negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
To akurat prawda, poprzedni zarząd sprowadzał za duże sumy piłkarzy, dawał im wysokie pensje, częste przedłużenie umów też się zdarzało i wyszło jak każdy widzi. Zresztą Pep nie miał i pewnie nie ma dobrych stosunków z Rosellem i Bartomeu.
1
@Lola120 No i świetnie a który to semestr studiów?
0
@GeneralXavi Niektóre punkty z jedzeniem to robią, ale zazwyczaj te co są na wagę brane (cena liczona od ilości gram na talerzu).
0
@DonCarletto No biorąc pod uwagę ostatnie kilkanaście lat to jeden z największych zjazdów e dół można rzec, choć na ostatnim Euro udało im się daleko zajść, ale mimo wszystko słabo to wygląda.
Co do Tebasa to ja od dawna twierdzę, że gość nie nadaje się na prezesa La Liga, może nie za wszystkie problemy klubów odpowiada, ale faktem jest, że przez ostatnie lata La Liga (w sensie poziom) spada w dół a co za tym idzie atrakcyjność itd.
3
@Lola120 Powodzenia i mimo wszystko lepiej pójść na spokojnie, bo stres może spowodować blokadę przy próbie udzielenia odpowiedzi
0
@dariooo Hahaha good point. No cóż z jednej strony chcą podawać zebrane od różnych dziennikarzy dostępne informacje, ale z drugiej wywołują przez to różnorakie emocje u większości czytelników i negatywne opinie przez to redagujący dostają.
2
@Aragorn33 Ja wolę poczekać na oficjalne informacje niż czytać co chwilę co któryś z dziennikarzy napisze.
3
@Deviler Niech się wypowie jakże tolerancyjne nasze forum...
1
@Szklaner Ja mimo, że jestem jakoś osobą wierząca to nie widzę, żeby kościół jakoś się wpie**" w strefy życia wszystkie a przeciwnicy od razu tylko najeżdżają wytykając same źle rzeczy. Tak kościół też dopuszał się też nieprzyzwoitych uczynków jak wiele innych grup, itd. ale też były i dobre rzeczy o których się nie wspomina, np. zbiórki charytatywne, organizacja zajęć różnego rodzaju zajęć dla dzieci (tak wiem zaraz wyskoczysz czymś z pedofilia). Tutaj na tej stronie brakuje obiektywizmu, bo większość osób tylko z jednej strony widzi same wady a to co lubi czy jest zwolennikiem w superlatywach samych więc jako tu jest sens coś komentować czy dyskutować? Żaden
0
@michal26 Tak sama to niezupełnie jestem pewny czy zostanie, mają dużo zwolenników w różnych krajach i Kadyrow też kupował sprzęt w Chinach. Jeszcze w zanadrzu jest Iran, Korea Północna Fakt, że to są znikome ilości, itd. ale nie wiadomo jak się później to potoczy. Mimo wszystko tak łatwo bym nie skreślał Rosji (biorąc pod uwagę wsparcie krajów zachodnich dla Ukrainy) bo są też nieprzywidalni czasami.
1
@michal26 Też na to wygląda, tylko dla Ukrainy to gorszy scenariusz według mnie, bo jest zależna od dostaw broni, sprzętu wojskowego od krajów zachodnich a te w końcu mogą przystopować jeśli nie będzie postępów na froncie, bo też nie będzie się uśmiechać ciągłe wysyłanie zaopatrzenia do Ukrainy i przez to nacisnąć na nią w sprawie rozejmu z Rosją. Druga strona dają też więcej czasu dla Kremla na jakieś nieprzywidywalne, zaskakujące ruchy ze strony Rosji więc im dłużej z tym zwlekają tym gorzej w mojej ocenie.
1
@michal26 Jeszcze zostawię info z relacji dzisiejszej:
"Straty ponoszone w ostatnich dniach zarówno przez wojska ukraińskie, jak i rosyjskie są wysokie, przy czym straty rosyjskie są prawdopodobnie najwyższe od szczytu bitwy o Bachmut w marcu" - przekazało w niedzielę brytyjskie ministerstwo obrony.
