1

@wpwelement Teraz działa lepiej

8

@Rust_Cohle widzę, że kolejna dyskusja pod Twoim postem znowu poleciała

0

@Objectivo Dla mnie nie śmieszne a w ten sposób sami chcą sprowokować w domyśle osoby wierzące, które według zapewne tej gazety są tylko zwolennikami panów z okładki.

1

@lucca87 Gdyby nie było to podejrzewam, że zorganizowali by coś takiego, może tak jest jak @priest9999 pisze o tej sytuacji. Najlepiej by było się zapytać u źródła czy takie coś jest możliwe przez klub.

0

@lucca87 Ja się zastanawiałem nad tą kwestią, nie wiem czy akurat w tej kwestii takie działanie jest zabronione przez klub z tego co pisali niektórzy czy tak faktycznie jest nie wiem.

1

@wpwelement Ok dzięki, u mnie i po WiFi i z mobilnej transmisji danych korzystam i ten sam problem, przeglądarka Google Chrome, ktoś tam Safari też używał

3

@FcPortoFan1999 Zgodzę się z tym, jeszcze to widać po ostatnich spotkaniach Macrona z Bidenem i Xi Jinpingiem gdzie nie odniósł zamierzanych postanowień, celów z tych spotkań no i do tego te telefony do Putina

2

@Azi Tak, już poruszaliśmy ten temat i @Kidd oznaczał @wpwelement w tej sprawie, żeby coś z tym zrobić

1

@tadzik447 Jak to się mówi, żeby uczyć się na błędach, najlepiej cudzych

0

@Sawik_10 Czytałem niedawno na ten temat informacje, akurat dla Arabii dobry ruch na zmianę, inwestycje w innych sektorach, mając na uwadze, że złoża ropy naftowej kiedyś się wyczerpią a i tak się pomału odchodzi od paliw kopalnych.

0

@ToWinaSedziego Ja google chrome

1

@FioletoweOczy Niestety pomijając tutaj hipokryzję w działaniach władzy, mamy niż demograficzny jak w krajach Zachodnich i uzupełniają rynek pracy ludźmi, ten temat był omawiany niejednokrotnie i są obawy, że w ciągu kilkunastu lato mocno się wymiesza społeczność europejska m.in. właśnie przez imigrantów.

0

@ToWinaSedziego U mnie podobnie też tak przysłania ekran na biało lub niebiesko.

0

Widzę w tym potencjał i pomysłowość internautów do wykorzystania tego zdjęcia:
https://i.iplsc.com/premier-wloch-giorgia-meloni-probowala-przekonac-premiera-ma/000HCFWKKTHYGBAH-C116-F4.webp

0

Na ten moment bardziej perspektywiczne jest granie w City niż w Barcelonie u nas na chwilę obecną ciężko przewidzieć jak sytuacja się potoczy, ale na plus dla Gundogana, że chce grać w klubie z trudniejszą sytuacją (m.in. pod względem finansowym, kadrowym).

1

@michal26 Tam co się dzieje to kiepska sprawa. Tych zamieszek sporo, ale sami są sobie winni. Dobrze, że w tej kwestii nie jesteśmy aż tak pro zachodni. I to jest też jeden z czynników dla których konserwatywne partie w Europie odnotują coraz większe poparcie, bezpieczeństwo to w końcu podstawowa sprawa do zapewnienia przez państwo.

0

@MatBac1991 Dla mnie nie, zdecydowanie bardziej wolę PokerStars, mają bardziej stabilny soft i szybciej się uruchamia, lepsze value wyciągam grając tą samą strategią na PS niż GGP, mniejszy rake ma PokerStars, na wypłatę zdecydowanie krócej czekam na sofcie z gwiazdką (do 30 minut vs do 36 godzin) jedynie co ma lepsze GGPoker według mnie to większa ilość graczy.
A i leaderboard też jak dla mnie na korzyść PS fakt, że głównie zależy od rąk jakie się dostanie, ale i tak co kilka dni coś wpadnie a na GGPoker, trzeba by kilka dobrych godzin grać cashowki, żeby coś wykręcić.

0

@Rust_Cohle O widzę, że zmobilizowałem do gry, ja korzystam czasem z Windscribe VPN, on jest darmowy, ale jak Nord ma też opcje darmową na 30 dni to śmiało możesz skorzystać. A i jak już będziesz chciał się zalogować to lepiej wyłącz później VPN.

1

@michal26 Nie kuś losu, ale to kwestia czasu kiedy się to pojawi i witamy w wehikule czasu

3

@Pawlak1992 Nie, najważniejsze jak wspomnieli poprzednicy jest bilans kaloryczny więc ewentualnie możesz dorzucić więcej aktywności fizycznych później, żeby zbić więcej kalorii, sam jak robiłem redukcję od czasu do czasu jadłem danie kebab i nie przeszkodziło w niczym to.

0

No to trzeba świętować wygraną Polaka w końcu na WSOP i zagrać z tej okazji, choć za GGPoker nie przepadam
https://pl.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=521450
@Rust_Cohle @Bykunn @Rompul

3

@Kidd Jak zajdziemy dalej niż w dwóch ostatnich sezonach w LM to jest na to szansa, że dobije do 100 bramek w najbliższym sezonie.

0

@Rust_Cohle A bo chyba pobrałeś aplikację co można grać tylko na wirtualne żetony, ja kiedyś z tej strony bodajże ściągałem:
https://pokerstars-eu.pl.aptoide.com/app

0

@Rust_Cohle Ja dostawałem to wczoraj i we wtorek po rozegraniu kilkunastu/kilkudziesięciu rozdań w cash games, w wyzwaniach tego nie widać, żeby to było wyodrębnione.
A i nadal są aktywne leaderboardy też na cash games (trzy próby można zrobić, liczy 200 rąk w sensie 1 ręka - 1 rozdanie). Więcej szczegółów tam będzie w opisie rankingi bądź leaderboard.

1

Kolejna propozycja muzyczna z klimatów retro dla lubiących klubową muzykę. Dzisiaj Ziggy X - Bassdusche, wersja 2002 original mix, fajnie brzmi, ogólnie Ziggy X też miał kilka fajnych pozycji więc w kolejnych propozycjach coś jeszcze będzie


@HighestInTheRoom @BorzyKrzys @michal2007 i inni zainteresowani

2

W tym tygodniu na PokerStars zaczęli dawać dzienne bilety Power Path, w sumie to wygląda na etapowe dostanie się do turniejów z dużym wpisowym (coś jak satelity, tyle że w paru krokach).
@Rust_Cohle @Bykunn @Rompul

3

@pride1899 No to fakt, bardziej tak pisane, żeby się popisać przed ludźmi czy pożartować, choć już takie w wieku około 20 lat mogą się bawić.

2

@ranger3120 Oj tam, one mogą się bawić, ale jakby mężczyzna miał podobną liczbę partnerek seksualnych, to by wolały drań, kobieciarz, erotoman, itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?