1

@michal26 Przypomniało mi się jak też Lewandowski odbierał medal od prezydenta to też jechany był przez część osób za to i mieszali politykę do tego. Zakładając sytuację, że by się wybrał na to wydarzenie biznesowe i nie wiedząc, że będzie na nim osoba związana z jakąś partią (bo mogłoby tak być, że lista wszystkich gości byłaby nie znana) to też by robili z tego nie wiadomo co pewnie.

1

@KamQiX Śmieszne, że chcą coś zrobić na podstawie, że z kimś się spotkał a organizacje takie jak UEFA za to uważają siebie za czyste jak łza i ten kto doniósł/robi z tego aferę też poniosło.

0

@Kapiczek Głównie Chinom i Rosji zależy zrzucić z pozycji hegemona USA a też formują blok z krajami, które mają najwięcej ludności.

3

@Kidd Za słabo wczuł się w postać ze swojego nicku

1

@michal26 Zgadza się, zresztą jak to już na przykład gier typu szachy gdzie algorytmy SI ogrywają nawet najlepszych a i też zdecydowanie szybciej potrafią podjąć decyzje. To co może być szansą, może stać się przekleństwem.
Nawet ostatnio rozmawialiśmy w gronie osób zajmujących się informatyką o SI, chatgpt itd. Druga strona medalu opisywana w innym artykule, że nawet jak w maszynie nie zaimplementują w pełni mechanizmów jakie posiada człowiek to i tak będzie stanowić zagrożenie, bo będzie łatwiej podatna na manipulacje.

1

Duże pulę wleciały na Milion Dolar Games, Tom Dwan dalej się trzyma w czołówce widzę. @Bykunn

https://pl.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/Rekordowa-pula-3,1-mln-$-na-streamie-Hustlera_127207/

1

@Azi Przyjdzie razem z Messim i będzie ogień w ataku!

1

@Azi Oj tam teraz będzie storyline z oknem transferowym i jeszcze wybory więc tematów będzie sporo.

1

@Tomo1989 Sam nie zgadzam się że wszystkimi pomysłami UE, ale pan Janusz ma syndrom sztokholmski związany z Rosją

3

@BorzyKrzys Na stacjach paliw jak Orlen czy BP ma droższe jogurty i są łyżeczki i jakoś nie widzę często, żeby ktoś w biegu jadł jogurt.

2

@Dalhi Póki co skończyło się na tym:
https://forsal.pl/gospodarka/aktualnosci/artykuly/8727001,izba-reprezentantow-usa-przeglosowala-zawieszenie-limitu-zadluzenia.html.amp
Między innymi z tego powodu może też być zmniejszone wsparcie dla Ukrainy, nie wiadomo ile wojna z Rosją jeszcze potrwa.

1

@Kgorecki2500 Coś więcej w tym temacie:

1

@Survier Myślę, że w momencie ataku już za późno by było pewnie, żeby obronić się, bo przewaga po stronie Niemiec była ogromna, choć z drugiej strony mimo przeważających sił wroga i tak broniliśmy się przez okres podobny jak Francja w 1940 roku.

0

@Rewolucja123 Aż tak mocnej poprawy nie ma co się spodziewać patrząc na testy i zestawienie tych procesorów, ale zawsze jakiś tam przyrost wydajności będzie jeśli chcesz kupić coś nowego.

1

@norbi77 Długo nie pobył widzę komentarz odnośnie strony.
A co do postu, to jest pozytyw tej sytuacji odnośnie LM.

1

@Kettger Narazie póki co nie będę zmieniał nic przy sprzęcie, ale w przyszłości mam w planach jakiś nowy zestaw stacjonarny zmontować.

2

@Kettger Kwestia też wyboru odpowiedniego dysku, bo z SSD np. są takie co szybko padały, teraz zazwyczaj montuje się M2/NVME standard, ja przy swoim sprzęcie piąty rok używam SSD i bez zarzutów pracuje.

1

@fcbarcafan19 Tak wiem

1

@Rewolucja123 Przyznam szczerze, że w pracy są sprzęty z płytą Asrock i szczerze ja bym jej nie zostawiał, ale to już wtedy byś musiał dobierać inne podzespoły. Ale jak już chcesz zostać przy tej płycie to te 5700X będzie dobrym wyborem.

2

@Kettger Głównie zależy do jakich celów ma być wykorzystywany komputer, bo jak tylko na odpalenie przeglądarki i filmu jakiegoś to nie trzeba mocno inwestować w sprzęt. SSD to głownie na system lepiej wykorzystać, żeby szybsza praca, na dane jak wspomniałeś HDD. Intel ma to do siebie, że często lubi zmieniać sockety a przez to częściej wymusza zmianę procesorów w porównaniu do AMD.
Dla ciekawych zostawię jeszcze ostatni artykuł o Nvidii, Intelu i AMD
https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/historyczne-sprawozdanie-finansowe-nvidii-za-q1-2024/nz9j7ry

0

@Kamilos84 To już kolejny raz tam jest, taki before tam robią przed imprezą.

1

@MesQueUnClub_87 Ja w zasadzie też wolę słuchać starszych utworów. Zresztą w ostatnich latach utwory, które wychodziły i były bardzo często słuchane zazwyczaj przez kilka tygodni/miesięcy i szły w zapomnienie a do tych sprzed kilkunastu/kilkudziesięciu lat wracają często ludzie. Na imprezach (m. in. klubowych) też najbardziej rozchwytywane są te w klimatach retro.

2

@JarekS Zgadzam się i najgorsze, że nie zanosi się, żeby sytuacja w LaLiga miała się poprawić w najbliższej przyszłości.

1

@Kidd Jedno bagno zastąpione tematami w kółko powtarzanymi no nie wiem, zresztą jeszcze polityczno-gospodarcze tematy można tłumaczyć, że ważna jest sytuacja w kraju, tyle że tu bardziej przypomina parady zwolenników różnych partii a bardziej wytykania błędów innych a i tak zazwyczaj stanowiska użytkowników się nie zmieniały tutaj na przestrzeni wielu dyskusji. Jeśli chcą więc agendę polityczna robić by zachęcić do zmiany poglądów kogoś to słabo wychodzi, bo na palcach ręki można by policzyć gdzie ktoś przyznał, że zmienił swoje poglądy.

1

@MesQueUnClub_87 Też mam podobne zdanie w tej kwestii a co tematu korporacji to np. jeden z dyrektorów Deloitte sam powiedział w wywiadzie, że korporacje wyznaczają trendy, z czego ludzie mają korzystać i klienci muszą się dostosować do tego.

0

@Kidd Spokojnie, za kilka dni wrócą najczęściej powtarzane tematy a potem jeszcze dojdzie saga transferowa.

3

@Transu96 Siłownie to ma w robocie, jeszcze @Luciano99 pomyśli, że za mało pracuje tam

1

@Kidd Rosół zdecydowanie

0

@betonito Pep przede wszystkim wybiera piłkarzy, którzy pasują do jego koncepcji i nie ma problemu, żeby odsunąć od składu kogoś, kto nie jest w jego planach, nie spełnia jego oczekiwań, co pokazał też będąc u nas trenerem. Zarówno Eric jak i Ferran nie znajdowali się w planach, kadrze na ten sezon w City stąd też nie zatrzymywał ich w klubie. Kwestia u Erica jeszcze, że kontrakt mu się kończył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?