negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox Zaraz ktoś powie, że przecież ekonomiczniej to wychodzi, korzystniej, itd. Ze Szczecina może jeszcze tak, ale przy tak dużej liczbie lotów do Warszawy to lepiej tak już spędzać więcej czasu by skrócić tą liczbę lotów. Z Rzeszowa do Warszawy teraz dobre połączenie jest drogami S19 i S17, z Wrocławia do Warszawy też dość dobrze się jedzie.
0
@Striker W jednym sklepie ta butelka mała coca-coli widziałem kosztowała nawet ponad 7 zł
0
Jest trochę wydarzeń sportowych dzisiaj, jeszcze w nocy gala UFC 289, ciekawi mnie wynik walki Oliveira vs Dariush
0
Ciekawe czy tym razem Tebas jak będzie starał się o kolejną kadencję to będzie miał konkurencję czy znowu będzie jedynym kandydatem.
1
@hayek Dokładnie tak, zresztą w ostatnich latach zawsze ktoś trzeci np. czy to w wyborach prezydenckich Kukiz 2015 czy Hołownia 2020 mieli poparcie na poziomie 10-20% i to są ludzie zmęczeni PiS i PO a duopol jest na korzyść tych dwóch partii, żeby taki status utrzymać.
1
@escarabajo No zgadza się, bardziej Ci mało znani, zaczynający dopiero bądź Ci co nie mogą się przebić robią tego typu propozycje jak przedstawiona tutaj w info.
0
Wypowiedź hotelarza do influencerów w sprawie hoteli i noclegów
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-hotelarz-na-wojnie-z-influencerami-rozbijmy-ten-zepsuty-syst,nId,6831044#crp_state=1
0
@NeKenI Znaczy to tak wygląda trochę jakby czasami randomowo były kasowane posty a jest gdzieś w regulaminie taki punkt ile można postów wstawiać w ciągu doby o tej samej tematyce?
0
@NeKenI Pamiętam też jak swego czasu dowcipy kasowali, bo dużo się ich pojawiało.
0
@FCB_dimiC Mi dzisiaj też znikł post, gdzie wrzuciłem info o tym jak rekin zaatakował Rosjanina, bez żadnych komentarzy, podtekstów i post poleciał.
1
@Rust_Cohle On zagrał check-call po becie od tego Ruska i moim raise all in no i na turn dołożył resztę co mu została.
A ile przegrałem też pul z takimi, bo sprawdzają dwa all in preflop z jakimś J9, Q8o i innymi cudami.
Wczoraj np. odpadłem z asami z battle royal vs 97o po all in preflop.
1
Jedno z najśmieszniejszych sprawdzeń od kiedy gram, potężne ten high w 3way action (może liczył, że backdoor wejdzie do strita)
https://ibb.co/DKxLjny
@Rust_Cohle @Bykunn
1
@michal26 Muszą, bo utrzymanie takiego zawieszenia pozycji bardziej jest z perspektywy czasu na korzyść Rosji. To przede wszystkim, bo min tam sporo Rosjanie porozstawiali.
2
@michal26 Moim zdaniem musieli w końcu ruszyć z kontrofensywą, bo im dłużej by przeciągali tym bardziej Rosja mogła by coś wymyślić, żeby skomplikować plany/ruchy wojsk ukraińskich.
Z pewnością to będzie ciężka operacja.
0
Nawet dziewięć tysięcy dolarów za bilet na mecz, gdzie ma zagrać Messi, Inter Miami na tym ściągnięciu Messiego zyskają m.in. marketingowo jeszcze bardziej.
https://www.rmf24.pl/sport/pilka-nozna/news-kosmiczne-ceny-za-bilety-na-spodziewany-debiut-messiego-w-mi,nId,6829328#crp_state=1
0
@tomek8756 Ale przecież nie pozwolił zadłużać się klubom! I na tym koniec jego pozytywów, reszta wiadomo jak jest.
2
@Deviler Koniec plotek, proszę wracać do pracy
0
@jacobFCB Spróbuj jeszcze w ustawieniach sieci poszukać innego punktu dostępowego sieci albo zmienić z LTE na jakąś inną na chwilę i sprawdzić czy będzie internet działał. Można ewentualnie wyzerować jeszcze ustawienia dotyczące sieci. Jak nie pomoże to najlepiej skontaktować się z operatorem sieci w tej sprawie a jak masz inny telefon co możesz sprawdzić w nim tą kartę SIM w iPhone to można przetestować czy na drugim urządzeniu internet będzie działał.
1
@Kidd Przydałoby się trochę deszczu, na południowym wschodzie coś pada w niektórych miejscach od wczoraj.
1
Dzik na uczelni
https://www.rmf24.pl/regiony/rzeszow/news-dzik-na-uczelni-zwierze-biegalo-po-korytarzu-uniwersytetu-rz,nId,6825548#crp_state=1
2
Czołgi Leopard 2 według Rosjan:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/militaria/kompromitacja-rosjan-mieli-zniszczyc-czolgi-leopard-2-trafili-w-kombajny/g720kgf
0
@RosjaninBut Szczerze nasze władze raczej tego nie ogarną a szkoda, bo teraz jest okazja ku temu.
0
@RosjaninBut Ciekawy artykuł i teraz właśnie jest czas, w którym powinniśmy wzmacniać naszą pozycję i potencjał.
0
Coś dla was od fińskich ekspertów:
https://wiadomosci.wp.pl/finowie-w-zachwycie-polska-bedzie-europejska-potega-militarna-6906015602961280a
1
@macio_944 Nie, bo zabraknie nawet im pieniędzy
1
@Deviler Wczoraj pisałem, że jakby weszli w koalicję z PiS to równa się koniec ich działalności, bo po tym stracą zdecydowaną większość wyborców a przy wariancie koalicji z PiS może być też tak, że nie mieli by większości więc dla mnie to nie jest pewne, że wejdą z nimi w koalicję.
1
@Kidd Potrzebne miałem na myśli ogólnie zbiór wszystkich rozwiązań i sprzętu technologicznego a nie w znaczeniu do tylko jednej rzeczy (i w sensie takim, że chce to używać).
1
@Kidd Tu coś więcej na ten temat:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/nauka-i-technika/apple-znowu-to-zrobilo-swiat-gogli-ar-odkryty-na-nowo-oto-vision-pro/j1b9m9j
Z nowymi technologiami to najlepiej chwilę poczekać, obserwować testy u innych, itd., jeśli wszystko w porządku to mogę rozważyć zakup i używanie jeśli to ma mi być potrzebne (ja wychodzę z takiego założenia).
0
@Medium Ale przecież większość osób młodych jest za nimi mówią! Tutaj mogę z marszu wymienić kilkanaście użytkowników co są przeciwko Konfederacji.
0
Sport dla nagich lub skąpo ubranych kobiet
https://sportowefakty.wp.pl/sportowybar/1063857/dziewczyna-legendarnego-boksera-szokuje-takiej-ligi-jeszcze-nie-bylo