1

@JaroCoach Sam chciałem, żeby Mbappe trafił do nas wtedy, ale jak już przyszedł Dembele to wiadome było, że już nici z tego. No cóż wyszło jak wyszło, oby nasi obecni zawodnicy dali z siebie wszystko i osiągnęli dobre rezultaty

0

Koniec tego cyklu. Osobiście sam byłem neutralnie nastawiony do niego, zobaczymy ile klub zarobi na nim. Jeśli miałby odejść za darmo za rok o czym pisałem kiedyś to lepiej teraz i zaoszczędzi się na jego pensji.

1

@Kidd No ładnie się wtopiło i to z sąsiadem można rzec.

1

@fart Również pozdrawiam i przynieś trochę farta następnym razem...

2

@negreanu Zapomniałem oznaczyć @MesQueUnClub_87 i chyba @fart, bo graliśmy też ostatnio na tygodniu

5

@Arkon @michal26 @Tabaluga37 i reszta, ja się wypowiem z mojego punktu widzenia, bo pracuje zarówno za PO i PiS jak również pomagam ojcu przy działalności, która trwa kilkanaście lat. Zacznijmy od stawek, pamiętam w 2015 stawka godzinowa wynosiła 10 zł w weekendy minimalna na tygodniu coś pomiędzy 7/8 zł. Przykładowy produkt jaki lubiłem brać panini (kanapka na ciepło) kosztowała 5/6 zł obecnie 10/12 zł w tej samej piekarni. Papierosy LM, bo takie były sprzedawane na pewno ponad 10 zł paczka był koszt w 2013 roku, teraz 2023 r. 18,50 zł kosztują. Wspomniałem o nich, bo w działalności gospodarczej, o której napisałem wyżej funkcjonuje bar i wcześniej były sprzedawane papierosy, za rządów PO doszło do zmiany, gdzie bar nie mógł regulować sobie ceny za paczkę papierosów (z góry została narzucona, wcześniej kluby, bary mogły ustawić własną cenę). Podatki nowe wchodziły wiadomo i za PO i za PiS. Dotacje obecnie na rozwój działalności turystycznej niełatwo dostać i trzeba co chwilę śledzić różne instytucje/podmioty i dowiadywać się. Za PO i początkiem rządów PiS dużo podmiotów korzystało z funduszy unijnych, ale jak michal wspomniał było też trochę krętaczy, którzy zagarnęli kasę i wsio po interesie, przez co obecnie wymogiem jest przez jakiś okres czasu wykonywać wyznaczoną usługę/usługi (żeby w jakiś sposób mieć kontrolę nad tymi środkami z UE). Policja zarówno za PiS jak i PO zdarzają się nieudolne i absurdalne interwencje, zdarzenia. Przyznam, że za rządów PiS jak obserwuje relacje ludzi uległy pogorszeniu, więcej osób jest takich co chce zaszkodzić drugiemu albo wychładzają się relacje/stosunku (tak za PO też tak było, ale myślę, że w mniejszej skali). Ja osobiście nic nie zawdzięczam ani jednej ani drugiej z partii. Komunikacja publiczna w moich rejonach od czasów PO się zmniejszała, za PiS jeszcze bardziej. O służbie zdrowia też już było napisane.

5

Pierwsza rozegrana ręką po dołączeniu do turnieju:
https://ibb.co/VBbZDFn
Szybko poszło
@Janas11224 @escarabajo @chavez @Kidd i inni zainteresowani.

2

@lucca87 Problem w tym, że jeśli nic się nie zmieniło to nie ma chętnych innych na stanowisko Tebasa a tą umową CVC uzależnił po części od siebie i swoich decyzji większość klubów z Hiszpanii.