1
@DaPidejpi Ale przecież tu wychwalane były też sprzedaże za symboliczne kwoty, bo byle żeby sprzedać i zejść z wynagrodzenia, tylko że w ten sposób koło błędne się tworzy, bo dawali wysokie kontrakty i potem problem ze sprzedażą
2
@Fabik87 Trafiłem na tą informację wczoraj, oby to wykorzystać dobrze, wśród ludzi mamy potencjał dobry, bo osoby z Polski też mają sukcesy z gigantami IT więc warto to wykorzystać.
3
@BorzyKrzys wczoraj wspomniałeś odnośnie muzyki trance więc w dzisiejszej propozycji daję DJ Tiesto, tego pana nie trzeba przedstawiać, top wśród dj'ow muzyki trance, wysoko oceniany przez wielu, jedna z legend muzycznych można rzec.
Tutaj jego kawałek Traffic w remixie Sebastian Ingrosso:
I druga propozycja, utwór często puszczany na retromaniach Adagio for Strings
@HighestInTheRoom @michal2007
0
@Memtzen07 Tego głosowania równie dobrze mogłoby nie być teraz, bo sam sekretarz generalny NATO z jakiś miesiąc temu udzielił wypowiedzi, że jeśli Ukraina ma wstąpić do NATO to musi najpierw wygrać wojnę z Rosją więc w wariancie porażki Ukrainy takie coś odpada z góry.
0
@RobiS Działa, dzięki
1
@qbsonFCBarca Też nie działa u mnie
0
@BorzyKrzys Spoko, będę w takim razie oznaczał i dodawał też tego typu kawałki
@michal2007 będę oznaczał
1
Dla zainteresowanych @HighestInTheRoom i @BorzyKrzys i inni wrzucam swoje propozycje dotyczące utworów, bardziej znanych w klubach.
Pierwsza pozycja to Energy 52 "Cafe del mar", pierwszy raz jak tego słuchałem w początek wakacji od razu wpadło w ucho i kojarzy się z klimatami letnimi, w mainstream mało znany myślę utwór:
Przewinął się utwór z DJ Antoine więc w drugiej propozycji kawałek również od niego wraz z Rene Rodriguez i MC Yankoo pod nazwą Shake (tutaj link do wersji w remixie)
Jak chcecie to będę dodawał inne propozycje w ramach możliwości na bieżąco
1
@cules100pro Jak dla mnie dobre rozwiązanie, biorąc pod uwagę pasywność socios w ostatnich latach to dobry ruch byłby, jeśli rozważany jest taki model to znaczy, że sytuacja w klubie jest jeszcze gorsza niż można przypuszczać i model obecny nie do końca się sprawdza. Pomyślmy gdyby np. Bartomeu nie odszedł w 2020 roku i został jeszcze rok do końca kadencji co by się działo. Obecny zarząd też ma swoje wady, ale jakoś próbują naprawić sytuację.
1
@Culers Bo w pierwszym przypadku uważają, że są uprzedmiotowione a w drugim same z siebie decydują komu się pokazać, taka ich logika jest.
0
@Jakchcesz Prawie godzina minęła i nic, jak to się stało
1
Niestety zepsuli akcję Hiszpanie przed chwilą i teraz się to zemści prawdopodobnie po karnym.
0
@bartas97 Można, w Realu Madryt, można go tam sprzedać
1
@A4ron Trochę szkoda niestety polubiłem ich grę właśnie w czasie kiedy gracze z Barcelony grali tam pierwsze skrzypce. Może za jakiś czas kadra się poprawi, czas pokaże.
1
@lucas/catalan Albo jak się kasa zatnie lub zablokuje na innym produkcie, nieraz to jak zanim na kasie samoobsługowej udało się zrobić transakcje od początku do końca, przy jakimś błędzie to osoba na kasie obok zdążyła obsłużyć trzy/cztery osoby (tak wiem, zależy ile kto co kupuje).
0
@urbipl To jest to co wspomniał kiedyś @RosjaninBut że wygranie wyborów przez Tuska skończy się tym, że będzie robił wszystko co UE każe (niekoniecznie czy to będzie to dobre czy złe). Tak wiem, że jesteśmy w UE zanim zwolennicy się uaktywnią, ale nie zawsze tam mają też rację.
1
@JarekS Idealnie podsumowane określenie socios, niestety jak na to, że to do nich należy klub to zbyt pasywnie zachowują się.