niejednokrotnie nie było świetne, jednak mimo wszystko prezes La Ligi powinien wcześniej reagować.
1
Temu panu już podziękujemy....
0
@Faro Aha ok
0
Mnie się ta nazwa podoba:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/nauka-i-technika/w-kosmosie-pojawil-sie-janusz-nowo-odkryta-asteroida-nazwana-na-czesc-polaka/0vn7g0j