0

@prokofiew Zdarzają się i będą się zdarzać, ale mi chodzi o natłok złych zdarzeń w ostatnim czasie po za wspomnianymi rzeczami, zdarzyły się też wycieki itd. Tu chodzi o wprowadzenie w błąd jak w przypadku sprzecznych komunikatów z MON odnośnie helikopterów białoruskich czy innych zdarzeń. Jeśli jednak często pojedyncze jednostki zawodzą to znaczy, że źle dobierana jest kadra i za reformę w jakimś stopniu odpowiada też minister. Pretensje są większe, że te pojedyncze błędy chcą przykryć w sposób przychylny dla siebie zamiast zastanowić co zrobić, żeby ich było mniej. Zwykły żołnierz czy ktoś tam poniesie z pewnością za błąd odpowiedzialność tak, że tu nie będzie problemu, ale elita za krętactwo już nie.

3

@prokofiew Tyle, że ten przykład jest pokłosiem tego w jakiej kondycji jest wojsko polskie co zresztą widać w ostatnim czasie jak również zakupy do wojska, które nie zawsze są udane, itd. Skoro jest zwierzchnikiem wojska będąc ministrem obrony narodowej to odpowiada za jego stan.

2

@Hadim No niestety, najgorsze w tym jest to, że zwykły człowiek przy jednej pomyłce może stracić wszystko, a te tzw. tłuste ryby robią często co chcą bez żadnej odpowiedzialności.

2

@Hadim Krętacze powinni dawno zrezygnować, ale oni broniąc się ciągle i próbując omamić opinię publiczną spowodują, że tego typu sytuacji będzie jeszcze więcej.

0

@VegetaPolska Dobrze, że to zauważyłeś, także nie ma co przeciągać tego i uciąć "znajomość"

2

@Ojciec5tkidzieci Jeszcze odzew jest z podziękowaniami za rozpowszechnianie i że przeciwnicy polityczni i ich zwolennicy płaczą z tego powodu...

0

@VegetaPolska Odpisanie po kilku miesiącach i zaproszenie do znajomych do FB przez inną osobą na pewno świadczy o zainteresowaniu, piękna analiza....

1

@Kidd Haha wszystkich by zbanował i powiedział "Koniec live'a!"

1

@Kidd Podejrzewam, że jeden wielki krzyk by się zaczął dość szybko i wyszło by, że nikt nie będzie wiedział o co komu chodziło.

1

@Kidd Proponuje jakieś zrobić transmisje live tematyczne co jakiś czas aż ciekaw jestem jak by to wyszło.

0

@VegetaPolska To i tak nie zmienia faktu, że nie musiałeś odpisywać, bo znowu będziesz przeżywał to samo co wcześniej.
Zacznijmy od podstaw jak kobieta jest zainteresowana kimś to maksymalnie w ciągu kilku dni sama się odezwie, itd. a nie po kilku miesiącach i to jednym zdaniem.

1

@Pressinho Pamiętam te pojazdy, miały swój wydźwięk.

3

Kto by odpalał takie auto w nocy?
https://ibb.co/n1X7BMC

0

@lucca87 Te drugie połowy trochę mnie martwią w grze Rakowa w eliminacjach LM. W rewanżu na wyjeździe będzie ciężko.

0

@barpol11 Też mi się wydaje, że z tego powodu w pierwszej 11 wyjdą Ci bardziej doświadczeni na mecz z Getafe.

2

@Kidd Haha w sumie to upodobania polityczne większości osób i tak są zabetonowane tutaj, ale po tysiącach wpisów jest pierwszy komentarz o zmianie przy głosowaniu, spory postęp!

1

@Kidd Piękne nawiązanie do ekspertów, ostatnio coś w słabszej formie są, bo część wydarzeń pomijają albo zapominają.

0

@Dominx Wie ktoś jak rozwinęła się tą sprawa z CVC, bo swego czasu były informacje, że coś nie tak było.

0

Już to widzę, jak PSG wypożycza Neymara nawet z opcją wykupu i do tego jeszcze opłaca na wypożyczeniu część jego pensji...

0

Temu panu już dawno powinno się podziękować, ale niestety nie ma chętnego na jego miejsce chyba.

0

@Rust_Cohle Wystarczyło by napisać, gdzie ten kryzys jak ludzie wyjeżdżają na różnorakie wakacje i już dyskusja by się rozpętała spota.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?